MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Delfinek
Wysłany: Nie Maj 21, 2006 9:27 am
Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo podobają mi się tatuaże ale zanim go zrobie chce poznać ich znaczenie!!!! Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi co znaczy
"delfin" oraz "elf" Z góry dziękuje. Mój meil DelfinekEwelinka@interia.pl

Delfinek
Post Danny Posty: 2
Wysłany: Sro Cze 28, 2006 3:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie sądze aby miały jakiekolwiek znaczenie, ot poprostu przedstawiają to co widać, jak dla mnie delfin kojarzy sie z panienkami, które myśląc, że bedą modne mając tatuaż, a nie wiedzą co chcą to robią delfinka, to strasznie oklepany wzór, lepiej sie zastanów nad czymś bardziej osobliwym.

Danny Dołączył: 28 Lut 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 1:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania poprzednika Laughing zrobilabys sobie znak zapytania na czole bo modnie Rolling Eyes tatuaze zazwyczaj nic nie znacza, sa motywami, ktore najwyrzej moga nam sie z czyms kojarzyc. Chyba ze tatooujesz jakies slowo. Tak samo jest z Celtykamy, Tribalami, i innymi to sa tylko motywy!

Gość
Post :*_Madziula
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 1:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Zapomnialam sie podpisac Embarassed

:*_Madziula
Post Mictatencuhtli Posty: 16
Wysłany: Sob Lip 22, 2006 4:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Delfin, to wodny ssak Laughing
a elf jest stworkiem, który wywodzi się w prostej linii z mitologii germańskiej i skandynawskiej...

ale jakie one maja miec znaczenie jako tatuaz, to powinnas wiedziec juz tylko ty sama Laughing


Mictatencuhtli Dołączył: 06 Lip 2006 Skąd: Sosnowiec/Krk
_________________
www.dredy.info
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 06, 2006 8:00 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Jestem zdania poprzednika Laughing zrobilabys sobie znak zapytania na czole bo modnie Rolling Eyes tatuaze zazwyczaj nic nie znacza, sa motywami, ktore najwyrzej moga nam sie z czyms kojarzyc. Chyba ze tatooujesz jakies slowo. Tak samo jest z Celtykamy, Tribalami, i innymi to sa tylko motywy![/quote]

Nie mów prosze, ze "Celtyki" nic nie znaczą... Ja mam krzyż celtycki i wiem co znaczy.

Gość
Post Mictatencuhtli Posty: 16
Wysłany: Nie Sie 06, 2006 8:56 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Jestem zdania poprzednika Laughing zrobilabys sobie znak zapytania na czole bo modnie Rolling Eyes tatuaze zazwyczaj nic nie znacza, sa motywami, ktore najwyrzej moga nam sie z czyms kojarzyc. Chyba ze tatooujesz jakies slowo. Tak samo jest z Celtykamy, Tribalami, i innymi to sa tylko motywy![/quote]

Nie mów prosze, ze "Celtyki" nic nie znaczą... Ja mam krzyż celtycki i wiem co znaczy.[/quote]



slusznie- ja takze wychodze z zalozenia,ze kazdy tatuaz pownien miec jakies znaczenie dla jego wlasciciela.. no,chyba ze zostal wykonany pod wplywem panujacej mody Confused

no i ciekaw jestem interpretacji funkcji krzyza celtyckiego... choc raczej domyslam sie,o co moze chodzic Smile


Mictatencuhtli Dołączył: 06 Lip 2006 Skąd: Sosnowiec/Krk
_________________
www.dredy.info
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post :*_Madziula Posty: 10
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 2:59 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Jestem zdania poprzednika Laughing zrobilabys sobie znak zapytania na czole bo modnie Rolling Eyes tatuaze zazwyczaj nic nie znacza, sa motywami, ktore najwyrzej moga nam sie z czyms kojarzyc. Chyba ze tatooujesz jakies slowo. Tak samo jest z Celtykamy, Tribalami, i innymi to sa tylko motywy![/quote]

Nie mów prosze, ze "Celtyki" nic nie znaczą... Ja mam krzyż celtycki i wiem co znaczy.[/quote]

Zwracam honor i przepraszam, ale moze mi wytlumaczysz co znacza zwyczajne plecionki, albo krzyze, ktore zregoly zawsze sie roznia detalami? Laughing Rolling Eyes bo jestem ciekawa Wink


:*_Madziula Dołączył: 15 Sie 2006 Skąd: Galway
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post czarny_76 Posty: 8
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 11:45 pm
Odpowiedz z cytatem

oczywiście za przeproszeniem ,z tego co wiem kobieta nosząca motyw delfina wiąże sie ze strukturą tzw. kobiet lekkich obyczajów


czarny_76 Dołączył: 17 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post :*_Madziula Posty: 10
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 12:23 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="czarny_76"]oczywiście za przeproszeniem ,z tego co wiem kobieta nosząca motyw delfina wiąże sie ze strukturą tzw. kobiet lekkich obyczajów[/quote]

Juz bez przesady nie rob z kobiety kurtyzany bo chce zrobic sobie delfinka... odzywaja sie moje feministyczne pobodki Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes lekko to ona ma nie poukladane Embarassed


:*_Madziula Dołączył: 15 Sie 2006 Skąd: Galway
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post grand
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:13 am
Odpowiedz z cytatem

każdy tatułaż coś znaczy ja mam tatułaże i wiem co każdy z nich znaczy więc nie piszcie że tatułaże nic nie znaczą .a delfiny znaczą ze jesteś pływaczkom lub pływakiem.

grand
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 7:03 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Delfinek"]Witam bardzo podobają mi się tatuaże ale zanim go zrobie chce poznać ich znaczenie!!!! Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi co znaczy
"delfin" oraz "elf" Z góry dziękuje. Mój meil DelfinekEwelinka@interia.pl[/quote]


Swoje znaczenia gdzies maja napewno. Ale prawde mowiac kazdy tatuaz ma swoje znaczenie. Zazwyczaj tatuaze swiadcza o naszym charakterze, czasamitym "czarnym" charakterze, o przeszlosci, myslach badz marzeniach


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Samuraj
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 5:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Tattoo maj znaczenie. Chodź niektórzy twierdza, że tak nie jest, więc proszę o to strona, na której można sobie poczytać o ich znaczeniu. Przepraszam, ale ona jest po angielsku. :?

Samuraj
Post Samuraj
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 6:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Prosze o to adrest :wink: milego czytania -- SPAM --www.vanishingtattoo.com/tattoos_designs_symbols_b.htm

Samuraj
Post gość
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 1:20 am
Odpowiedz z cytatem

no widze wlasnie boroki co wy wiecie o czym kolwiek Surprised
elfami to nie bardzo sie interesuje ale znaczek delfina to znak pokoju i wolnosci osobistej! madrale od siedmiu bolesci

gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)