MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 22, 2009 8:23 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="shtojer"]W Dragonie za jedna taka literke biorą 100zł od sztuki wiec czy ja wiem czy tak drogo Wink wpadnij do Bielska zrobie Ci za free. =][/quote]

niee. 1cm kwadratowy 20 zł!! pytałam sie jak sie cenią.

Gość
Post remixx
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 2:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="W4MP`"]Tymbardziej mi sie wydaje drogo gdyz niedawno od kumpla wziął 300 zł za to: -- SPAM --w4mp.stowplaneta.org/lol/dziara.jpg[/quote]

remixx
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 9:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kasieńka:)"]Mój ma wymiary około 20-25 cm na 15. Zapłaciłam 80 zł (tak , tak 80 zł!!!) ... Chłopak mi robił pigmentem a nie jakimiś tandetnymi barwnikami i zajeło mu to około 4 godzin. Cena zalezy w dużej mierze od tego czy ktoś robi po to by sie zarobić czy z miłości do tej sztuki. Fakt ze nie robiłam w salonie takim legalnym tylko w domu u tego typa. Ale warunki jego pracy są dużo lepsze od niektórym "profesjonalistów". W domu założył swój własny salon, pokój wyłożony płytkami, sprzet z górnej pólki. Jestem starsznie zadowolona![/i][/quote]

A mozesz podac namiary na tego goscia? Wink Malo teraz ludzi ktorzy robia cos z pasji do tego co robia :/

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 1:09 am
Odpowiedz z cytatem

ale za to jest sporo de bili ktorzy wierza w takie bajki....ktoś cos napisze i zaraz to łapiecie! niech ktoś pokaże prace tego super mistrza! u mojego znajomego w swniarni tez sa plytki i co z tego???? 4h za 80 zł? no to musi buraki straszne napie rdalac....

Gość
Post shigatsu
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 3:48 pm
Odpowiedz z cytatem

normalna cena jak chcesz mieć dobrze wykonany tatuaż u pewniaka, rzecz jasna. ja robiłam dwa nieco większego rozmiaru znaki i zapłaciłam 250zł, nie uważam by to było dużo. tym bardziej że znaki kanji są nieco trudniejsze niż jakieś kwiaty czy motyle...

shigatsu
Post ne4o
Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 5:48 pm
Odpowiedz z cytatem

chciabym sie dowiedziec ile by kosztowało w warszawie zrobie tatuażu- dwóch zdań.

ne4o
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 8:02 am
Odpowiedz z cytatem

to sie zapytaj w konkretnym studio... Wczystko zalezy od czcionki, jej wielkości, samego studia... Na "oko" z 500 zł chociaż pewnie znajdzie sie "artysta" co za 200 wydrapie....

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 17, 2019 3:46 pm
Odpowiedz z cytatem

ceny są bardzo zróżnicowane, trzeba pytać, bo po co przepłacać (oczywiście wszystko w granicach rozsądku)

Gość
Post Karmelowa Posty: 6
Wysłany: Sro Mar 11, 2020 12:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Co człowiek to opinia. Znajomi nawet przy małych tatuażach płacą coś koło 200-300 zł. Oczywiście wszyscy byli u doświadczonych osób, spod których ręki wyjdzie wszystko według planu. Jak robisz taniej, to trochę na własne ryzyko. Za darmo też robią w ramach ćwiczeń, ale zawsze trzeba mieć świadomość, że może nie wyjść i konieczne będą poprawki lub maskowanie.
____________
[url=-- SPAM --pan-remont.pl/]remonty mieszkań w Katowicach[/url]


Karmelowa Dołączył: 11 Mar 2020
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post alex345678 Posty: 45
Wysłany: Pon Mar 29, 2021 1:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Karmelowa masz rację, to działa jak u innych specjalistów, za wiedzę i doświadczenie się płaci, choć oczywiście są osoby które zdecydowanie przeginają ze swoimi wyamganiami


alex345678 Dołączył: 24 Wrz 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)