MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 10:58 am
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich i mam pytanie. Chcem sobie zrobic tribala takiego zwyklego (raczej nic kosmicznego) na prawym przedramieniu o wielkosci okolo 16x5 cm no moze troche mniejszy. I teraz mam pyatanie... gdzie w szczecinie zrobili by mi cos takiego i za ile? Slyszalem ze najlepsze dziary w szczecinie robi Gonzo ale wlasnie za to rowniez sie troche ceni, niektorzy uwazaja iz nawet za bardzo. Mojemu bratu za tribala na zewnetrznej stronie prawej dloni o wielkosci 12x6 cm zarzyczyly sobie 250zl po znajomosci!! Co wy na to..., czy duzo wziol za taka dziare, a moze znacie lepsze i tansze studia w szczecinie?? Pozdro...

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 11:08 am
Odpowiedz z cytatem

aha i jeszcze jedno... czy tribale sa trudnymi wzorami do tatuowania w porówaniu z innymi np. czaszkami, demonami itp.

Gość
Post aero3
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 4:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Normalna cena...a myślałeś,że za 30 zeta będzie?

aero3
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 6:15 pm
Odpowiedz z cytatem

nie ja tez mysle ze to tak w normie, tylko nie ktorzy mowili nam, ze gosciu troszke przesadzil z ta cena i w szczecinie znalazlyby sie studia, ktotre za cos takiego krzyczalby ze 150-180zl... Ja sie nie znam wiec pyatm...

Gość
Post aigel Posty: 7
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 6:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie ma co oszczędzać na tatuażu, taka prawda. Wolisz dać "psie pieniądze" i mieć zryty wzorek na całe życie, czy dać więcej ( czasem nawet dużo wiecej ) i cieszyć się z niego przez reszte lat?? A z drugiej strony to też musze przyznać, że nie zawsze drogo znaczy dobrze.

Pozdro


aigel Dołączył: 18 Mar 2006 Skąd: Małopolska
_________________
Nigdy nie jest tak źle,
żeby nie mogło by gorzej
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post buczek
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 9:46 pm
Odpowiedz z cytatem

no fakt, ze w tym momencie nie zalezy mi tak strasznie na kasie, ale nie chcialbym przeplacac za cos co mozna zrobic w kazdym studiu o 50% mniejsza cene!! A powracajacy przy okazji do dziarania... Mam jeszcze jedno pytanko. Czy tatuaze mozna robic na piepszykach, czy jak kto woli piegach?? Bardzo by mi zalezalo na konkretnej odpowiedzi, bo nie chcial bym dostac jakiegos nowotworu tylko daltego, ze sie wydziaralem. Pozdro dla wszystkich

buczek
Post aigel Posty: 7
Wysłany: Sob Mar 18, 2006 9:56 pm
Odpowiedz z cytatem

gdzieś to czytałem, chyba nawet na tym forum, że dobry tatuażysta bez problemu powinien ominąć takie pieprzyki, żeby ich nie uszkodzi i żeby nie były widoczne na dziarce, ale o tym niech sie wypowiedzą juz profesjonaliści


aigel Dołączył: 18 Mar 2006 Skąd: Małopolska
_________________
Nigdy nie jest tak źle,
żeby nie mogło by gorzej
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post aero3
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 1:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Dobry nie znaczy cudotwórca........jak jest duży pieprz to się go omija. W czarnym tribalu będzie więc bardziej lub mniej brązowy punkt. Albo miejsce wybiera sie tak,żeby ominąć pieprze czy duże piegi. Czerniaka chyba nikt nie chce mieć........

aero3
Post buczek
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 8:36 pm
Odpowiedz z cytatem

na przedramieniu mam okolo 5 takich raczej malych pieprzkow, to jak duze moze byc zagrozenie nowotwrem, a tak w ogole to ktos juz sie spotkal z rakiem po dziaraniu??

P.S a moze mam jednak wybrac drugie przedramie bo na lewej rece nie mam piegow?? Very Happy

buczek
Post aero3
Wysłany: Nie Mar 19, 2006 9:32 pm
Odpowiedz z cytatem

lepiej dmuchać na zimne........

aero3
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 7:33 pm
Odpowiedz z cytatem

kurcze teraz przez Was mam dylemat, ktora reke wybrac? Ogolnie wolalbym prawa ale nie chcem czegos dostac od tych pieprzykow, z koleji lewa jest troche bardziej bezpieczna.... Hmmm?? Rolling Eyes

Gość
Post buczek
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 8:17 pm
Odpowiedz z cytatem

to kto jeszcze poleci jakies dobre studia w szczecinie??

buczek
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 23, 2006 8:33 pm
Odpowiedz z cytatem

o studia to pytaj w innym dziale Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 7:24 am
Odpowiedz z cytatem

Yeah, you are right man! [URL=-- SPAM --man-shoes.seo-toolz.com/]Sad[/URL]

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 27, 2006 8:15 pm
Odpowiedz z cytatem

dobra ostatnie pytanie... Czy tribale sa trudnymi wzorami w porownaniu do innych tatuazy?? zalezy mi na profesjonalnej odpowiedzi! Pozdro...

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)