MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 23, 2010 6:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Witam ,
poszukuje gotyckiego napisu vide cul fide, który bym chciał wrzucic sobie na plecy może ktoś ma jakies foty nie musi to byc dokładnie ten napis ale nawet inny tylko w gotyku bym chciał zobaczyc jak to bedzie wygladało

pozdro

http://img28.imageshack.us/img28/9029/hkgv.jpg

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Cze 09, 2010 8:33 pm
Odpowiedz z cytatem

heh no a ja mam i co niczyjej zgody nie potrzebowałam...na bardzo widocznym miejscu...niech karzdy wie komu moze ufać!!!!![/quote]

nie potrzebowalas damulko, bo pewnie masz takie pojecie o tym tyle co sie nasluchalas, w dupie bylas gowno widzialas... wyszlam teraz z wokandy, ale w razie wiekszego zainteresowania to zapraszam na kielce albo lubliniec, poprosze twoje namiary i chetnie wspomne dziewczynom o tobie..

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 5:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Wy wogole wiecie co piszecie ?????????? Bo z tego co widze to - WYMODEROWANO -.... zjedliscie nic wiecej odnoszac sie do "Patrz komu ufasz" to mozna to zrobic wszedzie nie trzeba isc siedziec zeby to miec poniewaz to juz nie wchodzi downy w sqad grybsowania bo zostaly tylko dwie oznaki !!!!!!! Widze ze mam doczynienia z zaje... jebniet.... ludzmi ktorzy na ogladali sie filmu Symetria i Odkupienie i mysla ze wszystko wiedza Co Do Goscia nie mam zadnych zastrzzenien jezeli chodzi o JP bo ma z tym racje lecz trzeba tez znac znaczenie tego slowa po prostu dla mnie jestescie banda idiotow

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 6:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
heh no a ja mam i co niczyjej zgody nie potrzebowałam...na bardzo widocznym miejscu...niech karzdy wie komu moze ufać!!!!!

nie potrzebowalas damulko, bo pewnie masz takie pojecie o tym tyle co sie nasluchalas, w dupie bylas gowno widzialas... wyszlam teraz z wokandy, ale w razie wiekszego zainteresowania to zapraszam na kielce albo lubliniec, poprosze twoje namiary i chetnie wspomne dziewczynom o tobie..[/quote]

Dla mnie to wy oby dwie bylyscie w dupie i tyle wam powiem od kiedy to na damskim kryminale tak trzymmaja sie zasad ale macie naje.... w garach naprawde !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 5:56 pm
Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem poprawnie to :

Vide - WYMODEROWANO - Fide

zachęcam do tatuowania sobie najlepiej w widocznym miejscu, żeby dumnie kroczyć po ulicy !

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pią Cze 18, 2010 6:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

nie potrzebowalas damulko, bo pewnie masz takie pojecie o tym tyle co sie nasluchalas, w dupie bylas gowno widzialas... wyszlam teraz z wokandy, ale w razie wiekszego zainteresowania to zapraszam na kielce albo lubliniec, poprosze twoje namiary i chetnie wspomne dziewczynom o tobie..

Tępa gówniara Rolling Eyes .

pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post arek45
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 10:04 am
Odpowiedz z cytatem

Ja sobie tez bede to dziarał
pozdro
www.W-SPAM.pl

arek45
Post piotrb
Wysłany: Czw Cze 24, 2010 10:31 pm
Odpowiedz z cytatem

hahahhaha dzieciaczki szkoda mi was garowalem 12 lat poznalem paru dobrych chlopakow w kryminale nagrywalem rap zza krat mam podziarane plecy i powiem wam ze jak wbil do nas ziomek lamus i mial wytatuowane thug life to zdzieral to o prety sali albo grzalko z zyletki tak wiec lamusy sie nie pierdolcie nie rubcie dziar ja wam to muwie piotrb bo inaczej bedziecie mieli przejebane w pierdlu a nie wiadomo co kogo spotka
pozdro dla prawdziwych, sursum corda

piotrb
Post Gość
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 11:17 pm
Odpowiedz z cytatem

No no no. Bo przecież każdy zakłada, że trafi za kratki Very Happy . Za niewinność nie wsadzają.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 7:40 pm
Odpowiedz z cytatem

ffff napisał:
wcale nie jest zakazane macie pojecie sama nazwa mowi o sobie patrz komu ufasz czyli zeby nie trafic na frajera...mam caly zeszyt wzutow i mam po zaznaczane ktore sa zarezerwona dla osob ktore garowaly.

eeeeejjj no co to ma byc niby,, lacina zarezerwowana dla wiezniow hahahhahah dobre sobie, w zasadzie najlepsze buahahahahha za dlugo was chyba trzymali w za ciasnych klatkach hahaah wydziabie sobie co zechce i mozecie mi kakaowe oczko wylizac hahahah

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 8:33 pm
Odpowiedz z cytatem

strach się bać. banda gangsterów, byłych więźniów-recydywistów na forum weszła i szaleje:DVery Happy. żesz k.urwaD:. won z powrotem cioty zafajdane - WYMODEROWANO -ć się pod prysznic bo to ciągle robił tam jeden z drugim a nie tu pierdoly pisaćVery Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lip 14, 2010 8:29 pm
Odpowiedz z cytatem

ale wy jestescie - WYMODEROWANO -...nikt niczego nie zakazuje tylko lepiej sie zastanowcie czy robicie taka dziare dla szpanu zeby miec ladny napisik na plecach i sie chwalic laskom czy dlatego ze te slowa maja jakas wartosc. Bo jak mozna kogos odebrac kto np wystrzelal z dupy swoich ziomkow a za jakis czas sobie jebie napis na ciele "Patrz komu ufasz"? A to ze to jest zarezerwowana dziara to raczej chodzi o to ze wiezniowie ktorzy trafili do pierdla bo ktos ich wykapowal na psiarni sobie robia taka dziare i wtedy ma to jakis sens...sam nie siedzialem i tez nie mam zamiaru ale taka mam rozkmine Smile bo wg mnie nie ma co odpierdalac takich rzeczy dla szpanu - lepiej sobie mango tv poogladac. elo

Gość
Post hitman22 Posty: 1
Wysłany: Nie Lip 25, 2010 9:41 pm
Odpowiedz z cytatem

o ludzie ! po pierwsze nie żadne vide cull fide (w lacinie nie ma żadnego cull i cul)! tylko vide cui fidas "patrz komu ufasz"! lub ewentualnie vide cui fide tylko to znaczy " patrz komu ufac "

co do tego to nie jest dziara więzienna ! som mom tako dziaba! dokładnie zrobiono tak : http://hitman22.wrzuta.pl/obraz/5C4MmZdpjED/f7bb8c7c58

oprócz przedłużek można już wszystko dziabać !

Ave ludziom z kryminału !

hitman22 Dołączył: 20 Lip 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post SKR
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 7:21 pm
Odpowiedz z cytatem

fighter napisał:
Nic nie jest zakazane wszystko jest dla ludzi:P a jak boicie się tego co czujecie i chcecie zrobić to po co się w ogóle za to zabieracie? trafisz do puchy i co?no respekt dla grypsów to są zwykłe ciule i lolki.Dwa tygodnie grypsu a potem do wora i nie ma grypsa.

Ty - PAJACU !!!!!!!! Masz pojecie

SKR
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 20, 2010 1:01 am
Odpowiedz z cytatem

a WLIZSKIF dozwolone ? Smile

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat