MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Zielak Posty: 11
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 1:57 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam!!

Mam pytanie poniewaz robilem tatuaz w piatek(dzis jest czwartek) jutro minie tydzien wiec czy moge juz wyjs w krotkich spodenkach ?? ( tatuaz na lydce)gdy pogada jest bez slonca?? i niepokojii mnie troche to ze w niektorych miejscach zeszly mi troche strupki i widac zamiast czarnego wyrazistego koloru taki trzoszke siwy ale to takie male odlamki?? Czy tak ma sie goic tattoo Embarassed Embarassed i po ilu zejda calkowicie strupki??
Dodam ze smaruje go 3-4 razy dziennie alantanem plus i przemywam 2-3 razy!!

Prosze o odpowiedzi
pozdrawiam Wink Wink Wink


Zielak Dołączył: 03 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 3:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Ech... Ten temat staje się bardziej popularny niż siłownia...

Nie, krótkich portek jeszcze nie zakładaj, skoro są strupki tzn. że się jeszcze nie zagoił do końca. [b]Strupków, strupeczków, strupów, strupisk itede nie powinno być wcale przy właściwie wykonanym i pielęgnowanym tatuażu!!![/b]
Jak coś jest spartolone to się pojawiają... Te siwe miejsca to prześwity, rzecz nie dobra i niechciana Wink Będzie trzeba wykonać poprawki. Kolejny brak logiki:
Przemywam 2-3 razy dziennie a maść nakładam 3-4 razy dziennie... Czyli jeśli założyć, że przemywanie 3 razy a maść 4 to raz nakładasz maść na syf i bród (to nie musi być widoczne nawet, chodzi o mikroskopijne duperelki) wcierając to sukcesywnie w tatuaż... A potem są owe strupki... Przemywam i nakładam maść, prawidłowa kolejność a nie dosmarowuję i robię jakąś papkę.
Odczekać ten miesiąc, teraz słonca nie ma, w danej chwili, a jak wyjdzie to sie będziesz ukrywał przed nim??? Zreszta skóra się opala i bez jasno świecącego słońca. To zły moment na tatuaż, zalecam długie gacie przynajmniej przez 3 tyg. od momentu wygojenia, łącznie miesiąc.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Zielak Posty: 11
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 4:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Ale jestem dobrej mysi poniewaz ta cieniutka warstwa strupka zaczela pekac i zauwazylem ze pod nim znajduje lsniacy czarny kolor co o tym myslicie?? jak przemywalem i smarowalem to zauwazylem Rolling Eyes Rolling Eyes oczywisnie nie robie nic z tym nie drapie itp

dodam ze ten tatuaz jest robiony na stryam wiec i tak mnie czekaja lekkie przeswity ale mysle ze nie wielkie??

czekam na odp:)


Zielak Dołączył: 03 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)