MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Sty 06, 2012 1:35 am
Odpowiedz z cytatem

a oczu nie masz? wystarczy galerie porownać. Wybierz podobne w tematyce prace i zobacz kto jak zrobił tauaz. Polecac nie ma sensu bo zaraz ktos zacznie pisac, że to kicha kupa i reklame ktos sobie robi. Ja tak zrobilem. Obejrzalem sobie prace kazdego z tatuazystów zielonogórskich i wybralem najlepszego. Masz internet..mozna sporo informacji znaleźć na temat kazdego z nich.

Gość
Post Reniusia
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 12:27 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="MarekMisztela"]hmmm.. widziałem prace niejakiego "poczty" i prace ze studia Rectum i powiem ci że poziom masakrycznie niski!!!jedyne godne polecenia studio to Viking!!wiem bo byłem i widziałem jakie cuda Przemek i Sławek potrafią na skórze robić!!naprawdę godne polecenia miejsce na upiekszenie sobie skóry!!pzdr o innych studiach z zielonej góry nie wiadomo mi nic!!![/quote]

Przeczytałam powyżej zamieszczony post i jestem zniesmaczona ,mniemam że to ktoś złośliwie napisał aby trochę smrodu narobić a koledze który pracuje w Vikingu klientów zdobyć. Powiem tak ,moja historia z tatuażami zaczęła się jakieś 4 lata temu , wtedy szukałam u kogo można by zrealizować swoje zamiary,byłam w Vikingu i odraziła mnie tam atmosfera jak i personel,zrezygnowałam i wybrałam się właśnie do Piotra i byłam pod wrażeniem , że koleś ma na serio bardo dobrą rękę ,zero poprawek ,linie idealnie pociągnięte , jestem z zawodu kosmetyczką oraz lingeristką (szkołę permanentnego makijażu robiłam w prestiżowej szkole w Niemczech )więc wiem jak powinno się tatuować i jak powinien wyglądać tatuaż . Ponadto dodam tak jeszcze tylko na marginesie ,ile razy bym nie zawitała do studia Pana Piotra (mam w sumie 3 tatuaże ,wizyt było 4 )to wiecznie jest full ludzi ,przychodzi w różnym wieku publika i starsze Panie na brwi lub kontur ust i młodsze, bardziej szalone na coś bardziej odważnego . Pan Piotr cieszy się bardzo dobrą opinią i dobrze by było aby tak pozostało , zatem proszę przestać siać jakieś bzdurne plotki na jego temat ,gdyż nie mają żadnego pokrewieństwa z prawdą !Pozdrawiam z Berlina.

Reniusia
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 7:53 pm
Odpowiedz z cytatem

wygrzebalas post , ktory ma ładnych pare lat....bez sensu.
to, ze jestes kosmetyczką nie znaczy, ze wiesz co to jest dobry tatuaż...wręcz przeciwnie. Pojecia o tym nie masz. Zadnego. Wystarczy galerie tego calego poczty zobaczyć. Widać te super linie i ekstra cienie...popłakac sie mozna. ma klientów bo jest tani...a jak cos jest tanie do nie moze być dobre. Stara prawda. Robi brwi za stówkę...jako taki fachowiec, powinnas wiedzieć, ze to smieszna cena...widocznie jesteś tak dobra jak twój idol...
Ludzie nie są slepi...widzą, mozesz pisać te bzdury o Poczcie..jego okropna galeria i tak za niego i ciebie sama mówi.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 8:05 pm
Odpowiedz z cytatem

studia w zielonej górze czy was pokręciło, za 5godz tatuowania 700zł to już wielka przesada. moja babcia po 35 latach pracy ma 650 emerytury na m-c.
co na to skarbowy urząd. tylko piotrek poczta jest w porzo, nie szaleje z cenami. ZASTANÓWCIE SIĘ.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 4:09 pm
Odpowiedz z cytatem

co za debil...niestety takich jak ty mamy w pl od groma..normalnie KOMUNO wróć..babcia ma 650 to wszyscy powinni tyle mieć. A co powiesz o aktorach, piosenkarzach??? Biora taka kase, że zawału być pajacu dostał...to co, trzeba im odebrać, zmusić, żeby za 650 na miesiac robili? kto ci każe sie tatuować? Masz pocztę to co narzekasz, za parę zloty ci zrobi co tylko chcesz, jak to bedzie wygladało jest bez znaczenia, ważne, że tanio bedzie...

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 6:38 pm
Odpowiedz z cytatem

po ataku na piotrka jestem przekonany że odpisuję tattooartyście konkurencyjnego jemu studia, wy go nie możecie ścierpieć
nie zrozumiałeś tego postu aRTYSTO, wobec tego przyjmij ten epitet do siebie. kwoty są tylko do porównania i nie ma mowy o tm żebyś tyle zarabiał na m-c, nie porównuj się do prawdziwych Artystów których wykonanie i to bez "poprawek", podziwiają miliony ludzi. obrażasz ich. a ty co .... zrobisz panience motylka za 5 stów i 2x poprawiasz a po jakimś czasie i tak najlepiej toto usunąć. wykorzystujecie naiwność ludzi za duże pieniądze.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 7:40 pm
Odpowiedz z cytatem

tak sie aklada ze mam tatuaz zrobiony przez poczte. wlascieiwe mialem. Pokilku zabiegach laserem bedzie mozna to gowno zakryc czyms porzadnym w koncu. jedyny sprawiedliwy sie znalazl. uwazasz, ze niska cena za tatuaz usprawiedliwia byle jakie wyknonanie?

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 8:26 pm
Odpowiedz z cytatem

wysoka cena tym bardziej nie usprawiedliwia i nie zapewnia super wykonania. do każdego studia są zastrzeżenia, mniej lub więcej.
fakt, poczta ma dużo "buraków" na stronie a pozostali nie wrzucają wszystkiego co zrobią. ty masz szczęście że masz taniego buraka. inni piszą o swoich porażkach zielonogórskich, dużo droższych .

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 10:40 pm
Odpowiedz z cytatem

czyli mozna wysnuć wniosek, że nie ma w ZG zadnego dobrego artysty i nie warto sie tu tatuować?

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 1:22 am
Odpowiedz z cytatem

Cały ten temat jest poroniony. Ma sie wrażenie, że wiekszosc postow sam ten cały poczta pisze. Dużo pyskowania a zadnyc konkretów. Pisać to mozna wszystko o każdym, że ten komus coś źle zrobił, tamten jeszcze gorzej...jakieś konkretne przyklady, zdjęcia?!

Gość
Post tores
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 8:25 pm
Odpowiedz z cytatem

witam
piszcie swoje wrazenia i oceniajcie po to jest to forum
a i tyle co mi wiadomo a znam piotrka poczte to on nie bawi sie w mieszanie opiniami na forach
pozdrawiam

tores
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 8:01 pm
Odpowiedz z cytatem

masz rację, piotrek jest w porzo.
aero z nekroskopa, przypominam ci ze juz dawno nie dodałeś komenta na swojej stronce w księdze gości, nie ociągaj się.

Gość
Post Kori
Wysłany: Pon Sie 27, 2012 9:43 am
Odpowiedz z cytatem

Robiłam tatuaże u Piotra kilkanaście lat temu, jeszcze prywatnie w Raculi. Nie mogę powiedzieć, że wyszły dobrze (zbyt gruba, nierówna kreska, zbyt gęsty rysunek przy nagromadzeniu detali, które po latach niemal zlały się w grafitowe plamy, bardzo nieudany wkład własny wykonawcy zniweczył zupełnie przyzwoity wzór). W tamtych czasach człowiek był głupi i cieszył się, że ma cokolwiek wydziarane za takie pieniądze. Gdy teraz oglądam galerię Piotra, trudno mi uwierzyć, że nie rozwinął się ani odrobinę. Nigdy nie zdecydowałabym się na poprawki u niego. Tych prac nie da się nawet porównać z tym, co robi Aero. Florale w galerii Nekroskopu są po prostu urzekające. Czuć w tym prawdziwy artyzm i perfekcjonizm:

-- SPAM --www.nekroskoptattoo.com/aero_tatuaz_galeria.php?ph=275
-- SPAM --www.nekroskoptattoo.com/aero_tatuaz_galeria.php?ph=175
-- SPAM --www.nekroskoptattoo.com/aero_tatuaz_galeria.php?ph=54
-- SPAM --www.nekroskoptattoo.com/aero_tatuaz_galeria.php?ph=4

Czy naprawdę można nie dostrzegać przepaści, jaka dzieli tych tatuatorów:
-- SPAM --www.superiortattoo.com.pl/gallery,florale,1.html

Mam nadzieję, że uda mi się rozjaśnić rękodzieło Piotra i pokryć je kiedyś czymś, z czego będę naprawdę dumna.

Kori
Post Gość
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 2:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Co wy piszecie jakieś pozytywy o Vikingu. Byłem tam z chęcią zrobienia sobie napisu średniej wielkości a tatmajster taki rudy gbur odesłał mnie do Poczty bo viking to "artystyczne studio" i napisów nie robią. Jak patrzę na ich wypociny to stwierdzam że do artyzmu im jeszcze daleko. a z kulturą nic wspólnego nie mieli.

Gość
Post diaz
Wysłany: Wto Gru 10, 2013 12:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Naprawde poświęciłem troszkę czasu na przeczytanie kilku stron i jetem zalamany . Pierdy wypisywane w głowie się nie mieszczą . Areo : artysta naprawde dobra choc droga robota , jednak wybredny i tak nakręca klienta zeby tatuaz byl po jego mysli i wielu rzeczy poprostu nie robi , nie chce robic DEMONOLOGIA odpada
Viking : PRZEROST FORMY NAD TRESCIĄ , tragedia tak samo chca wybierac co beda robic doradzaja rysunki za ktore chca wiecej kasowac dlatego nie robia "napisików" i to jest przyklad KTOŚ chcial napis ladny sredniej wielkosci z greckim przyslowiem to chcieli mu leonidasa z filmu 300 -stu wytatuowac na ramieniu ze efektowniej itp . TRAGEDIA
"Pyton" Piotr Poczta : Sympatyczny , bardzo mily zdania sa podzielone moje zdanie jesli dostanie projekt do reki ktory go nakreci i poczuje cos do niego wyjdzie spoko a tak to robi wszystko i nie zawsze wychodzi spoko
EURO-STUDIO : klimat wyluzowany bajera sie kreci pozytywnie robil tam ROY teraz robi WIMA roya nie ma wiec nie bede o nim pisal choc bylo OK a wima KMWTW (kto ma wiedziec ten wie ) hehe sa rysunki i tatuaze ktore naprawde sa wyczesane i sa takie ktorym nie wszystko sie podoba jak dla mnie fajnie robi DEMONOLOGIE i twarze nie wiem jak portrety . Jak dla mnie OK !!

A SKAD TAKIE MOJE ZDANIE ?? nie z dupy a z doswiadczenia mam kilka tatuazy robilem je w wymienionych miejscach i u wymienionych ludzi OPRUCZ POZERSKIEGO VIKINGA !!!! i moja noga nigdy tam nie wejdzie !!! jak wielu tu pisze to jest sztuka i nie wszystko wszystkim musi sie podobac choc podstawy trzeba znac i tyle w temacie

ps sorka za bledy mam SPAM ae tez dysortografie Razz

diaz
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)