MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Dante Posty: 168
Wysłany: Pią Lip 30, 2004 12:30 am
Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie do wszystkich, którzy dzień i noc poszukują schematu maszyny:
CZY WY WIECIE CZEGO TAK NAPRAWDĘ SZUKACIE CZY TYLKO Z CHĘCI POSIADANIA PRAGNIECIE MIEĆ TEN BOSKI "SCHEMAT"????????!!!!!!!!!

Bo ja już zgłupiałem i nie wiem co wam pisać...

Cewki: 2,5 ohma przy 10 uzwojeniach. Grubość drutu jest różna, ja zastosowałem 0,8 mm. Kondensator 47 pikofarada 50 V (zawsze lepiej pozostawić większą rezerwę).

Szczegółowego rysunku nie można podać ponieważ w zależności jakie kto ma cewki taką będzie musiał zastrugać ramę. I jeszcze z jakiego materiału ma być wykonana. Stal - jest sztywna ale ciężka natomiast aluminium dokładnie na odwrót. Sprężyn też nie radzę robić samemu, ponieważ ustawiając waszą maszynę będziecie pracować z prędkością 30 - WYMODEROWANO -/min (wypowiadanych).

Próbowałem zrobić szcegółowa dokumentację jak to ma wyglądać, ale zabieralem się do tego jak pies do jeża i narazie dałem sobie siana.
Najpierw pomyślcie czego chcecie, a potem pytajcie.........

Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wysłany: Sob Sie 21, 2004 3:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak widać, nie potzrebujecie żadnych maszyn. Działajcie kolką i maszyną z długopisu.Tak jak myślałem.....

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 02, 2005 10:03 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to jest jeszcze aktualne z miłą chęcią wysłucham Cie.Prosze o kontakt na hiena88@o2.pl

Gość
Post ua
Wysłany: Pią Sie 19, 2005 10:31 pm
Odpowiedz z cytatem

muj stary pare dziar zrobił używał igły owiniętej nitką nasączoną czymś farbującym

ua
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 9:55 pm
Odpowiedz z cytatem

ja tez bym wysluchal wszystkiego na temat maszynek 160kbps@wp.pl

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 3:46 pm
Odpowiedz z cytatem

WITAM MAM PYTANIE CZY MOZECIE MI POWIEDZIEC CO MOZE BYC JEZELI MASZYNA NIE PODAJE TUSZU I JESZCZE JAK NAKLADAC KOLOR POZDRAWIAM Mnich

Gość
Post mane86 Posty: 3
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 11:36 am
Odpowiedz z cytatem

dobra napisales jaka jest grubosc drutu do cewek, natomiast nic nie wspomniales o rdzeniu!!

Jaki ma byc ten rdzen??

Z jakiego materialu i o jakich wymiarach??

mane86 Dołączył: 17 Cze 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 5:03 pm
Odpowiedz z cytatem

Zobacz datę zamieszczenia wypowiedzi... Przy dzisiejszych cenach cewek daj sobie luzu z nawijaniem. Kup i ciesz się dobrym, gotowym produktem. Polecam www.viking.dery.pl dobre cewki, dobra cena. Na tym nie ma co oszczędzać.

Wysłany: Sro Sie 02, 2006 10:51 pm
Odpowiedz z cytatem

mój pies szybko sie zabiera do jeza i idzie mu to sprawnie, potem ma cały pysk we krwi ale wie że jestem z niej dumny , atakuje kazdego co spotka na drodze bez skupółw i zachamowań

Gość
Post kamix
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 1:04 pm
Odpowiedz z cytatem

witam ostatnio cos stalo mi sie z maszynka i gdy ją podłączam , to napiecie jest i wgl gra ale gdy nacisne stopke w celu "uruchomienia" jej to napiecie spada do zera , (Zasilacz, stopka, cewki są sprawne na 100%) nie wiem o co caman .
prosze od odp

kamix
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 6:27 pm
Odpowiedz z cytatem

kamix napisał:
witam ostatnio cos stalo mi sie z maszynka i gdy ją podłączam , to napiecie jest i wgl gra ale gdy nacisne stopke w celu "uruchomienia" jej to napiecie spada do zera , (Zasilacz, stopka, cewki są sprawne na 100%) nie wiem o co caman .
prosze od odp

a kondensator sprawny? co jakis czas sie go wymienia

tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Post kamix14
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 9:51 pm
Odpowiedz z cytatem

po wymianie cewek kompletnych jest to samo ;/

kamix14
Post no name Posty: 41
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 5:35 am
Odpowiedz z cytatem

izolacja na rame - multimetrem sprawdź czy nie masz przebicia na rame - zdejmij kotwice z blachami, minus do przyłącza któregoś, plus na rame - jak wyświetli że jest obwód to wszystkie podkładki izolacyjne do wymiany. Zakładam że wszystkie połączenia (cewki i kondzior) masz w porządku, kable nie ukruszone itd.....
Zdejmij z maszyny cewki i w ten sam sposób sprawdź multimetrem - czujniki do końcówek (kabeloczek) - jak jest obwód to ok, jak nie - sprwadź wszystkie lutowania.
Po tym sprawdź, czy nie masz przebicia na uzwojeniu - jedna czujka do kabeloczka, druga do rdzenia cewki - nie ma być przepływu!
Ale w pierwszej kolejności podkładki izolacyjne, skoro wymieniłeś cewki to powinny być ok.

no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 4:27 pm
Odpowiedz z cytatem

okazało sie ze nie ma izolacji przy dolnym porcie w maszynce Wink
thx all

Gość
Post Cinek25 Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 3:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja już od paru dni poszukuje schematu maszunki bo kupiłem maszynke w cześciach i chcialbym ją zlożyć

Cinek25 Dołączył: 26 Wrz 2011

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach