MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post HYH
Wysłany: Pią Sie 04, 2006 10:20 pm
Odpowiedz z cytatem

mam niby te 21 lat ale mam problem z tatoo przez rodzine... oni nie chca abym mial tatuaze i zawsze robia mi o ot drakre...wiem ze mnie pryeciez nie wyzuca z domu a ja mam juz 21 lat i moge sobie robic co chce na ciele...ale ..nie macie jakiejs recepty na usmiech rodziny Very Happy hehe...albo powiedzcie jak to u was bylo jak mieliscie tkaie probolemy..pozdro Smile

HYH
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 9:34 am
Odpowiedz z cytatem

Pozdtaw ich przaed faktem dokonanym.Wydziargaj się i juz.Tylko pamiętaj o tym ze jak zrobisz sobie 1 dziarkę to za jakiś czas będziesz rozglądał się za następną.Pozdro Rolling Eyes

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 9:58 am
Odpowiedz z cytatem

Ja też mam 21 lat i naszczęście nie mam takiego problemu. Jednak myslałam, że jak zrobie tatoo to też będą w domu źli, a jednak mama mi powiedziała w odp. na pyt.co byś zrobiła jakbym miała tatuaż a ona na to, że co ja sobie myśle przecież ona nie jest jeszcze taka staromodna i idzie z duchem czasu, a ja na to takie Shocked A pamiętaj jak Ci się to podoba to no problem a rodzice nic Ci przecież nie zrobią. Tylko wiedz o tym, że to "zakup" na całe życie. Więc powodzonka życze w wyboże i z rodzinka Very Happy .

Gość
Post hyh
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 8:57 pm
Odpowiedz z cytatem

hehe..no dzieki..no bo w sumie mni nie wywala CHYBA z domu Very Happy pozdrawiam

hyh
Post :*_Madziula Posty: 10
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 2:47 am
Odpowiedz z cytatem

he he he moja mama miala tatoo wczesniej niz ja a nie chce mi pozwolic na swoj Laughing rowniez juz ten dowodzik mam i sie o to nie martwie. Nie zapominajmy ze nasi rodzice wiecznie beda nas widziec w pieluchach ze smoczkami w buziach Wink Przed faktem dokonanym postawie Cool zawsze moge zwalic na to ze ma rowniez Very Happy


:*_Madziula Dołączył: 15 Sie 2006 Skąd: Galway
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post czarny_76 Posty: 8
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 11:47 pm
Odpowiedz z cytatem

wydziargaj sobie [b]kely familly is the best [/b]wtedy napewno będą Razz zadowoleni


czarny_76 Dołączył: 17 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post :*_Madziula Posty: 10
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 12:26 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="czarny_76"]wydziargaj sobie [b]kely familly is the best [/b]wtedy napewno będą Razz zadowoleni[/quote]

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
albo mother&father forever bedzie old schollowo Cool Laughing Laughing Laughing Laughing


:*_Madziula Dołączył: 15 Sie 2006 Skąd: Galway
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)