MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post QQ
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 3:03 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam Smile

Poszukuję opinii na temat zielonogórskich salonów tatuażu. Jeśli ktoś korzystał, proszę o wypowiedź.
Pozdrawiam.

QQ
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 3:41 pm
Odpowiedz z cytatem

hmmm.. widziałem prace niejakiego "poczty" i prace ze studia Rectum i powiem ci że poziom masakrycznie niski!!!jedyne godne polecenia studio to Viking!!wiem bo byłem i widziałem jakie cuda Przemek i Sławek potrafią na skórze robić!!naprawdę godne polecenia miejsce na upiekszenie sobie skóry!!pzdr o innych studiach z zielonej góry nie wiadomo mi nic!!!

MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Psychpatka
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 6:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Moja mama miała robiony tatuaż w studiu Viking i wyszedł naprawde wspaniale. A ja napewno tam pojadę za rok i też tatuaż zawita na mym ramieniu Very Happy Ale tylko studio Viking robi świetne tatuaże... inne to mają jakiś taki niski poziom... Razz

Psychpatka
Post ZOłZA
Wysłany: Czw Lis 22, 2007 3:21 pm
Odpowiedz z cytatem

WITAM CO TU DUZO GADAC,JA MIALAM ROBIONY TATUAZ ROK TEMU W "VIKINGU" A MOJ MAZ JAKIS MIESIAC TEMU,REWELKA GORACO POLECAM TO STUDIO PELEN PROFESJONALIZM A EKIPA THE BEST!!!! JESLI TATUAZ TO TYLKO TAM.

ZOłZA
Post Dante Posty: 168
Wysłany: Pią Lis 23, 2007 6:42 pm
Odpowiedz z cytatem

W Zielonej Górze tylko Viking Wink A Poczta... Jeśli ktoś trafi do niego jakimś cudem -----> uciekać!!!

Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 4:49 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja widziałem prace z vikinga i wcale nie są rewelacją a cena... n/c, wybrałem Pana Pocztę i jestem zadowolony. A przez Vikinga przewinęło się już kilku artystów, zresztą ten salon wygląda jak jakieś biuro. Pozatym ciekawe dlaczego tylu ludzi decyduje się na Tatuaże u Piotrka Poczty?

Gość
Post Dante Posty: 168
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 1:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Z jednego względu...cena. Viking zaczyna od 100 zl i sa to zazwyczaj drobiazgi. Fakt, ekipa, ktora siedzi teraz to juz ktoras z koleji. Zwyczajnie podmieniani byli na zdolniejszych albo z racji wyjzadow zagranicznych tatuazystow pracujacych tam. Nie napadam na Poczte bo tak i juz, widzialem jego "dziela" i rewelka to z tego nie byla. Jak wiewiorki donosza, finansuje poprawki w vikingu jednej dziewczynie, ktora naprawde oszpecil, a nie wytatuowal. Nie napisze kto i co aby nikt nie czul sie urazony. W stosunku do Poczty tak samo: podkreslam plotka.
Studio wyglada tak bowiem podstawa dla nich jest higiena a nie super klimat czachy-srachy itepe. Jak chce tatuaz w higienicznych warunkach to ide tam, gdzie moge byc pewien (nigdy na 100%, to jest oczywiste), ze w gratisie nie dostane chorubska. A jak chce klimat i "ziomali" ... Mozna polaczyc i jedno i drugie, ale w przywolanym wyzej przypadku...Nie liczylbym na to.

Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 8:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Studio Viking to ścisła czołówka i raczej nie tylko nasza krajowa to scena, a europejska.
Aero i Myśków to artyści tatuażu.
Zresztą informacji poszukajcie na forum :
http://www.tattooart.pl/galeria.php?f=dd0f1a92845d67612a3b52773d7d11f5
tutaj jest wszystko, w galerii tatuażu ( dostępna po logowaniu) są prace Aero, proszę poczytać opinnie innych naszych czołowych tatuatorów.

Gość
Post Norwegian
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 10:18 am
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem wiele o studiach tatuazu w Zielonej, bo mieszkam w Norwegii.
Odwiedzilem ich stronke internetowa www.studioviking.pl i zdebialem po ogladnieciu, jakie cuda potrafia zrobic na ciele. Cena adekwatna do profesjonalizmu, hivem i zoltaczka z pewnoscia sie tam nie zarazisz, bo pelna dezynfekcja az razi w oczy. Moja zonka przebijala sobie tam pepek i mimo, ze ziarnina jej wyszla az po 7 miesiacach od przebicia, to przekluli jej ponownie za darmo. Na wakacje znowu tam robie tatoo, a ze mamy to na cale zycie, to lepiej dolozyc pare groszy i miec konkretnie zrobione.
Pozdr

Norwegian
Post Norwegian
Wysłany: Sro Maj 14, 2008 10:18 am
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem wiele o studiach tatuazu w Zielonej, bo mieszkam w Norwegii.
Odwiedzilem ich stronke internetowa www.studioviking.pl i zdebialem po ogladnieciu, jakie cuda potrafia zrobic na ciele. Cena adekwatna do profesjonalizmu, hivem i zoltaczka z pewnoscia sie tam nie zarazisz, bo pelna dezynfekcja az razi w oczy. Moja zonka przebijala sobie tam pepek i mimo, ze ziarnina jej wyszla az po 7 miesiacach od przebicia, to przekluli jej ponownie za darmo. Na wakacje znowu tam robie tatoo, a ze mamy to na cale zycie, to lepiej dolozyc pare groszy i miec konkretnie zrobione.
Pozdr

Norwegian
Post k. Posty: 5
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 4:07 am
Odpowiedz z cytatem

Wiem, że odkopuję, za co sorry, ale po przeczytaniu informacji nt. Piotrka Poczty dostałem napadu śmiechu:) Gość robi świetne dziargi w dobrych, sterylnych warunkach. Do tego mała cena i efekt jest taki, że ja jak się u niego dziarałem 2 lata temu, to na wolny termin czekałem miesiąc czasu.. Ale warto było. Co prawda robiłem tylko napis w gotyku, ale jestem w 100% zadowolony. Chyba wszyscy moi znajomy dziarali się u niego, i wszystkie dziary sa konkretne.. Znakomicie przenosi np. zdjęcie na skórę. Dla rozwiania potwierdzenia moich informacji www.superiortattoo.com.pl Pozdrawiam.

k. Dołączył: 15 Gru 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post nikson
Wysłany: Sro Mar 04, 2009 9:04 am
Odpowiedz z cytatem

Witam dotarlem na te forum przez mojego znajomego co sie dowiedzialem o znanym z sadzenia burakow pana '' POCZCIE '' to mnie to zaskoczylo !! Ludzoe czy wy nie widzicie jak jego wiedza i umiejetnosci o tatulowaniu sie rozni od ludzi ktozy pracuja w ''Vikingu''.Jaka macie watpliwosci to wlasnie na oby dwie galerie i porownujcie prace artystow i nie patrzcie kto jakie ma ceny tylko jak ktos tatuluje bo to jest najwazniejsze .

nikson
Post miklo
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 8:20 pm
Odpowiedz z cytatem

hmmm powiem tyle że na swój pierwszy tatuaż wybrałem się do vikinga, byl to wzór nad ktorym myslalem dwa lata, facet w vikingu mnie bezczelnie wysmiał, czulem sie jak smieć. dodam ze w miedzyczasie przyszla dziewczyna i zostala podobnie potraktowana. odrazu uderzyłem do Piotrka Poczty i niczego nie załuje, facet zna sie na rzeczy i wyznaje zasadę "nasz klient nasz pan", cena faktycznie niska ale jeśli chodzi o ta2 nie ma co oszczędzać więc jej wysokość nie grała dla mnie roli. podsumowując jeśli chcecie jakiś mały, prosty tatuaż lub macie swój wymarzony wzór i nie chcecie go w żaden sposób zmieniać - omijajcie vikinga bo tam wciskają własne projekty za które chcą więcej kasy

miklo
Post moll
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 9:41 pm
Odpowiedz z cytatem

miklo napisał:
hmmm powiem tyle że na swój pierwszy tatuaż wybrałem się do vikinga, byl to wzór nad ktorym myslalem dwa lata, facet w vikingu mnie bezczelnie wysmiał, czulem sie jak smieć. dodam ze w miedzyczasie przyszla dziewczyna i zostala podobnie potraktowana. odrazu uderzyłem do Piotrka Poczty i niczego nie załuje, facet zna sie na rzeczy i wyznaje zasadę "nasz klient nasz pan", cena faktycznie niska ale jeśli chodzi o ta2 nie ma co oszczędzać więc jej wysokość nie grała dla mnie roli. podsumowując jeśli chcecie jakiś mały, prosty tatuaż lub macie swój wymarzony wzór i nie chcecie go w żaden sposób zmieniać - omijajcie vikinga bo tam wciskają własne projekty za które chcą więcej kasy

i co ze cie wysmial ? moze poprostu niechcial ci czegos glupiego zrobic ?
czego mozesz zalowac za pare lat ?

ja wlasnie dzisiaj zrobilem sobie tatuaz w vikingu
i jestem 101% zadowolony
kolesie sa w profesjonalni i maja swoje zdanie

nie robia byle syfu kazdemu kto chce. wola odmowic kilku osoba i dzieki temu z ich salonu nie wychodza jakies niedociagniete prace ktore zal pokazac komus na miescie tylko sa to dziela sztuki - a jak ktos ma watpliowosci to zapraszam na strona i sami ocencie ich skila

pozdro

moll
Post stanek
Wysłany: Sro Kwi 01, 2009 1:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Z tego co mówisz odmawiają bo nie chcą się narazić na "niedociągnięcia"?? w takim razie co z nich za fachowcy skoro boją się wyzwań Very Happy pozdro z Gorzowa

stanek

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach