MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post gregor Posty: 1
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 9:54 am
Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałbym sie dowiedzieć ile musze zapłacic za te 2 tatuaże:

-- SPAM --www.sid.si.pl/tattoo/tatuaz.html

-- SPAM --images.google.pl/imgres?imgurl=-- SPAM --www.tattoos-by-design.co.uk/rate_my_tattoo/tattoos/tattoo/act/828704830826.jpg&imgrefurl=-- SPAM --www.tattoos-by-design.co.uk/rate_my_tattoo/tattoos/viewtatoo.asp%3FID%3D828&h=641&w=350&sz=24&hl=pl&start=80&tbnid=4PZo4jwu8x5EJM:&tbnh=137&tbnw=75&prev=/images%3Fq%3Dskull%2Btattoo%26start%3D80%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DN

gregor Dołączył: 03 Sie 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Pią Sie 03, 2007 3:20 pm
Odpowiedz z cytatem

cena jest uzalezniona od:
1.miejsca w ktorym jest studio (miasta)
2.tatuatora

ja ci powiem ze zaplacisz na przyklad 1000 a ktos wezmie od ciebie 600 i powiesz ale koles chcial mnie naciagnac, a ktos inny powie ci ze 1300...
proponuje podroz do studia i poprostu zapytanie. bo potem ktos ci napisze ze zaplacisz 1000 pojdziesz do studia a pan artysta powie ze 1500 a ty go zwyzywasz w myslach is twierdzisz ze zdziera...

ja rozumiem ze nie kazdy ma pieniadze ale ja strasznie nie lubie dywagacji na temat cen. tatuaz jest na cale zycie wiec czasem warto zaplacic wiecej. oczywiscie nie mowie ze jesli zaplacisz mniej bedzie gorzej...

kolejny raz powtorze - internet to nie najlepsze miejse na wycene tatuazu.

ja bym sie na twoim miejscu zamiast o cene martwil o wybranie dobrego studia, jakos nie w dobrym tonie wedle mnie jest pytanie o cene... zapytalbys czy ktos ma podobny wzor bo moze inny moglby ci sie spodoiba albo jakies inne madre pytanie...

sorry ze tak sie rozpisalem ale irytuje mnie ze ktos chce sobie ozdobic cialo i pierwszym jego zmartwieniem jest cena.

Amen.


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 4:55 pm
Odpowiedz z cytatem

True Man, Internet to nie cennik, studio prawdę Ci powie. A cena... Jak chcesz sie przy flaszce potem żalić, że strasznie popsuli Ci tatuaż, to wolna droga, kieruj się ceną.
think

Amen


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)