MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Fascynation Posty: 2
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 6:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Jestem z Zielonej Góry i jednym słowem się wypowiem: VIKING NIE!
Mam szwagra który wykonuje tatuaże wiele lat (dyplomy, wystawy etc.)
Pracował on kiedyś w tym zacnym salonie (przed 2000 rokiem) i szczerze może się wypowiedzieć na temat hmm...wątłych atutów studia. Mam 3 tatuaże wykonane u tego właśnie szwagra. Robił on również tattoo mojemu rodzeństwu, mojej mamie i rzeszy znajomych Wink i każdy jest happy.

Ogólnie rzecz biorąc znam też osoby co dały się złąpać na reklamę Vikinga - kolega dał 550 zł (!!!) za małęgo tribala na ręce a i tak efekt był TANDETNY ponieważ poprawiali mu tattoo 3 razy (!) i nic nie wyszło z tego - dopiero Szkielet (szwagier Wink Poprawił mu ten bubel ,że ho!

Więc ja powiem tak - Poczta- ujdzie. Viking - żenada.

No i oczywiście wspomnę o prywatnym studio Szkieleta - MIÓD Smile

Fascynation Dołączył: 06 Kwi 2009 Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 8:14 pm
Odpowiedz z cytatem

o Boże... jeden tatuaż im nie wyszedł a Ty ich tak oceniasz... ;] sa studiem jednym z najdłużej działających w Polsce więc sa naprawde nieźli. jeden tatuaż im nie wyszedł przez 20 lat pracy i wielkie ojeja. Pozatym dobra reklama ;]

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 1:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Przecież Viking to jedno z najlepszych miejsc do wykonania tatuażu w naszym kraju.
Chłopaki wykonują oszałamiające tatuaże i są poważani przez całą czołówkę polskiej sceny, gdyż sami są na jej szczycie.

Gość
Post 3rdMeasurement
Wysłany: Wto Maj 05, 2009 12:36 am
Odpowiedz z cytatem

2 tyg temu zrobilam sobie tatuaz na nadgarstku u Piotrka Poczty, jestem zachwycona, wyszedl idealnie, tak jak oczekiwalam, fachowa obsluga, czysto i sterylnie, studio opuscilam baaardzo zadowolona i w tym tyg robie sobie 2 tatuaz takze u piotra, z czystym serduchem polecam!

3rdMeasurement
Post lukaszekkk
Wysłany: Czw Maj 14, 2009 7:33 pm
Odpowiedz z cytatem

witam ;; powiem krótko Piotr Poczta robi fajne tatuaze i zna sie na rzeczy ;; czekalem ponad miesiac na termin ale sie opłacało ' a Viking bylem raz i wiecej nie pojde ;; pzdr ' dla pana poczty ''

lukaszekkk
Post 3rdMeasurement
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 10:35 am
Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie, zrobilam sobie 2 dziareczke (tym razem brzuch, prawy bok) u pana Poczty, piotrek pozwolil sobie dopracowac moj wzor i powiem szczerze - cudo: D, idealne cieniowania, naprawde klaniam sie za kawal dobrej roboty, a co najlepsze hehe w czasie wykonywania przyszla jakas typiarka z zapytaniem czy piotrek wykona jej tam jakis motyw na nodze, bo jak pokazala go w vikingu i dodala ze chcialaby tylko aby byl mniejszy od pierwowzoru to ja odeslali z kwitkiem: D

3rdMeasurement
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 16, 2009 3:06 pm
Odpowiedz z cytatem

witam 3rdMeasurement

dlugo czekalas na termin u piotrka poczty ;; pozdrawiam ;;

Gość
Post 3rdMeasurement
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 8:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Ten co robilam na nadgarstku to w sumie z biegu bo jakos do studia wybralam sie 16 kwietnia i piotrek chcial go zrobic od razu, gdyz nie byl to skomplikowany wzor, totalnie mnie to zaskoczylo + nie mialam przy sobie pieniedzy i na drugi dzien w piatek przyjechalam juz uzbrojona w $ Wink, takze bylam w szoku ze tak extremalnie szybko i sprawnie, a na drugi tatuaz czekalam jakos 1,5 tygodnia, wzor byl bardziej skomplikowany, piotrek przerabial go w domu i wiekszych gabarytow wiec nie tak na hop siup: -), przy okazji zrobienia tatuazu na brzuchu mialam poprawke nadgarstka, i za 2-3 tyg podlece zapisac sie na poprawke brz., po prostu lubie perfekcyjnosc;)

3rdMeasurement
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 10:37 am
Odpowiedz z cytatem

witam 3rdMeasurement
aha ;;; ja robilem u niego gwiazde nie byla tez skomplikowana ;; ale troche musialem poczekac ;; ale zrobil to w w jeden dzien ;; ale fajnie ze lubisz tatuaze ;; jestes moze z zielonej góry

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 7:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
witam 3rdMeasurement
aha ;;; ja robilem u niego gwizde nie byla tez skomplikowana ;; ale troche musialem poczekac ;; ale zrobil to w w jeden dzien ;; ale fajnie ze lubisz tatuaze ;; jestes moze z zielonej góry

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 7:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
witam 3rdMeasurement
aha ;;; ja robilem u niego gwizde nie byla tez skomplikowana ;; ale troche musialem poczekac ;; ale zrobil to w w jeden dzien i spieprzyl ;; ale fajnie ze lubisz tatuaze ;; jestes moze z zielonej góry

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 7:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Na nadgarstku mam motyw klucza wiolinowego i klucza basowego laczonego w serce a na brzuchu mam tzw guardian star czyli gwiazde z ktorej wyrastaja skrzydla i pod spodem czyli nad lonem napis, sentymentalny.., lubie, nawet bardzo lubie swirowac ze swoim cialem ze tak to ujme;), juz zastanawiam sie nad nastepnym ( wewnetrzne boki stop> napis) ale musze przemyslec to i owo, jestem z nowej soli ale w tyg przebywam bardzo czesto w zg: -), jak cos to zapraszam na konwersacje droga email bo nie chce robic off-topu; -)

3rdMeasurement@wp.pl

Gość
Post 3rdMeasurement
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 7:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie to byl moj post, umknal mi login: D

3rdMeasurement
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 9:48 pm
Odpowiedz z cytatem

lecz sie

Gość