MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post tomas9972 Posty: 1
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 7:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Cześć mam 17 lat moja pasja są tatuarze, zawsze wymyślam nowe i nowe. Problem tkwi w tym że kiedy skończe tatuarz to zawsze przedstawiają jakąś twarz czasami mnie samego przerażają. Czym może to być spowodowane że z mojej głowy wychodzą takie obrazki. Rysuje tatuarze rodzaju Tribale/

tomas9972 Dołączył: 01 Maj 2007 Skąd: Biłgoraj
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Morcego Posty: 47
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 10:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Zdarza sie ze podswiadomie wyszukujemy w ksztaltach twarze czy symbole, czasami mózg podpowiada nam jak rysujemy, czasem pomaga "wydalić" emocje czy stresy, tak krótkim opisie, czy bez zobaczenia Twoich prac cieżko określić co tak naprawdę sie dzieje, jesli masz watpliwości, proponuje pogadac z pedagogiem, chodz lepszy bylby psycholog, on może zanalizować Twoje prace i na pewno rozwieje Twoje wątpliwości. jesli masz jeszcze jakies pytania zapraszam Smile

pozdrawiam Smile


Morcego Dołączył: 18 Kwi 2007 Skąd: Irlandia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post cool_wicia
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 3:08 am
Odpowiedz z cytatem

szukam tatuazu albo kogos kto moze mi narysowac tribala ale raka,szukalem w necie znalazlem zajefajne tribale ale skorpiony ale rak nie moge znalezc ma to byc tatoo na szyje czyli waski a dlugi

pozd

cool_wicia
Post jarrybegood Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 01, 2011 9:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Kucze, gdzieś widziałem takie raka na zachodniej stonce, ale teraz nie mogę tam trafić.





---------------------------------------
[url=-- SPAM --www.na-narty.tanieoferty.eu]na narty[/url][url=-- SPAM --www.wczasy-spa.tanieoferty.eu]-[/url][url=-- SPAM --www.tanieimprezy.eu]oferty sylwestrowe[/url]

jarrybegood Dołączył: 01 Sty 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post aldzazir Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 11:42 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="tomas9972"]Cześć mam 17 lat moja pasja są tatuarze, zawsze wymyślam nowe i nowe. Problem tkwi w tym że kiedy skończe tatuarz to zawsze przedstawiają jakąś twarz czasami mnie samego przerażają. Czym może to być spowodowane że z mojej głowy wychodzą takie obrazki. Rysuje tatuarze rodzaju Tribale/[/quote]


-- SPAM --dziary.blogspot.com/ nie wchodz nie oglądaj

aldzazir Dołączył: 20 Lut 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Prawo a tatuaż

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)