MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Krzysiek
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 8:30 am
Odpowiedz z cytatem

Motyw jest następujący:
Zarejestrowalem firme - kosmetyka upiekszająca, studio tatuaży.
czekam na regon, mam juz lokal i teraz sedno sprawy:
zaczynam od 0, czyli niemam nic.... Chce na początek zatródnić 1 osobę do tatuowania i siebie jako czlowieka do rozmów z ludźmi i pomocy w odrysowywaniu wzorów itp. planuje kupic na czasie narazie jeden pełen zestaw cobra metal (ok. 1200 zł, lzejszą), co musze jeszcze mieć w takim studiu? Oczywiście wymogi sanepidu znam, przed otwarciem jeszcze odbiór.. skąd wziąść wzory? moze jakieś CD ? Wogle byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi. Zaznaczam z góry ze mam bardzo niski budżet :( ale dam rede :) w końcu do odważnych świat należy.

Z góry dzieki i pozdrowienia dla wszystkich fanów tatoo.
Przyszły szef salonu :) - Krzysiek

Krzysiek
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 9:36 am
Odpowiedz z cytatem

jezeli chcesz zrobic dobry interes to lepiej otworz monopolowy a studio sobie odposc bo kazdy monopolowy jest dobry a - WYMODEROWANO - studii na peczki... bez urazy pozdrawiam.

szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 13, 2004 9:46 am
Odpowiedz z cytatem

Za takie podpowiedzi zgóry dzieki.... niewiem jak inni ale mnie niestać na otwarcie od razu wieklkiego studia z 15 stanowiskami..... liczą się checi. A w moim mieście jeszcze niema zadnego studia.

Gość
Post filo Posty: 23
Wysłany: Sro Lip 14, 2004 2:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Czołgiem!!!
Wdze że masz raczej małe pojęcie o tym co jest potrzebne do otwarcia profesjonalnego studia.Najlepiej jak byś wzioł kogoś kto ma robić tatuaże z własnym sprzętem jeden wydatek mniej!!!natomiast jeżeli chodzi o reszte to sprzetu bedziesz potrzebował mase,wspomne tu tylko o podstawowym sprzecie:autoklawa lub sterylizator koszt nowego urządzenia to suma ok.7000zł-autoklawa i 2500zł-sterylizator.Możesz to kupić tanie np.na allegro sterylizatory są bardzo tanio ale nie wiem czy przejdzie taki myk z sanepidem.Jak bedziesz miał konkretne pytania wal jak mogę to ci pomoge nawet na gg8120898Pozdrawiam!!! Twisted Evil

filo Dołączył: 05 Cze 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post maciek.tattoo
Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 2:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Krzysiek napisał:
Motyw jest następujący:
Zarejestrowalem firme - kosmetyka upiekszająca, studio tatuaży.
czekam na regon, mam juz lokal i teraz sedno sprawy:
zaczynam od 0, czyli niemam nic.... Chce na początek zatródnić 1 osobę do tatuowania i siebie jako czlowieka do rozmów z ludźmi i pomocy w odrysowywaniu wzorów itp. planuje kupic na czasie narazie jeden pełen zestaw cobra metal (ok. 1200 zł, lzejszą), co musze jeszcze mieć w takim studiu? Oczywiście wymogi sanepidu znam, przed otwarciem jeszcze odbiór.. skąd wziąść wzory? moze jakieś CD ? Wogle byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi. Zaznaczam z góry ze mam bardzo niski budżet Sad ale dam rede Smile w końcu do odważnych świat należy.

Z góry dzieki i pozdrowienia dla wszystkich fanów tatoo.
Przyszły szef salonu Smile - Krzysiek

czesc mam na imie maciek moge ci pomoc mam spore doswiadczenie jezeli chodzi o te sprawy.sam prowadzilem studio sporo czasu.teraz jezdzimy po europie.narazie jestem w polsce. moj nr. kon.504975398.

maciek.tattoo
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 26, 2004 8:13 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam , ja tez mam problem.Oczywiscie z sanepidem
Baby wymyslily sobie ze musze miec autoklaw prozniowy ktory kosztuje ok. 15 tys PLN. Dzwonilem do PSSE i poiedzieli ze wystarczy sterylizator parowo - cisnieniowy. Ale problem jest nastepujacy: nie mam zadnego papieru w ktorym jasno jest napisane ze ma byc taki a taki sterylizator. Może ktos z was wie gdzie moge to znalezc ?? Bo tym Pipom z Sanepidu musze to pokazac inaczej no chance Sad

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 30, 2004 11:56 pm
Odpowiedz z cytatem

[Dzieki za odpowiedzi Sad Wogole to forum to chyba nie zyje !!! A takl wogole to i ludzie sa w pyte . Pisalem do nich ,aile o pomoc ia ani słowa nie odpisali . Dzieki

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 30, 2004 11:59 pm
Odpowiedz z cytatem

[MIKI tatoo .... PORAŻKA

Gość
Post Krzysiek
Wysłany: Czw Gru 16, 2004 8:29 am
Odpowiedz z cytatem

Odemnie wymagają tez autoklawu ale da sie to obejść Smile Mam podpisaną umowę z Szpitalem na sterylizacje, woże im slutowane igły a oni mi sterylizują i pakują sterylnie Smile To sie jeszcze da obejść, Większy problem amm z farbami, niema na polskim rynku chyba zadnych farb "z atestem" , wiem ze niema atestu ale te babska chcą odemnie chociaż przetłumaczony atest z innego języka i liste że ten kosmetyk znajduje sie na liście kosmetyków importowanych i zezwlonych do obriotu w polsce ! Co z tym zrobić.........? Może ktoś wie gdzie moge kupić farby ze wszystkimi niezbędnymi papierzyskami..... jak arazie to kupiłem od 3 osób (superior, starbrite i jeszcze jakieś) i zaden nie jest na liście importowanych....... jak to przeskoczyć. Miki - może wiesz coś na ten temat, w końcu w Twoim sklepie są "farby z atestem" ...... HELP Moj nr gg 5422465

Krzysiek
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 06, 2005 9:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Ludzie
po co zaprzątacie sobie głowę sanepidem
Kara wynosi 200 zł
to po co główkować i gadać z upierdliwym sanepidem
pozdro dla wszystkich przyszłych biznesmenów

a nawiasem mówiąc to faktycznie na tym forum "nic się nie dzieje"

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu