MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 11:42 am
Odpowiedz z cytatem

Od 1 września w studio viking pojawi się nowy znakomity artysta Paweł ze studia Panteon z Białegostoku.Galeria Pawła jest już na naszej stronie,wszystkich zainteresowanych zrobieniem sobie tatuażu u Pawła zapraszamy od września do naszego studia.

Gość
Post Cezar
Wysłany: Pią Sie 27, 2010 11:43 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Od 1 września w studio viking pojawi się nowy znakomity artysta Paweł ze studia Panteon z Białegostoku.Galeria Pawła jest już na naszej stronie,wszystkich zainteresowanych zrobieniem sobie tatuażu u Pawła zapraszamy od września do naszego studia.[/quote]

Cezar
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 12:46 pm
Odpowiedz z cytatem

polecam p poczte dobry fachowiec i ceny ma ok

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 7:55 pm
Odpowiedz z cytatem

Chyba nie zaglądałeś na aktualną stronę Vikinga i nie widziałeś prac nowego tatuatora. Jestem przekonany że takiego dorobku wyróżnień na konwencjach nie mają ani Poczta ani Areo z Nekroskopu (domysł). Oni chyba obaj nie mają żadnej nagrody z konwencji. Viking ciągle górą.
A z cenami to jest tak, Poczta niskie, Areo niewspółmiernie wysokie a Viking, zobaczymy jak się będzie cenił Nowy, w tej chwili ceny średnio znośne.

Gość
Post gosć
Wysłany: Nie Sie 29, 2010 6:49 pm
Odpowiedz z cytatem

ja również polecam Pana Piotra.,Tworzy na prawdę niezłe dzieła na ciele:)Jak bym miała komus polecić to tylko Piotrek Pocztę

gosć
Post ISAS
Wysłany: Sro Paź 27, 2010 10:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Hej ja robiłam w Bytomskim RECTUM tattoo na całą łopatkę [b]8 lat[/b] temu i nic się z nim nie dzieje do dziś! A zaznaczam, że mam już jedną spartoloną dziarę. Jak dla mnie Rectum pozytywnie zaskakuje. Po pierwsze za tą dziarę zapłaciłam 400zł, po drugie minęło już trochę lat a tattoo nie wyblakł ani nic mu się nie dzieje.

ISAS
Post alex-a
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 1:26 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Mariczkaaa"]ja tak jak Fascynation polecam tylko i wyłącznie Pana Roberta. Zrobił mi już 4 tatuaże, mojej siostrze 2 a mojemu mężczyźnie robił całe plecy, (twarz mikela myersa z piątku 13) i każda idealnie dopracowana. także jeśli ktoś chętny to skontaktuję. Czas oczekiwania jest bardzo krótki , cena przystepna a wykonanie...hmm..poczta i wiking się chowają z tego co widziałam po tatuażach znajomych.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :*[/quote]

A kim jest Pan Robert? Może z Zacisza?

alex-a
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 2:16 am
Odpowiedz z cytatem

To raczej koles ktory robi w domu, na ptasiej chyba. Na zaciszu jest studio tattoo.

Gość
Post paulina
Wysłany: Sob Sty 29, 2011 10:53 pm
Odpowiedz z cytatem

powiem tak .. viking moze i ma dobra reklame ale prawdziwe tatuaże robi Piotrek ! zna sie na rzeczy wie co robi i potrafi super doradzić , w tatuaż wkłąda serce a nie liczy ile za niego dostanie w łape !

paulina
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 10:04 pm
Odpowiedz z cytatem

o łobuzy, biorą łapówki + za tatuaż, doniosę na nich do CBA

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 5:02 pm
Odpowiedz z cytatem

tu sie nie ma o co kłócić. wystarczy wejść na galerie i obadać kto jest lepszy bo widać to od razu

Gość
Post abc
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 11:16 am
Odpowiedz z cytatem

Od dawna myślę o zrobieniu tatuażu. Czy ktoś może mi napisać jak wygląda tatuaż na skórze z rozstępami. Po ciąży zostały mi nad moją pupą Crying or Very sad i czy uda się je zakryć tatuażem. Myślę o tribala. Czy tatuaż nie będzie się różnił odcieniem w miejscach gdzie są rozstępy??

abc
Post abc
Wysłany: Wto Mar 15, 2011 11:18 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="abc"]Od dawna myślę o zrobieniu tatuażu. Czy ktoś może mi napisać jak wygląda tatuaż na skórze z rozstępami. Po ciąży zostały mi nad moją pupą Crying or Very sad i czy uda się je zakryć tatuażem. Myślę o tribala. Czy tatuaż nie będzie się różnił odcieniem w miejscach gdzie są rozstępy??[/quote]

Myślę o tribalu... Embarassed

abc
Post dsdsds
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 1:55 pm
Odpowiedz z cytatem

robilem dwa tatuaze u poczty i robi dobrze i tanio a w Vikingu trzeba troche za bulic

dsdsds
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 12:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam szybkie pytanie retoryczne jestem z wiochy i nie chce mi się ganiać za cenami i pytać ile za godło polski ktoś mi może poda przybliżone ceny u poczty i vikingu . Viking dziabał smoka znajomemu i wyszła taka lipa że szok a miała być japonia na nodze heheh z japoni to cena została 1500zł Laughing

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)