MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post cypi
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 1:13 pm
Odpowiedz z cytatem

wykonam kazdy wzor na zamowienie, ceny do uzgodnienia, zapraszam na strone www.clw.pl

cypi
Post Szpilka Posty: 2
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 5:09 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="slayer"]Poszukuję kogos z Lublina lub okolic chętnego do wymiany wzorów(xero za xero) i doświadczeń związanych z tatuowaniem. Very Happy[/quote] Surprised za daleko stary...

Szpilka Dołączył: 18 Lis 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 19, 2004 8:52 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="slayer"]Poszukuję kogos z Lublina lub okolic chętnego do wymiany wzorów(xero za xero) i doświadczeń związanych z tatuowaniem. Very Happy[/quote]

Jestem z Włodawy. Robie od kilku laty dziary, ale jeszcze nie dorobilem sie swojego salonu. Mam troche wzorów. A konkretnie to o jakie doświadczenia ci chodzi ??

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 19, 2004 8:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="slayer"]Poszukuję kogos z Lublina lub okolic chętnego do wymiany wzorów(xero za xero) i doświadczeń związanych z tatuowaniem. Very Happy[/quote]

Acha.... i jak cos to mail : admin-server@o2.pl albo gg: 8235046

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 2:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi głównie o wzory z pism o tatuażu ale inne też mogą byc.
A co do doswiadczen to miałem na mysli rzeczy typu;mój-twój sposób lutowania,cieniowania,wprowadzania koloru itp.oraz dośw.z zakresu sprzetu:tu kupilem było ok a tu nie, tej firmy barwnik byl taki ten taki itp..itd..
Po co błądzic jesli jest możliwosc takiej własnie(a nie internetowej bo to nie to samo) wymiany doswiadczen.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Inne oferty

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)