MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post wsa
Wysłany: Pon Paź 05, 2009 7:41 pm
Odpowiedz z cytatem

mozecie napisac jak to sie pisze poprawnie a nie sracie o tym czy ktos sie dojebie czy nie bo jak ktos to sobie chce zrobic to niech robi rozum ma pisac poprawna forme 10646457 elo

wsa
Post ja
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 9:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Nie.Wnikaj dobrze powiedziales a ta reszta debili co pisze ze to dla grypserow itp to zal was, ja mam tez taki napis i moi kolesie co siedzieli nic zlego na ten temat nie mowili. Pewnie macie po 16 lat nigdy nie siedzieliscie tylko z filmow macie info. dziab soebie spokojnie napis i nie sluchaj pajacow:)

dokladnie wiekszosc tutaj nigdy nie siedziala a nawet nie zjaja nikogo takiego... polowa z moich najlepszych kumpli siedzi lub siedziala i nikt nigdy nie slyszal o tym ze nie mozna sobie czegos dziarac wezcie wy sie jebnijcie glowa w sciane dzieci.
dziarasz co chcesz i nikogo to nie obchodzi a jesli jestes laal to i tak zbierzesz po ryju niezaleznie od tego czy masz jakis tatuaz czy nie -.-

ja
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 22, 2009 9:29 am
Odpowiedz z cytatem

patrz komu ufasz....

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 7:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Bravooo Panowie i chyba panie Very Happy mam ten napis na prawej rece i lata mi to czy ktos to toleruje a z tego co wiem to w puszce leja na to nie jest to bractwo aryjskie zeby nie muc miec wytatulowanego Vide Cull fide tak sie pisze tylko ja mam to po polsku a na drugiej rece bedzie Amore dolce vita tez po polsku ;D

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 8:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
czyli rozumiem jest to zakazane w grupie grypsujacych ze kto nie garował nie moze robic sobie tego typu wrzutów ???

hmmm nie to nie jest wiezienna dziara kazdy moze sobie to wrzucic i to nie jest zakazane pozdro :)

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 10:59 pm
Odpowiedz z cytatem

masz racje ziomek, to jest racja

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Lut 20, 2010 11:00 pm
Odpowiedz z cytatem

tacy jak wy to w kryminale - WYMODEROWANO -, - WYMODEROWANO - w - WYMODEROWANO - - WYMODEROWANO - niech żyją złodzieje!!!
- cioty

Gość
Post go$<
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 6:35 pm
Odpowiedz z cytatem

dobra wiec wedlug nie ktorych vide cui fidas jest dziara wienzienna i ktos kto nie siedział nie powienien jej robic.. a jak to wyglada naprawde znacie kogos kto przez cos takiego miał przypał czy to tylko takie własne odczucia niczym nie potwierdzone...? a jesli nie fide cul vide to co myslicie o polskim patzr komu ufasz...? czy tez przypałowo dla niektorych?

go$<
Post sero
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 2:41 pm
Odpowiedz z cytatem

a
l
e

t
u

p
e
ł
n
o

k
u
t
a
s
Ó
w

sero
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 5:14 am
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
Witam ,
poszukuje gotyckiego napisu vide cul fide, który bym chciał wrzucic sobie na plecy może ktoś ma jakies foty nie musi to byc dokładnie ten napis ale nawet inny tylko w gotyku bym chciał zobaczyc jak to bedzie wygladało

pozdro

TO NIE JEST WIEZIENNA DZIARA W ZADNYM WYPADKU!!!
DZIARANIE JEST TERAZ NA TAK DUZA SKALE ZE WLASCIWIE NIE MA WIEZIENNYCH DZIAR

www.dafont.com
tam znajdziesz. ja dziaram i ta strona mi pomaga

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 10:58 am
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
ten napisał:
To jak powie ktos na 100 % czy taki napis jest zakazany na wolnosci?

napis jest "nie" zakazany na wolności .. jak trafisz do więzienia to bedziesz go zdrapywał o kraty i będziesz miał na to tyle czasu w godzinach ile ten wyraz ma liter ... a jak tego nie zrobisz to nie nacieszysz sie ani wolnością którą straciłes ale i też tym ze bedziesz w zajebiscie zorganizowanej grupie grypsów , wiec nie wiecie co pierdolicie gowniarze i najpierw spytajcie ludzi ktorzy mają pojecia co robic itp .. do kobiet sie to nie odnosi bo kobiety walbrują i nie mają tak jak męźczyźni ... pozdrawiam gorąco

A siedziałeś że gadasz takie rzeczy?

Gość
Post tajnosagentos
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 3:40 pm
Odpowiedz z cytatem

jak nie wiecie jak sie poprawie pisze to wogole nic nie piszcie. VIDE CUI FIDAS!!! kretyny =PPP

tajnosagentos
Post Gość
Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 9:40 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="ona"]
Anonymous napisał:
tattoo napisał:
Anonymous napisał:
ten napisał:
To jak powie ktos na 100 % czy taki napis jest zakazany na wolnosci?

napis jest "nie" zakazany na wolności .. jak trafisz do więzienia to bedziesz go zdrapywał o kraty i będziesz miał na to tyle czasu w godzinach ile ten wyraz ma liter ... a jak tego nie zrobisz to nie nacieszysz sie ani wolnością którą straciłes ale i też tym ze bedziesz w zajebiscie zorganizowanej grupie grypsów , wiec nie wiecie co pierdolicie gowniarze i najpierw spytajcie ludzi ktorzy mają pojecia co robic itp .. do kobiet sie to nie odnosi bo kobiety walbrują i nie mają tak jak męźczyźni ... pozdrawiam gorąco

dobrze powiedzial Smile CZŁOWIEK?

hehh, człowiek człowiek[/quote

człowiek! mam do ciebie pare pytan! mozesz sie odezwac! 3902496 pozdro

jak małolat trafia do ośrodka, przez to że wystrzelal go ziomek i chce zrobic taka dziare to ma pozniej jakies konsekwencje jak wjezdza po paru latach kiedys zalozmy na puche ?

pozdrowka.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:22 pm
Odpowiedz z cytatem

tajnosagentos napisał:
jak nie wiecie jak sie poprawie pisze to wogole nic nie piszcie. VIDE CUI FIDAS!!! kretyny =PPP

Tajnosagentos, ma rację poprawna wersja to "vide, cui fidas". Osobiście nie znam się na łacinie, ale wiem to od osoby która się zna. Zresztą, aby się upewnić poszperałam i znalazłam wypowiedzi osób, które znają się na rzeczy. (poza tym w słowniku nie ma takiego słowa jak "cull" ).

Pozdrawiam Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 1:27 pm
Odpowiedz z cytatem

jesteście - WYMODEROWANO - za dużo koledzy i koleżanki wam nawciskali hujstw do głów a sami pewnie w dupie byli gówno widzieli...sam nie siedziałem i mam nadzieje że nie będę,chodz tego człowiek nie przewidzi bo w naszym pięknym kraju można iść siedzieć nawet z pomówienia...po 2 co to ma w ogóle znaczyć że "Fide, sed cui vide" jest dziarą więzienną ??? to łacinę wymyślili w więzieniu ???chyba nie...po 3 znam dobrze parę osób które siedziały jak każdy z was i jak jesteś pałą to obojętne co masz wydziarane i tak nią będziesz,mój znajomy miał taką dziarę zanim poszedł siedzieć i żadna nie przyjemność z tego powodu go nie spotkała...po 4 jeden wydziara sobie ten tekst bo jest teraz w modzie podobnie jak JP CHWDP i nie wiadomo co jeszcze a drugi zdecyduje się na taki tatuaż bo zna wartość tych słów i chce o tym pamiętać do końca! bo warto się nimi kierować w życiu!czy to na wolności czy w zamknięciu.Sam decyduje się na taki tekst bo życie mnie czegoś nauczyło i szczerze pierdole to czy robią se takie tatuaże za kratami,w afryce czy w programie Miami ink.

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach