MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post jaszczur Posty: 1
Wysłany: Czw Lis 30, 2006 1:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem. Zrobiłem tatuaż na plecach w lipcu a on w dalszym ciągu swędzi i puchnie. Co powinienem z tym zrobić i jaka może być tego przyczyna??

jaszczur Dołączył: 30 Lis 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 6:44 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="jaszczur"]Witam. Mam problem. Zrobiłem tatuaż na plecach w lipcu a on w dalszym ciągu swędzi i puchnie. Co powinienem z tym zrobić i jaka może być tego pr

zyczyna??[/quote] Sad Sad Sad Sad
hmmmmmmm ja tez robiłam w czerwcu tatuaz iteraz dpiero wyszlo mi opuchniewte i swedzi wiec co zrobiłes ze przestło cie cie babrac

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lis 20, 2008 8:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Wydaje sie to byc alergia na tusz. Robiliscie w profesjonalnym studiu czy u "Mietka w piwnicy" ?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 04, 2009 10:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]Wydaje sie to byc alergia na tusz. Robiliscie w profesjonalnym studiu czy u "Mietka w piwnicy" ?[/quote]

czesc. zrobilam 4 dni temu tatuaz, w dobrym studio. tatuaz umiejscowiony jest na stopie i kawalek nad kostka.
i zrobil sie problem...
boli mnie skora naokolo tatuazu, spuchlo, i pojawily sie krostki, swedzenie, klucie i pieczenie tatuazu i skory wokolo.
pielegnuje prawidlowo, przemywam 3-4 razy dziennie letnia woda z mydlem antybakteryjnym i smaruje bepanthenem, zeby nie bylo strupkow. dodam ze to moj 8 tatuaz, i nigdy nie mialam tego typu problemow.
owszem, swedzialo, ale nie mialam nigdy zadnych krostek, ani takiej opuchlizny.
co to moze byc?
co powinnam teraz zrobic. jestem dosc mocno wystraszona sytuacja.

Gość
Post karo82 Posty: 5
Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 3:43 pm
Odpowiedz z cytatem

mysle ze faktycznie jest cos nie tak.powinnas isc do lekarza.8 dni temu zrobilam sobie tatuaz na stopie i delikatnie pieklo tylko przez 1-szy dzien a potem spoko.wszystko ok.ja na Twoim miejscu skonsultowalabym to ze specjalista Very Happy pozdrawiam


karo82 Dołączył: 01 Kwi 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post karo82 Posty: 5
Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 3:43 pm
Odpowiedz z cytatem

mysle ze faktycznie jest cos nie tak.powinnas isc do lekarza.8 dni temu zrobilam sobie tatuaz na stopie i delikatnie pieklo tylko przez 1-szy dzien a potem spoko.wszystko ok.ja na Twoim miejscu skonsultowalabym to ze specjalista Very Happy pozdrawiam


karo82 Dołączył: 01 Kwi 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 3:49 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="karo82"]mysle ze faktycznie jest cos nie tak.powinnas isc do lekarza.8 dni temu zrobilam sobie tatuaz na stopie i delikatnie pieklo tylko przez 1-szy dzien a potem spoko.wszystko ok.ja na Twoim miejscu skonsultowalabym to ze specjalista Very Happy pozdrawiam[/quote]


juz wszystko jest ok, to bylo uczulenie na jeden ze skladnikow bepanthenu.
dzieki za odpowiedz.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)