MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Ewelinka23
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 11:43 am
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy zna ktos z Was znaczenie tatuazy wieziennych... Moze macie jakas stronke, gdzie objasnione jest Ich znaczenie...Question
Pozdrawiam

Ewelinka23
Post GOSC
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 5:02 pm
Odpowiedz z cytatem

O tych tatuażach sie nie mówi. Kazdy znaczy co innego a wiedza co tylko sami grypsujacy. Nawet jesli ktoś Ci objasnia jakis swój tatuaż to na 99% nie mowi prawdy


pozdrawiam

GOSC
Post Maverick
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 6:58 pm
Odpowiedz z cytatem

GOSCiu co to za bzdury..te informacje sa ogólnodostępne jak nie w necie to w książkach..Ewelina a co konkretnie cię interesuje?
pozdrawiam

Maverick
Post a_girl_named_mad Posty: 7
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 6:38 pm
Odpowiedz z cytatem

pracowałam z zakładzie karnym i jeśli chcesz, mogę ci podać na maila znaczenie tatuaży


a_girl_named_mad Dołączył: 19 Lut 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post myflu Posty: 3
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 1:37 pm
Odpowiedz z cytatem

hehe ale cos Ci powiem kochana... za zrobienie sobie takiego tattoo mozesz dostac po twarzy od osob ktore uznaja ze na takowy nie zaslugujesz...
moj brat byl swiadkiem jak gosc zrobil sobie pagony... coz... musial to sobie sam scierac cegla... takie zycie...

myflu Dołączył: 09 Mar 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 4:03 pm
Odpowiedz z cytatem

ja w ogóle nie widzę sensu robienia sobie takich tatuaży więziennych. w większosci są one robione w zk nie z własnej woli, ale z przumsu, żeby się określić, oznakować itp.
jeśli kogoś interesuje znaczenie - chętnie poślę na priv alo na maila bo jest tego dość dużo.

Gość
Post a_girl_named_mad Posty: 7
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 4:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja w ogóle nie widzę sensu robienia sobie takich tatuaży więziennych. w większosci są one robione w zk nie z własnej woli, ale z przumsu, żeby się określić, oznakować itp.
jeśli kogoś interesuje znaczenie - chętnie poślę na priv alo na maila bo jest tego dość dużo.[/quote]

to było moje Rolling Eyes


a_girl_named_mad Dołączył: 19 Lut 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post gosc
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 6:53 pm
Odpowiedz z cytatem

a_girl_named_mad to jak mozesz byl bym bzrdo wdzieczny stephon@o2.pl z gory thx
pozdrawiam

gosc
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 2:13 pm
Odpowiedz z cytatem

pocik@tlen.pl z gory dziekuje

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 9:02 pm
Odpowiedz z cytatem

tatuaze gitow to tatuaze gitow a juz napewno wydziaranie sobie wieziennego tatuazu to robienie z siebie kogos kim sie nie jest Very Happy Jak chcesz zrobic z siebie "bandyte" to sobie zrob cynkówe za uchem Smile polecam Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 9:02 pm
Odpowiedz z cytatem

tatuaze gitow to tatuaze gitow a juz napewno wydziaranie sobie wieziennego tatuazu to robienie z siebie kogos kim sie nie jest Very Happy Jak chcesz zrobic z siebie "bandyte" to sobie zrob cynkówe za uchem Smile polecam Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 10:38 am
Odpowiedz z cytatem

cynkówe za uchem? chyba niewiesz co mówisz i lepiej nie zabieraj głosu na forum jak piszesz brednie

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 02, 2006 1:55 pm
Odpowiedz z cytatem

a_girl_named_mad to jak mozesz byl bym bzrdo wdzieczny wiocher3@wp.pl z gory thx
pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 11:42 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="a_girl_named_mad"][quote="Anonymous"]ja w ogóle nie widzę sensu robienia sobie takich tatuaży więziennych. w większosci są one robione w zk nie z własnej woli, ale z przumsu, żeby się określić, oznakować itp.
jeśli kogoś interesuje znaczenie - chętnie poślę na priv alo na maila bo jest tego dość dużo.[/quote]

to było moje Rolling Eyes[/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 12:12 pm
Odpowiedz z cytatem

diabolo.9@gmial.com dzieki z góry

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)