Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

Chce ze mnie zedrzeć czy rzeczywiście taki koszt ?? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
W4MP

PostWysłany: Wto Maj 02, 2006 10:07 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Byłem dzisiaj w studio tatuażu zapytać o koszt wykonania takiego tattoo: wzór jak na zdjęciu [4 proste znaczki kanji]; miejsce - wewnetrzna strona ramienia, pod bicepsem; rozmiar ok. 13 x 4 cm chyba by to wyszło [moze mniejszy, to ma byc taki bardziej osobisty tatuaz, dlatego zadnych fajerwerków i takie miejsce]. Gość sobie krzykną - 250 zł Shocked Troche mnie zatkało. Czy aby nie chce ze mnie poprostu zedrzeć kasy bo jestem noob. Ile wg was kosztuje taki tattoo ??

Image
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
W4MP`
Gość

PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 7:40 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tymbardziej mi sie wydaje drogo gdyz niedawno od kumpla wziął 300 zł za to: http://w4mp.stowplaneta.org/lol/dziara.jpg
Ewa
Gość

PostWysłany: Sro Maj 03, 2006 3:05 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zdzierrrrstwo. robilam niedawno cos podobnego. rozmiar 15 cm, nad pupa. tekst tybetanski w czerni, gosc robil z mojego wzoru. wzial 170.
Gość

PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 9:15 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

fakt, zdzierstwo. Ale za tego anioła z zespołem downa....cena za poprawnie wykonanego to ok 300-400, za napis ok 200-300. nie zapominajcie,ze to nie sklep z obuwiem...tanio to na bazarach jest, u przekupy.
Cela

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 6:17 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

przyjedz do elblaga to ci zrobie za 100zl Smile Razz Smile
as
Gość

PostWysłany: Wto Maj 23, 2006 9:26 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja zapraszam do Wrocka zrobie za free Laughing bo sie ucze narazie i nemam na kim cwiczyć

pozdro
DAROtat2
Gość

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 11:50 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Warunkiem jest dobre wykonanie. Są tacy którzy nie patrzą co będą mieli do końca życia wytatuowane i jak . A to chyba jest najważniejsze.
U mnie w studiu koszt takiego tatuażu nie odbiega od tej ceny tj.200zł.
POZDRAWIAM!!!!
S.T.A."DAST"ELBLĄG
ul.Podgórna 12
tat2zyg@wp.pl
Gość

PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 6:05 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

[quote="as"]ja zapraszam do Wrocka zrobie za free Laughing bo sie ucze narazie i nemam na kim cwiczyć

pozdro to mi sie podoba!!! ucz sie ucz.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
kasieńka:)
Gość

PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 11:46 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mój ma wymiary około 20-25 cm na 15. Zapłaciłam 80 zł (tak , tak 80 zł!!!) ... Chłopak mi robił pigmentem a nie jakimiś tandetnymi barwnikami i zajeło mu to około 4 godzin. Cena zalezy w dużej mierze od tego czy ktoś robi po to by sie zarobić czy z miłości do tej sztuki. Fakt ze nie robiłam w salonie takim legalnym tylko w domu u tego typa. Ale warunki jego pracy są dużo lepsze od niektórym "profesjonalistów". W domu założył swój własny salon, pokój wyłożony płytkami, sprzet z górnej pólki. Jestem starsznie zadowolona![/i]
Kurde:/
Gość

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 3:06 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kurcze to ja juz nie wiem bo wczoraj gadalem z takim gościem który też zajmuje sie robieniem tattoo i on sobie krzyknął 70zl za symbol czyli 280za 4 takie:/ no i teraz nie wiem co zrobic...
Gość
Gość

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 3:11 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chciałem się spytać co oznaczają przedstawione znaki Kanji?
Gość

PostWysłany: Nie Lip 30, 2006 12:34 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

przyjedz na slask to zrobie ci od jednej literki 20 zl a nie tak jak oni tam
PiraniaGryzolda

PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 7:44 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W4MP napisał:
Gość sobie krzykną - 250 zł Shocked Troche mnie zatkało. Czy aby nie chce ze mnie poprostu zedrzeć kasy bo jestem noob. Ile wg was kosztuje taki tattoo ??

O dziz, ja jestem wlasnie w trakcie robienia tatoo, na ledzwi. Kontury juz mam . CAly bedzie kosztowal w granicach 300zl, a wymiary to ,jakby to okreslic-cala ledzwiajakos 30zm szerokosci, od lewego boczku az po prawy , wysokosc okolo 13cm....no i jak wspomnialam place 300zl... tatoo cieniowany, robota rozlozona na tury-koles ostatnio juz siedzial przy nim 3h, i bedzie siedzial jeszcze dluzej z cieniowaniem bo kiepsko siada mi tusz . Uwazam ,ze troche zdzierwstwo...nawet napewno. Pooozdrawiam Smile
thelukasz

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 5:55 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

hmm może dał taką cene bo jak wiadomo każdy chce zarobić na życie, opłacić lokal, prąd, wode etc..
shtojer

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:43 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W Dragonie za jedna taka literke biorą 100zł od sztuki wiec czy ja wiem czy tak drogo Wink wpadnij do Bielska zrobie Ci za free. =]

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach