MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Creativ Posty: 31
Wysłany: Nie Lip 19, 2009 11:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Ktoś tam kiedyś napisał:
Nie mogę już czytać tych wszystkich bzdur, które piszecie na temat więziennych tatuażów. Odbyłem 15-letni wyrok w Azkabanie, więzieniu o największym rygorze na świecie i ci co nie odsiadywali tam wyroku niech nawet nie ośmielają się wymawiać tego słowa. A teraz wy ciemne ludki, ośwciecę was swym doświadczeniem i opowiem co oznaczają poszczególne tatuaże:

Kropka na czole-facet nadmiernie poci się na czole. Pierwszy takie tatuaże robili sobie murzyńscy więźniowie w XIX by zapobiec nieprzyjmym sytuacjom, powstałych podczas witania(murzyńskie przywitanie przypłyneło przez ocean do Polski i teraz je znam jako ,,przybij piątke, masz w dziesiątke" dziesiątka oznaczała czoło) wobec tego gdy taki murzyn dotknął spoconego czoła czuł się niezmiernie zdegustowany, z t ego wynikła potrzeba naznaczenia tych którzy takowe syndromy nadpotliwości posiadali.

Łezka pod okiem-taki więzień płacze na filmach. Im więcej łez ,tym bardziej uczuciowy jest taki człowiek. Jedna-płakał na Titanicu, dwie-Braveheart, trzy-Szkoła uczuć, cztery-,,Milość w Nowym Jorku", pięć-,,Forrest Gump", sześć i więcej gdy popłakał się na finałowej scenie ,,Szalone dziwki 3"

Kropka pod okiem-koleś ma problemy z oczyma, prawdopodobnie kiedyś miał zapalenie spojówek lub zespół suchego oka. Widząc takiego mrugającego biedaka, należy jak najprędzej podać mu krople do oczu lub inny lek.

5 kropek na nadgarstku w kształcie "5" na kostce do gry - taki człowiek zawsze wyrzuca 5 gdy grają w kości, czasam zdzarza mu się trafić 6, raz na jakiś czas wyrzuca 4, a gdy nie ma szczęścia pozostałe cyfry.

Kropka na dłoni od strona kciuka pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym od strony serca-lubi grać na fortepianie.

Kropka na dłoni od strona kciuka pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym od strony serca z księżycem-lubi grać na fortepianie, a jego ulubionym utworem jest sonata księżycowa Beethovena.

Kropki na kolanach- oznaczają człowieka pobożnego, takiego dla którego kościół i Bóg jest całym życiem. W wolbych chwilach chodzą do kościoła i się modlą. 1 kropka oznacza że kiedyś służył jako ministrant. 2 - że był lektorem, 3 - że miał w rodzinie księdza.

Belki na ramionach-zamiłowanie do stolarstwa, im więcej belek tym więcej wykonanych drewnianych przedmiotów.

To tyle i proszę nie pisać mi to jakichś bzdur o homoseksualistach, bo będe musiał się z każdym policzyć osobiście.

Creativ Dołączył: 13 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post jedynka
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 11:59 am
Odpowiedz z cytatem

wiem, że dla niektórych to trochę już męczące, ale czy tatuaż typu kreska kropka kreska jest tatuażem typowo więziennym? i co oznacza gwiazda jakby z literą M pod nią - czy to jest też typowy tatuaż więzienny?

jedynka
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 2:39 pm
Odpowiedz z cytatem

jedynka napisał:
wiem, że dla niektórych to trochę już męczące, ale czy tatuaż typu kreska kropka kreska jest tatuażem typowo więziennym?

No... chyba raczej tak,
Sam miałem "okazje" zrobienia sobie takiego z pewnych powodów.

Post jedynka
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 3:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzięki.
Rozumiem, że dużym blefem jest gdy ktoś mówi, że to w wojsku takie trendy było?
A wiesz może co z gwiazdą?

jedynka
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 4:18 pm
Odpowiedz z cytatem

jedynka napisał:
Dzięki.
Rozumiem, że dużym blefem jest gdy ktoś mówi, że to w wojsku takie trendy było?
A wiesz może co z gwiazdą?

Sama gwiazda [ośmioramienna] oznacza recydywistę

Post jedynka
Wysłany: Wto Lip 21, 2009 7:29 am
Odpowiedz z cytatem

Dzięki

jedynka
Post CH.W.D.BandytomZłodziejom
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 3:34 am
Odpowiedz z cytatem

Ale mi się śmiać chce z tych wszystkich waszych konspiracji. W kamieniołomach powinniście siedzieć, łajzy, a nie w szkiełko patrzyć na garnuszku państwa.
Obyście się sami pozabijali. Tatuujecie ludzi od pedałów po czym facetów w pierdlu w dupę posuwacie. Przyganiał kocioł garnkowi Smile

Wasz tajny "kod", grypserka etc. jest dla średnio rozgarniętej osoby i tak dość prosty do odnalezienia. Nawet jeśli na jednej stronie jest połowa błędów, to kilka stron pozwoli dość łatwo weryfikować i przesiewać bzdury od prawdy.
Bez pozdrowień dla bandytów.

CH.W.D.BandytomZłodziejom
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 12:17 am
Odpowiedz z cytatem

ostatnio, przegladajac forum o symbolice tatuażu wieziennego spotkalem sie z wpisem czlowieka-encyklopedii w tym temacie, mysle, ze niektórych to zainteresuje. Zawsze bedzie można sie pochwalić znajomym

"Nie mogę już czytać tych wszystkich bzdur, które piszecie na temat więziennych tatuażów. Odbyłem 15-letni wyrok w Azkabanie, więzieniu o największym rygorze na świecie i ci co nie odsiadywali tam wyroku niech nawet nie ośmielają się wymawiać tego słowa. A teraz wy ciemne ludki, ośwciecę was swym doświadczeniem i opowiem co oznaczają poszczególne tatuaże:

Kropka na czole-facet nadmiernie poci się na czole. Pierwszy takie tatuaże robili sobie murzyńscy więźniowie w XIX by zapobiec nieprzyjmym sytuacjom, powstałych podczas witania(murzyńskie przywitanie przypłyneło przez ocean do Polski i teraz je znam jako ,,przybij piątke, masz w dziesiątke" dziesiątka oznaczała czoło) wobec tego gdy taki murzyn dotknął spoconego czoła czuł się niezmiernie zdegustowany, z t ego wynikła potrzeba naznaczenia tych którzy takowe syndromy nadpotliwości posiadali.

Łezka pod okiem-taki więzień płacze na filmach. Im więcej łez ,tym bardziej uczuciowy jest taki człowiek. Jedna-płakał na Titanicu, dwie-Braveheart, trzy-Szkoła uczuć, cztery-,,Milość w Nowym Jorku", pięć-,,Forrest Gump", sześć i więcej gdy popłakał się na finałowej scenie ,,Szalone dziwki 3"

Kropka pod okiem-koleś ma problemy z oczyma, prawdopodobnie kiedyś miał zapalenie spojówek lub zespół suchego oka. Widząc takiego mrugającego biedaka, należy jak najprędzej podać mu krople do oczu lub inny lek.

5 kropek na nadgarstku w kształcie "5" na kostce do gry - taki człowiek zawsze wyrzuca 5 gdy grają w kości, czasam zdzarza mu się trafić 6, raz na jakiś czas wyrzuca 4, a gdy nie ma szczęścia pozostałe cyfry.

Kropka na dłoni od strona kciuka pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym od strony serca-lubi grać na fortepianie.

Kropka na dłoni od strona kciuka pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym od strony serca z księżycem-lubi grać na fortepianie, a jego ulubionym utworem jest sonata księżycowa Beethovena.

Kropki na kolanach- oznaczają człowieka pobożnego, takiego dla którego kościół i Bóg jest całym życiem. W wolbych chwilach chodzą do kościoła i się modlą. 1 kropka oznacza że kiedyś służył jako ministrant. 2 - że był lektorem, 3 - że miał w rodzinie księdza.

Belki na ramionach-zamiłowanie do stolarstwa, im więcej belek tym więcej wykonanych drewnianych przedmiotów.

To tyle i proszę nie pisać mi to jakichś bzdur o homoseksualistach, bo będe musiał się z każdym policzyć osobiście

Gość
Post gosc
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 4:27 pm
Odpowiedz z cytatem

tattoo napisał:
111madzia napisał:
mój niespełna 16 letni syn ma wytatuowane trzy kropki w okolicy łokcia Czy może mnie ktoś uswiadomić co mogą one oznaczać.sama niemam nic przeciw tatuażom nawet mi sie bardzo podobaja ale obawiam sie ze to nie jest taki tatuaz zwykły.prosze o pomoc .bardzo dziekuję

3 kropki na lokciu to tatuaz wiezienny. A tatuaz ten oznacza "pierd***e konfidentow"

nie slucha nikogo na tym forum bo tutaj nie wypowiadaja sie ludzie ktorzy siedzieli, a tylko ktos taki wie co to znaczy ,ale tego nie powie.Jezeli chodzi o ten tatuaz to jest to tatuaz wiezienny ale nie oznacza zadnych konfidentow .
Zasda jest prosta ,ten kto wie, wie to dla siebie zreszta nie dotyczy to wolnosci tylko zycia scisle wieziennego,wic pan KLAWISZ ktory sie wczesniej wypowiadal powinien o tym wiedziec chyba za krotko pracował

gosc
Post kryminał
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 12:35 pm
Odpowiedz z cytatem

haha azkaban to zes se wymyslil hary poterze ja odjebalem 4 lata najpierw sieradz,pozniej łodz na smutnej i Wrocław areszt sledczy i takich glupot to ja jeszcze nie slyszalem kolezko

kryminał
Post J_P
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 10:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o twojego syna to czy był z zakładzie?? bo jesli tak to te 3 kropki znacza - 3 zasady małolata:) dziekuje za uwage:)

J_P
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 4:53 pm
Odpowiedz z cytatem

a_girl_named_mad napisał:
pracowałam z zakładzie karnym i jeśli chcesz, mogę ci podać na maila znaczenie tatuaży

Cześć mam na imię Karol i przeczytałem właśnie, że posiadasz wiedzę na temat znaczenia tatuaży jak byś mogła to ja bym był wdzięczny o te informację mój mail karoldubel@wp.pl

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 04, 2009 4:55 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
a_girl_named_mad napisał:
pracowałam z zakładzie karnym i jeśli chcesz, mogę ci podać na maila znaczenie tatuaży

Cześć mam na imię Karol i przeczytałem właśnie, że posiadasz wiedzę na temat znaczenia tatuaży jak byś mogła to ja bym był wdzięczny o te informację mój mail karoldubel@wp.pl
Oczywiście chodzi o tatuaże więzienne. Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 5:38 pm
Odpowiedz z cytatem

mnie ogólnie interesuje kod kreskowy na karku.. jeśli ktoś zrobił sobie go na wolności to co taki tatuaż będzie oznaczał w więzieniu .?

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 7:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
mnie ogólnie interesuje kod kreskowy na karku.. jeśli ktoś zrobił sobie go na wolności to co taki tatuaż będzie oznaczał w więzieniu .?

Zrob sobie kod kreskowy wazeliny Smile Co za idioci... tatuaz to sztuka.. a nie badziew.... moze lepiej zrob sobie po chinsku kurczak 5 smakow? tez smieszne a na pewno wieksze dzielo sztuki...

tattoo Dołączył: 18 Sty 2008

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach