MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post lirianna
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 9:37 am
Odpowiedz z cytatem

mam problemik....dzisiaj jest piatek- w poniedzialek zrobilam sobie tattoo...dosyc duzy...oki..opatrunek...folia, szare mydełki,bepanthen, folia, szare mydełko, bepanthen.....teraz folii juz nie zakładam.smaruje zeby nie był suchty..proste...w nocy wyglada to tak ze smaruje ostatni raz ok,12w nocy a potem rano ok.8...i zrobił mi sie taki chamski strupekk Shocked ...i juz przezywam szoka..i niewiem co robic...czy dac znowu folie czy po prostu smarowac...strupka nie dotykam, łaże po chacie w samym tak zwanym LAJBIKU...i nic wiecej...a jak wogole tatuazyk chronic jak ide do knajpy gdzies wieczorem??????
pliiiisssssssssss chelp mi

lirianna
Post lirianna
Wysłany: Sob Cze 24, 2006 3:30 pm
Odpowiedz z cytatem

kuczaki....39wglądów i nikt odpowiedzi niema.....ale szpan jakie to zajebiste tribale wszedzie macie....<żygi>...na to was stac... Mad

lirianna
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 8:38 am
Odpowiedz z cytatem

1.
Nie zamiszczasz zdjęcia tego tatuażu, mamy się domyślać czy wróżyć z fusów jak on wygląda? Zero informacji o stylu, w jakim jest wykonany tatuaż(tribal, black and gray, color).
2.
Forum nie jest od tego aby każdemu indywidualnie tłumaczyć za każdym razem co zrobił źle bądź też czego nie zrobił... właśnie po to podaje się numer GG żeby w wolnej chwili odpowiedzieć.
3.
Takie tematy już były, odpowiedzi też, nie dziw się, że ludziom nie chce się powtarzać.
4.
Teraz meritum. Jaka jest pogoda każdy widzi, czasem nie sposób uchronić tattoo przed powstaniem strupka, wystarczy lekko przesadzić z maścią i już jest problem. Jeśli tatuaż jest suchy, nic się z niego nie sączy to nic się też z nim nie stanie, strupek zejdzie i wszystko będzie ok. Jeśli gdzieś wychodzisz, zasmaruj maścią i staraj się aby miejsce wytatuowane miało jak najmniejszy kontakt z otoczeniem.

Tyle.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post lirianna
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 11:33 am
Odpowiedz z cytatem

acha...ołki...to następnym razem jak będe miała problem to przeszukam caaałe forum i zobacze czy 5lat temu ktoś nie miał już tego samego problemu co ja......niby mówisz ze musisz wiedziec jaki to rodzaj tattoo, a z drugiej strony- to juz było...hmmmm...cosik tu nie pasi...a z reszta <zwis>...mimo tego dzięki za porady........siya

lirianna
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 2:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Zawsze się podaje info jaki to rodzaj pracy jak się nie zamieszcza zdjęć ale jak się nie czyta, to się nie wie Twisted Evil
Jak masz problem, to szukasz odpowiedzi a nie strzelasz focha, że Ci nikt nie odpisuje. Twój problem był opisywany kilka razy, trzeba tylko odrobiny wysiłku...


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post lirianna
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 3:53 pm
Odpowiedz z cytatem

wrrrr....jestem kobietą..więc mam prawo strzelać fochy...taka już nasza natura kobieca.... Twisted Evil
a wkurzałam sie z tego względu bo liczyłam na szybką odpowiedz...ale teraz i tak juz zonk bo juz jest po wsyztskim... Sad dalej chcesz wiedziec co mam...chetnie ci opowiem..hehehe Very Happy

lirianna
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 6:15 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo chętnie posłucham Very Happy a jeszcze chętniej bym zobaczył Very Happy


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post lirianna
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 8:31 pm
Odpowiedz z cytatem

hehe...to zapraszam na śląsk...i opowiem i pokaże..hhe..... Cool

lirianna
Post lirianna
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 8:56 pm
Odpowiedz z cytatem

obczaj se tylko www.tattooxx.fora.pl...hehe Twisted Evil

lirianna
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 9:11 am
Odpowiedz z cytatem

Widziałem, komentarz też wystawiłem Twisted Evil


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post adek
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 10:32 pm
Odpowiedz z cytatem

offtop

[b]liliarna [/b]ma w mózgu dzbannna Exclamation

troche więcej pokory kochana

już widzę jak każdy biegnie i Ci pomaga....

Dante - słabo ją pojechaleś, z Twoim "krasomówczym" piórem miałem nadzieję, że daradzisz jej jak trzeba Twisted Evil oczywiście w drugą stronę hehe,

respect za -- SPAM --www.tattooart.pl/artykul.php?artykul=a0ea148ff96ef6790f006e73df1c7b4e

adek
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)