MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post hajdukiton
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 11:02 am
Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem sobie przed wczoraj tatuaż (środa) dzisiaj mamy sobote i ogólnie tatuaż super taki fajny na ramieniu 15 cm twarz besti cala czarna czerwone oczy . Ale smaruje maścią alantan plus cały czas i przemywam kilka razy dziennie a tu dzisiaj patrze a strupki schodzą i kilka strupków odleciało i kolor zjechał miałem oczy czerwone a stały się rózowe Sad jestem tak załamany powiedzcie mi czy jak wszystkie strópki spadną to ten tatuaż zrobi się szary ?.Ale lipa myślałem że bedzie czarny czy może jak spadną strupki to on sie zagoji i dojdzie do siebie prosze o szybką odpowiedz co moge zrobić i co się stanie ?.
Pozdrawiam

hajdukiton
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 11:41 am
Odpowiedz z cytatem

jeśli były srupki to juz coś nie tak!!przy prawidłowym dbaniu o tat2 strupek nie powinien sie pojawić!!cienie powinny byś szare a wszelakie wypełnienia czarne!1oczywiście tatuaż po wygoieniu traci lekko na ostrosci ale to naprawdę nieznacznie!!a powiedz czy robiłeś to w studio czy moze jakimś dziwnym specyfikiem u kogoś w domu??


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post hajduk
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 11:51 am
Odpowiedz z cytatem

No niestety robiłem u kolegi w domu ale on miął maszynke wszystko oryginalne kilka lat się tym zajmuje ale i tak żałuje że poszedłem na kase i zrobiłem u niego.On twierdzi ze jak stropki spadną to się zagoji i będzie normalnie ale ja już widze że jak miałem kolor czerwony to jest kolor jasniutkiego różu a gdzie był intesywnie czarny zrobił się jasno szary ale tylko narazie z 5 mm więc może będzie dobrze.Co zrobić czekać aż się zagoji do końca i wtedy podjąc decyzje bo dopiero dzisiaj zaczeły spadać strupki.Może za mało smaruje alantanem ? . Niewiem

hajduk
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 10:30 am
Odpowiedz z cytatem

dbaj o niego dalej a strupki same odpadną!przemywaj chłodną wodą najlepiej mineralną niegazowaną i smaruj alantanem nakładając cieniutką warstę!w żadnym wypadku nie zrywaj strupka, a po wygoieniu wybierz sie do studia i niech ci to poprawią!!i zapytaj sie kolegi czy farby których używa są farbami do tatuażu czy może są to tusze kreślarskie:)hehehe najlepiej to jebni go włeb za to:)[/url]


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post hajduk
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 5:03 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie właśnie bo tak mam : schodzą mi teraz strupki ale nie wszystkie a te co juz zeszły jest kolor jasny czy jest takie coś jak nierówny tatuaż i te duze strupki mi spadną a te ciemne cienie zostaną i bede mial jasno ciemny tatuaż ? czy anwet najmniejsze cienie opadną i bedzie rowny ?.Pomocy!

hajduk
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 6:15 pm
Odpowiedz z cytatem

dbaj o niego dalej jak stupki zejdą to sie zobaczy jak to będzie bo naprawde może byc różnie!!a strupki szybciej zejdą z cieni a najdłużej na wypełnieniu będą sie trzymały!!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post hajduk
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 9:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Ale mam tak że cienie właśnie długo schodzą i niezapowiada sie na to żeby zeszły i są ciemniejsze niz wypelnienia nie no koszmar.Mam nadzieje ze to wszystko sie ustatkuje pozniej wyśle fotke i ocenita czy dobrze sie zgoił.Jak narazie to nieżle tylko troche nierówno strupki spadają a dbam cały czas.

hajduk
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)