MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 10:43 am
Odpowiedz z cytatem

Gdzie warto iść do "Zbycha" czy tajemniczego "Lwa" ?
A może pokaż zdjęcie tattoo.
" Zbych" - został wyśmiany za swoje tatuowanie z 10 letnim stażem.
Przecież to amatorstwo ! Tragedia !
O tym lwie to ja nic nie wiem.
Szukałem i nic nie znalazłem.
Wystaw fotę moze tutaj :
-- SPAM --www.tattooart.pl/forum/
Prawdę Ci ekipa powie, sam jestem ciekaw.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 28, 2008 12:34 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]wolal bym sie dziarac u kolegi w piwnicy niz tam!! Obsluga niemila i to co robia to jest paranoja !!tatuaz Shocked Nie mam pytan...moja noga tam nie postanie i Tobie tez to radze,jak chcesz zrobic sobie dziare w olsztynie to zrob sobie u Zbycha.Dziara dobrze i wporzo typ...Ja robilem swoja dziare w Sopocie u Maorysa(www.maorys.pl)i jest cudowna !! Naprawde polecam wart kazdych pieniedzy...

Pozdro Twisted Evil[/quote]


Co ty pierdolisz????? Jeszcze nie spotkalam sie z tak milymi ludzmi!!!! Sa niemili??? Chyba ze ty strugales losia.....Pierdolisz od rzeczy koles!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 01, 2009 6:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]poprawka do poprzedniego postu mojego

podałem błędne studio
jego nazw to "Lew"

moze teraz ktos cos wie[/quote] witam pierwszy raz odwiedzlem salon tatuazu lew kiedy mialem 18 lat teraz mam 31 swietne przezycia duzo wzorkow na moim ciele polecam pozdro danusia nazar

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 01, 2009 6:24 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]wolal bym sie dziarac u kolegi w piwnicy niz tam!! Obsluga niemila i to co robia to jest paranoja !!tatuaz Shocked Nie mam pytan...moja noga tam nie postanie i Tobie tez to radze,jak chcesz zrobic sobie dziare w olsztynie to zrob sobie u Zbycha.Dziara dobrze i wporzo typ...Ja robilem swoja dziare w Sopocie u Maorysa(www.maorys.pl)i jest cudowna !! Naprawde polecam wart kazdych pieniedzy...

Pozdro Twisted Evil[/quote]


Co ty pierdolisz????? Jeszcze nie spotkalam sie z tak milymi ludzmi!!!! Sa niemili??? Chyba ze ty strugales losia.....Pierdolisz od rzeczy koles!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad[/quote] zgzdzam sie musiales byc niezlym burakiem bo ja spedzilem w tym studiu mnostwo dni pozdrawiam danusie nazar

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 8:20 am
Odpowiedz z cytatem

mój brat tam się kolczykował i dziarał wiele razy, ja jeździłam razem z nim, za tydzień mam zamiar sama pojechać bo chcę sobie coś wrzucić na lędźwia;)
Zajebista obsługa:) Pani Danka-najlepsza kobieta na świecie:)

Gość
Post Madziabryl
Wysłany: Wto Lip 07, 2009 10:26 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja tam ( w Lwie) zzrobilam sobie tattoo, załoga super, wszystko sterylnie, polecam!!

Madziabryl
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 3:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Madziabryl"]Ja tam ( w Lwie) zzrobilam sobie tattoo, załoga super, wszystko sterylnie, polecam!![/quote]

Pokaż tatuaż, z polecaniem się wstrzymaj.

Gość
Post mimi
Wysłany: Wto Lip 14, 2009 6:10 pm
Odpowiedz z cytatem

ja w lwie zrobiłam sobie 5 z 6ciu tatu jakie posiadam i tesh polecam. bardzo miło i dobrze robią (zwłaszcza p. Danusia)

mimi
Post Ż.S.
Wysłany: Nie Mar 28, 2010 2:40 pm
Odpowiedz z cytatem

ja rownież robiłam tattoo w lwie jestem zadowolona bo po 1 nie kopiuja nikogo ani tez nie powielaja swoich wzorow takze jesli dziarasz sie tam napewno tattoo bedzie niepowtarzalny chybaze ktos powieli Twoj wzor w innym studio ;) tattoo mam jeden ale jesli chodzi o piercing prawie cale zelastwo z mojego ciala blo umieszczane tam ;) a obsluga mega P. Danusia jest niezwykle zajebista osoba to fakt ze potrafi byc nie mila ale tylko dla osob ktorze same leca w huja!! :D nie znam drugiej takiej kobiety! :) seper pozdrawiam cala ekipe LWA ! :D

Ż.S.
Post DaveN
Wysłany: Czw Lip 01, 2010 6:02 am
Odpowiedz z cytatem

Ja byłem jednym z tych którzy najpierw trafili do "Zbyszka" który zkroil mnie 100 zł i potem dziare mi naprawial "LEW TATTOO" na staromiejskiej nad domem rzemiosl. Tak wiec unikajcie Zbyla bo mi spiepszyl dziare i porobil blizny. U Lwa danki nie poznałem ale znajomej kula pępek i podobno było w spoko a strony www tez się nie mogę doszukać wiem ze była na jakimś dziwnym serwerze z reklamami i robi ja jakaś laska moim zdaniem nie zbyt ciekawie ostatnio wyglądała ta strona wiec Lew zainwestuj w dobra www bo to najl reklama zaraz po tym forum Smile

DaveN
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)