MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Nowy
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 7:19 am
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. W ten weeken jestem umówiony na tatuaż... mój pierwszy, i szczerze mówiąc nie boję sie tego czy to boli, ale jak się będę potem czuł, czy będę w stanie sam wracać samochodem do domu? :> Poradźcie mi coś prosze, jak sie na to przygotować...
Dzieki Pozdrawiam

Nowy
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 9:50 am
Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz sobie wydziabać całe plecy, to wyściel folią z bąbelkami fotel w samochodzie Laughing
Czuł się będziesz tak samo jak przed zabiegiem, tylko lekko obolały i podniecony jak dzieciak, że masz coś namalowane na ciele Wink
Nie będzie żadnego osłabienia organizmu przez sam tatuaż ani zaburzeń reakcji, nie masz się o co martwić.
Pozdrawiam


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Nowy
Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 5:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź Dante... Byłem, zrobiłem i dokładnie jak pisałeś- żadnego osłabienia, zato podniecony jak dzieciak Very Happy Teraz tylko oby się dobrze goiło Wink
Pozdr.

Ps. Ludzia- to nic nie boli !!!

Nowy
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)