MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post złośnica
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 11:26 am
Odpowiedz z cytatem

w kwietniu chciałabym zrobić sobie tatuaż...chcę go zrobić ,ponieważ...no właśnie tak do końca nie wiem czemu-czuje taką wewnetrzną potrzebe,aby na moim ciele znalazło się dzieło,który będzie odzwierciedlało moje ja...to jaka jestem...to chyba tak jak z nadaniem imienia przez rodziców...teraz moja kolej-teraz to ja nadam sobie własne imię...

złośnica
Post kasia82 Posty: 5
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 6:07 pm
Odpowiedz z cytatem

zastanów się moja droga zanim sobie coś zrobish na pewnie pieknym nieskazitelnym ciałku!! jak jush zrobish jeden to pewnie na nim sie nieskończy!! Twisted Evil wiem z autopsji!! niestety Evil or Very Mad pozatym najpiekniejsha jest natura to co Ci dał Bóg, nie shtuką jest zrobić sobie tatuaz piękne ciało zachować bez rzadnych "obrazków" to duuża shtuka!!


kasia82 Dołączył: 02 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pią Kwi 16, 2004 6:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Radzę dokładnie to przemyśleć. Zanim zauważysz będziesz miała na ciele notatnik lub nazywając rzeczy po imieniu bazrgroły.Wiem o tym z własnego doświadczenia, ponieważ też nie miałem pewności przy pierwszym tatuażu czy jest mi to potrzebne.Jak chcesz poczytać sobie o trudnych wyborach w kwestii tatuażu to zazpraszam do mnie www.tattoo.xx.pl .To nie jest reklama, tylko dosyć już naskrobałem na swojej stronie aby to tutaj powtarzać. Złego wyboru można długo żałować....


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Gość
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 9:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="złośnica"]w kwietniu chciałabym zrobić sobie tatuaż...chcę go zrobić ,ponieważ...no właśnie tak do końca nie wiem czemu-czuje taką wewnetrzną potrzebe,aby na moim ciele znalazło się dzieło,który będzie odzwierciedlało moje ja...to jaka jestem...to chyba tak jak z nadaniem imienia przez rodziców...teraz moja kolej-teraz to ja nadam sobie własne imię...[/quote]

Nie wiem, czy juz zrobilas czy nie bo troche czasu uplynelo od twojego posta, ale najlepiej bedzie jak pojdziesz to dobrego studia i powiesz to co tu napisalas facetowi, ktory to robi i tym sie zajmuje.Razem podejmiecie napewno dobra decyzje i nie szczedz kasy na to bo nie warto.pozdrawiam.

Gość
Post Rif_Raf
Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 1:34 pm
Odpowiedz z cytatem

Ludki, mam prosbe, na pewno znacie sie na tym lepiej niz ja. Moze mi ktos powiedziec na temat tego tauażu? Co to jest, co oznacza itp.
Dzieki z góry Very Happy

oto link:
-- SPAM --www.rifraf.h4c.pl/aaa.jpg


Jeszcze raz dzieki za pomoc

Rif_Raf
Post micknowicz Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 5:19 pm
Odpowiedz z cytatem

hej ten tatuaż niczego nie oznacz został wykonany w technice trybalu na ręce barku, jest to prymitywna wczesna szkoła której pierwowzorem jest tatuaż plemienny. jego stylistyka często przedstawiała formy roślinne zwierzęce i geometryczne sybole kosologiczne słońce księżyc itd. często miał zastosowanie w naznaczaniu ludzi pełniących plemienne role jak szman wódz wojownik ekolog żona itd w różnych kulturach powstały odmienne symboliki i techniki wykonania trybalu.

micknowicz Dołączył: 30 Wrz 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)