MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post A_gusia
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 9:29 pm
Odpowiedz z cytatem

po porownaniu Poczty z Vikingiem zdecydowanie wybieram sie do Vikinga!!! to co oni tworza to jest sztuka!! bo to co "tworzy" Poczta to sa bochomazy przy pracach kolesi z Vikinga!!!

A_gusia
Post pzrzeciwnik
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 10:17 pm
Odpowiedz z cytatem

"A_gusia"]

widze ze wzorami sie chyba tylko kierujesz ;; ale to twoja sprawa ;; to ze viking ma ladne wzory na stronce to niczego nie dowodzi ;; pomylsl jesli potrafisz ;; i odrazu jechanie ze poczta robi bohomazy a jka cos nie tak bedzie w vikingu to do piotrka poczty pewnie polecisz

pzrzeciwnik
Post jacek
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 8:53 am
Odpowiedz z cytatem

ok idz do vikinga ale wez cos na uspokojenie bo Ciebie i Twoj wzorek wdepczą w ziemie i wcisną jakis drogi, powodzenia

jacek
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 11:28 am
Odpowiedz z cytatem

witak jacku

masz pelna racje ;; a tak z ciekawosc i tez cie tam pojechali i wciskali drogie wzory pozdrawiam

Gość
Post jacek
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 8:13 pm
Odpowiedz z cytatem

ja odrazu uderzałem do Piotrka ale kilku moich przemądrzałych znajomych odeszło z kwitkiem ze studia V

jacek
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 8:22 pm
Odpowiedz z cytatem

robiles cos skomplikowanego ;; ja juz prawie miesiac czekam na termin

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 26, 2009 8:22 pm
Odpowiedz z cytatem

a wiesz co im tam mowili w tym vikingu

Gość
Post Gościu
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 9:44 am
Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko.
Czy w Zielonej Górze jest możliwość wykonania tatuażu okresowego (rok-dwa)? Jeżeli tak to gdzie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Gościu
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 12:23 pm
Odpowiedz z cytatem

gosciu

pamietaj ze tatuaz na rok czy na 2 lata jest drozszy ;;; ale to twój wybór ;; masz tu link do '' piotrka poczty ;; http://www.superiortattoo.com.pl/kontakt.htm

zadzwoń i sie zapytaj dlatego ze nie jestem pewien czy robi on takie tatuaze

aha no i masz jeszcze studio viking '' znajduje sie kolo pomnika w zielonej górze

jestes z Zielonej góry czy okolic ;;

pozdrawia Very Happy Very Happy Very Happy

Gość
Post Gościu
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 12:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Jestem z Zielonej Góry, tak liczę się z kosztami, jednak to nie ma byc duży tatuaż,do Pana Piotra już dzwoniłem, niestety on nie robi Sad Skontatktuję się jeszcze z vikingami ;D
Dzieki za odp Smile

Gościu
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 2:48 pm
Odpowiedz z cytatem

aha ;; wiesz w vikingu maj drogo ;; jak dla mnie ;; ale spróbuj ''' a nie lepiej zrobic taki na zawsze ;;; Very Happy Smile Surprised

Gość
Post Gościu
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 7:34 pm
Odpowiedz z cytatem

Dostałem odpowiedź. Niestety nie ma takiego czegoś jak tatuaż na określony czas:( Trudno, chyba obejdzie się bez...

Gościu
Post kasztan
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 11:48 am
Odpowiedz z cytatem

Widze ze podzielone sa zdania. Miałem w planie Vikinga i zrobic na łopatce twarz córki z imieniem. Ale pow waszych opiniach mam małe wątpliwości. Raz, ze zdenerwowałbym jakby mi wydzabał kiepsko a dwa, ze piszą ze na jego stronie są te lepsze prace. Cieżki orzech.... Piszecie ludziuska

kasztan
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 1:34 pm
Odpowiedz z cytatem

siemka kasztan ''

masz ciezki orzech do zgryzienia '' chcesz zrobic twarz swojego dziecka wiec to musi byc dobrze zrobione ;; nie wiesz co wybrac ;; popytaj znajomych ;;; ja robilem u piotrka poczty ;;; i jestem zadowolony jak i pare innych osob na tym forum ;; ;;

decyzja nalezy do cebie ;; lae leoiej dobrze pomysl gdzie pojdziesz

kontaktowales juz sie moze z vikingiem albo piotrkiem poczta ;; jezlie tak to jak mozesz to napisz co ci odpowiedzieli ;; no i uwazaj zeby cie w vikingu nie wysmiali ;; jak niektórych ;;;;

pozdrawiam Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 1:35 pm
Odpowiedz z cytatem

http://www.superiortattoo.com.pl/kontakt.htm

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat