MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 9:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, jakieś 2 tygodnie temu zrobiłem sobie mój pierwszy, nieduży tatuaż na ramieniu, strupki zeszły (wygląda jak juz zagojony, ale się nie znam) i teraz pytanie- jak długo go jeszcze pielęgnować, tzn jak długo jeszcze go smarować maścią, nie drapać, nie moczyć etc.? Mam też pewnien problem, gdy zeszła z niego skóra, zauważylem drobne plamki, cos jakby niedokładne pokrycie tuszu? tak to wygląda, jakby przebijała z pod spodu "czysta" skóra, czy to się kfalifikuje do poprawki? :/, czy może problem minie z czasem?
Bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam Smile

Gość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 12:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Maść odstawić, myć normalnie, stosować jakiś krem do nawilżania skóry, ewentualnie oliwkę jakąś dla dzieci. Nie drapać najlepiej wcale, samo przejdzie. Prześwity jak najbardziej kwalifikują się do poprawki, nie powinno być takowych...Radzę odczekać jeszcze ze dwa tygodnie i zgłosić się do tatuażysty.

Pozdrawiam


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)