MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post W4MP Posty: 1
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 10:07 pm
Odpowiedz z cytatem

Byłem dzisiaj w studio tatuażu zapytać o koszt wykonania takiego tattoo: wzór jak na zdjęciu [4 proste znaczki kanji]; miejsce - wewnetrzna strona ramienia, pod bicepsem; rozmiar ok. 13 x 4 cm chyba by to wyszło [moze mniejszy, to ma byc taki bardziej osobisty tatuaz, dlatego zadnych fajerwerków i takie miejsce]. Gość sobie krzykną - 250 zł Shocked Troche mnie zatkało. Czy aby nie chce ze mnie poprostu zedrzeć kasy bo jestem noob. Ile wg was kosztuje taki tattoo ??

Image

W4MP Dołączył: 02 Maj 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post W4MP`
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 7:40 am
Odpowiedz z cytatem

Tymbardziej mi sie wydaje drogo gdyz niedawno od kumpla wziął 300 zł za to: http://w4mp.stowplaneta.org/lol/dziara.jpg

W4MP`
Post Ewa
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 3:05 pm
Odpowiedz z cytatem

zdzierrrrstwo. robilam niedawno cos podobnego. rozmiar 15 cm, nad pupa. tekst tybetanski w czerni, gosc robil z mojego wzoru. wzial 170.

Ewa
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 9:15 pm
Odpowiedz z cytatem

fakt, zdzierstwo. Ale za tego anioła z zespołem downa....cena za poprawnie wykonanego to ok 300-400, za napis ok 200-300. nie zapominajcie,ze to nie sklep z obuwiem...tanio to na bazarach jest, u przekupy.

Gość
Post Cela Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 6:17 pm
Odpowiedz z cytatem

przyjedz do elblaga to ci zrobie za 100zl Smile Razz Smile

Cela Dołączył: 15 Maj 2006 Skąd: Elblag
Post as
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 9:26 am
Odpowiedz z cytatem

ja zapraszam do Wrocka zrobie za free Laughing bo sie ucze narazie i nemam na kim cwiczyć

pozdro

as
Post DAROtat2
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 11:50 am
Odpowiedz z cytatem

Warunkiem jest dobre wykonanie. Są tacy którzy nie patrzą co będą mieli do końca życia wytatuowane i jak . A to chyba jest najważniejsze.
U mnie w studiu koszt takiego tatuażu nie odbiega od tej ceny tj.200zł.
POZDRAWIAM!!!!
S.T.A."DAST"ELBLĄG
ul.Podgórna 12
tat2zyg@wp.pl

DAROtat2
Post Gość
Wysłany: Sro Cze 14, 2006 6:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="as"]ja zapraszam do Wrocka zrobie za free Laughing bo sie ucze narazie i nemam na kim cwiczyć

pozdro to mi sie podoba!!! ucz sie ucz.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Gość
Post kasieńka:)
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:46 am
Odpowiedz z cytatem

Mój ma wymiary około 20-25 cm na 15. Zapłaciłam 80 zł (tak , tak 80 zł!!!) ... Chłopak mi robił pigmentem a nie jakimiś tandetnymi barwnikami i zajeło mu to około 4 godzin. Cena zalezy w dużej mierze od tego czy ktoś robi po to by sie zarobić czy z miłości do tej sztuki. Fakt ze nie robiłam w salonie takim legalnym tylko w domu u tego typa. Ale warunki jego pracy są dużo lepsze od niektórym "profesjonalistów". W domu założył swój własny salon, pokój wyłożony płytkami, sprzet z górnej pólki. Jestem starsznie zadowolona![/i]

kasieńka:)
Post Kurde:/
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 3:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Kurcze to ja juz nie wiem bo wczoraj gadalem z takim gościem który też zajmuje sie robieniem tattoo i on sobie krzyknął 70zl za symbol czyli 280za 4 takie:/ no i teraz nie wiem co zrobic...

Kurde:/
Post Gość
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 3:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Chciałem się spytać co oznaczają przedstawione znaki Kanji?

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 12:34 pm
Odpowiedz z cytatem

przyjedz na slask to zrobie ci od jednej literki 20 zl a nie tak jak oni tam

Gość
Post PiraniaGryzolda Posty: 3
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 7:44 pm
Odpowiedz z cytatem

W4MP napisał:
Gość sobie krzykną - 250 zł Shocked Troche mnie zatkało. Czy aby nie chce ze mnie poprostu zedrzeć kasy bo jestem noob. Ile wg was kosztuje taki tattoo ??

O dziz, ja jestem wlasnie w trakcie robienia tatoo, na ledzwi. Kontury juz mam . CAly bedzie kosztowal w granicach 300zl, a wymiary to ,jakby to okreslic-cala ledzwiajakos 30zm szerokosci, od lewego boczku az po prawy , wysokosc okolo 13cm....no i jak wspomnialam place 300zl... tatoo cieniowany, robota rozlozona na tury-koles ostatnio juz siedzial przy nim 3h, i bedzie siedzial jeszcze dluzej z cieniowaniem bo kiepsko siada mi tusz . Uwazam ,ze troche zdzierwstwo...nawet napewno. Pooozdrawiam Smile

PiraniaGryzolda Dołączył: 25 Sie 2006
Post thelukasz Posty: 8
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 5:55 pm
Odpowiedz z cytatem

hmm może dał taką cene bo jak wiadomo każdy chce zarobić na życie, opłacić lokal, prąd, wode etc..

thelukasz Dołączył: 06 Sty 2007 Skąd: do kąd?
Post shtojer Posty: 3
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:43 am
Odpowiedz z cytatem

W Dragonie za jedna taka literke biorą 100zł od sztuki wiec czy ja wiem czy tak drogo Wink wpadnij do Bielska zrobie Ci za free. =]

shtojer Dołączył: 16 Kwi 2007 Skąd: bielsko biała

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach