MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post sunnyline
Wysłany: Pon Lip 24, 2006 10:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.

Przymierzam się do zrobienia tatuażu. Umiejscowić chciałbym go na wewnętrznej stronie ręki pomiędzy nadgarstkiem a łokciem. Oto napis, jaki chciałbym wytatuować: [url]-- SPAM --img66.imageshack.us/my.php?image=tattoojj4.jpg[/url]

Moje pytanie brzmi - co sądzicie o czcionce i o samym tatuażu? Nie za duży jak na to miejsce na ciele?

Brałem jeszcze pod uwagę 'Vide Cul Fide' jakimś gotykiem w tym samym miejscu, ale z tego co piszecie, jest to tatuaż więzienny, więc... Rolling Eyes

I ostatnie pytanie - mniej więcej, orientacyjnie, ile mógłby wynieść koszt takiego tatuażu w Krakowie? I jakie studio polecacie?

Z góry wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!

sunnyline
Post sunnyline
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 10:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Odpisze ktoś cokolwiek...?

sunnyline
Post Mictatencuhtli Posty: 16
Wysłany: Sro Sie 02, 2006 10:19 am
Odpowiedz z cytatem

hej,

co do pytań o mozliwosc wykonania wzoru, wielkosc itp. to musisz je kierowac raczej do osoby, ktora ten tatuaz ew. bedzie wykonywac...
a jesli chodzi o studio w Krk, to warto przejsc sie do KULT - teraz na ul.Szpitalnej sie miesci bodajze..


Mictatencuhtli Dołączył: 06 Lip 2006 Skąd: Sosnowiec/Krk
_________________
www.dredy.info
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post KUMAN
Wysłany: Czw Sie 03, 2006 3:11 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="sunnyline"]Witam.

Siemasz.
CO DO CZCIONKI TO OSOBISCIE ZMIENILBYM JA NA JAKAS INNA, ALE WYDAJE MI SIE,ZE TO JEST TWOJ INDYWIDUALNY WYBUR.tO TOBIE MA SIE PODOBAC TEN TATUAZ.CZY MOZESZ MI POWIEDZIEC JAKIE JEST TLUMACZENIE TEGO WYRAZENIA?CO DO STUDIA TO NIC NIE MOGE POWIEDZIEC BO NIE MAM ROZEZNANIA.CENA-NIE SADZE ZEBY TAKI TATUAZ BYL ZBYT KOSZTOWNY. CZEKAM NA ODPOWIEDZ. POWODZENIA.

KUMAN
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)