MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Cwaniakkox Posty: 2
Wysłany: Czw Gru 08, 2011 8:07 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam chciał bym dowiedzieć się co oznaczają dane tatuaże i szukam informacji na te tematy. Pomyślałem sobie żeby założyć tu temat napisać coś od siebie żebyście też mogli sobie poczytać co i jak i dopisać coś od siebie Smile


1 WIĘZIENNE

-krzyż - brzemię jakie nosimy
-cynkówka (kropka) nad lewym okiem - grypsiaż
-cynkówka (kropka) nad prawym okiem (stosowane dawniej) - - WYMODEROWANO -
-cynkówka (kropka) pomiędzy brwiami - świr
-cynkówka na czubku nosa albo za uchem - - WYMODEROWANO -, współpracuje z władzami sądowymi
-pięć cynkówek (umieszczone jak na kostce do gry)- 5-krotnie wypróbowany
-cynkówka na kostkach - 1 cynkówka 1 rok więzienia
-cynkówka pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym - złodziej
-cynkówka na kolanie - nigdy nie uklęknę przed policją i kur
-cynkówka na wardze lub po wewnętrznej stronie wargi - - WYMODEROWANO - świadczące usługi sexu oralnego
-łezka pod okiem (2 albo3) - strata kogoś bliskiego lub tęsknota za wolnością
-kreski przedłużające oczy - człowiek godny zaufania
-kreska pod okiem - człowiek nie lękający się wierzący w siebie
-mgiełki - grypsiaż
-śpiochy - człowiek wszystko widzący
-Gwiazda recydywy - oznacza przynależność do wspólnoty recydywistów penitencjarnych
-TAXI - człowiek do wynajęcia
-666 - dziecko szatana
-OUTLAW - wyjęty spod prawa
-BOŻE KOPSNIJ ROZUMU (BPK) - pod tym tatuażem często pisze ZA PÓŹNO SYNU (ZPS)
-VIDE CUL FIDE - patrz komu ufasz
-GWIAZDKA NA RAMIENIU - odsiedziane 5 lat
-BELKA NA RAMIENIU - 3 lata odsiadki
-WIĘZIEŃ NA TLE WIĘZIENIA - więzienie traktuje jak własny dom
-GIT W KORONIE - (git to grypsiaż) tatuowane najbardziej uznawanym grypsiażom
-WĄŻ ALBO WĄŻ OWINIĘTY DOOKOŁA SZTYLETU - chęć zemsty
-PĘDY DOOKOŁA RÓŻY - wstydliwa choroba
-CZARNA RÓŻA Z KOLCAMI - chęć zemsty za cenę nawet swojej wolności
-PSM - pamiętaj słowa matki albo pomszczę swoją młodość
-SERDUSZKO NA GARDLE - alkoholik
-TRUPIA CZASZKA Z 2 PISZCZELAMI - morderca
-MOTYL NA STOPIE - złodziej
-KOT - cichy złodziej
-PTAK Z PARASOLEM - mokry złodziej
-KROPKA KRESKA KROPKA (po wewnętrznej stronie ręki) - przerwa w życiorysie
-CZASZKA Z NAPISEM "PRZEŻYŁEM WŁASNĄ ŚMIERĆ" - skłonności do samo okaleczania się
-KOBRA - cwaniak
-RĘCE Z ROZERWANYMI KAJDANKAMI - brat nawet na wolności
-RĘCE Z ROZERWANYMI KAJDANKAMI I SZTYLETEM W DŁONI - po wyjściu z więzienia skazany zemści się na osobie przyczyniającej się odsiadce
-KAT Z GŁOWĄ W 1 RĘCE I TOPOREM W 2 - (kat katów) kat dla sądownictwa i policji

2 Mafia :

-SERCE PRZEBITE 2 SZTYLETAMI Z NAPISEM W ŚRODKU NAZWY GANGU - członek gangu za który mógł by oddać własne życie
-KONICZYNA - dealer
-SWASTYKA - gang propaguje niechęć do innych ras
-GŁOWA WIKINGA - świadczy to o waleczności membera oraz o jego wytrwałości i lojalności wobec gangu.
-GWIAZDA ŻYDOWSKA - niechęć do rasy żydowskiej
-PAJĘCZYNA - nie ma większego znaczenia ale wykonywana jest zazwyczaj przez membera z gangu i trzeba sobie na takie coś zasłużyć
-KONICZYNA WPLATANA W SWASTYKĘ- - informator
-SS - ss oznaczało niemiecka hitlerowską formacje paramilitarną. Ten tatuaż ma zadanie zastraszenie innych osób. Ta jednostka była formacją która w bardzo szybkim czasie zajmowała terytorium i doprowadzała do masowych egzekucji wśród wrogów

3 MAORI :
-TRIBALLE - w zależności od narysowania może oznaczać jedną z sił natury (ogień woda powietrze ziemia)
-SPIRALA - zerwanie z przeszłością i rozpoczęcie nowego życia
-2 SPLATAJĄCE SIĘ "LINIE" - (ma sens jak jest tatuowane jeszcze jednej osobie) wieczne przywiązanie z daną osobą grupą
-HACZYK - siła moc
-DELFIN - nie jestem pewien ale chyba odpędzenie złych duchów

3 INNE :
-DUM SPIRE SPERO - póki oddycham mam nadzieję
-VIDI VICI VENI - przybyłem zobaczyłem zdobyłem
-POTIUS MARI QUAM FEDEARI - prędzej śmierć niż poniżenie
-NARYSOWANY FENIX - odrodzony z popiołów

Cwaniakkox Dołączył: 26 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 3:00 am
Odpowiedz z cytatem

ja pierd..le...co za leb..kogo to obchodzi? siedza pajace w pierdlu i skrobia se jakies bzdety a ty to tatuazem nazywasz? potem jak juz wychodza to usuwaja a lbo zakrywaja u zawodowcow te swoje gnioty. Zaczni na drutach robic jak ci sie nudzi. Palant nakrecony wieziennymi burakami typu PACZ KOMU UFASZ i innymi debilnymi tekstami pelnymi bledow ortograficznych.
To forum wiezienne czy jak? co maja normalni uczciwi ludzie do tych debilizmow?????????

Gość
Post Nie interere
Wysłany: Pią Kwi 15, 2022 4:39 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja pierd..le...co za leb..kogo to obchodzi? siedza pajace w pierdlu i skrobia se jakies bzdety a ty to tatuazem nazywasz? potem jak juz wychodza to usuwaja a lbo zakrywaja u zawodowcow te swoje gnioty. Zaczni na drutach robic jak ci sie nudzi. Palant nakrecony wieziennymi burakami typu PACZ KOMU UFASZ i innymi debilnymi tekstami pelnymi bledow ortograficznych.
To forum wiezienne czy jak? co maja normalni uczciwi ludzie do tych debilizmow?????????[/quote]
Sam jesteś idiota, zapraszam do tańca - WYMODEROWANO - jak z tobą skończę własną karucha cię nie pozna, ewentualnie jej głowę na pamiątkę wyśle jak - WYMODEROWANO - wiesz albo ci kropkę pod lewym okiem zrobię cynkowka - WYMODEROWANO -

Nie interere
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 14, 2023 5:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Nie interere"][quote="Anonymous"]ja pierd..le...co za leb..kogo to obchodzi? siedza pajace w pierdlu i skrobia se jakies bzdety a ty to tatuazem nazywasz? potem jak juz wychodza to usuwaja a lbo zakrywaja u zawodowcow te swoje gnioty. Zaczni na drutach robic jak ci sie nudzi. Palant nakrecony wieziennymi burakami typu PACZ KOMU UFASZ i innymi debilnymi tekstami pelnymi bledow ortograficznych.
To forum wiezienne czy jak? co maja normalni uczciwi ludzie do tych debilizmow?????????[/quote]
Sam jesteś idiota, zapraszam do tańca - WYMODEROWANO - jak z tobą skończę własną karucha cię nie pozna, ewentualnie jej głowę na pamiątkę wyśle jak - WYMODEROWANO - wiesz albo ci kropkę pod lewym okiem zrobię cynkowka - WYMODEROWANO -[/quote]


Ohoho od kiedy to ludzie na wolności o tym mówią. Pała jesteś a nie człowiek.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)