MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post isildur
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 2:44 am
Odpowiedz z cytatem

wie ktos moze co oznacza taki tatuaz na wierzchu dloni, pomiedzy kciukiem a palcem wskazujacym?
-- SPAM --pokazywarka.pl/zxj7ob/

isildur
Post Gostek
Wysłany: Sob Lis 21, 2009 12:22 am
Odpowiedz z cytatem

Co Wy kur**wa pierdolicie?! Grypsowało sie za komuny ! teraz nie ma grypsowania !! każda rzecz z kryminału wychodzi na wolność ! to już nie to samo !!

Gostek
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 22, 2009 10:51 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Anonymous"]mnie ogólnie interesuje kod kreskowy na karku.. jeśli ktoś zrobił sobie go na wolności to co taki tatuaż będzie oznaczał w więzieniu .?[/quote]


Zrob sobie kod kreskowy wazeliny Smile Co za idioci... tatuaz to sztuka.. a nie badziew.... moze lepiej zrob sobie po chinsku kurczak 5 smakow? tez smieszne a na pewno wieksze dzielo sztuki...[/quote]



mogłbyś mnie nie obrazac.? nie chodziło tutaj o mnie (;

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 10:21 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Anonymous"]mnie ogólnie interesuje kod kreskowy na karku.. ]


Twoje slowa


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Nie wiesz-nie pisz nic!!!
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 3:42 pm
Odpowiedz z cytatem

Śmieszni jesteście z tym co tu wypisujecie

Ci co byli na odsiadce to jeśli nawet udało im się przeczytać to do końca to posikali się ze śmiechu.

Chce ktoś wiedzieć tak naprawdę co oznaczają te wszystkie "kropki, kreski, łezki, serca..." tak jak wy to nazywacie -to jest moja rada czytać uważnie: Idźcie coś odpierdolić-pójdziecie siedzieć to się dowiecie,

o ile ktoś z was jest na tyle silny psychicznie żeby się na to zdobyć, nie dowiecie się tego na wolności a ten kto tą informację sprzedał to .uj mu w ASS

tak można znaleźć na kilku stronach co jest co, od słowa do słowa przechodziło to od jednej osoby do drugiej i takie rzeczy jak cynkówa, przerwa itp. są powszechnie kojarzone,

idiotą był by natomiast ten kto chciałby sobie zrobić na wolności tatuaż zza krat, niech kiedyś spotka jakiegoś gita 2 pytania i masz wpierdol o jakim Ci się nie śniło,

a ten co tu pisał że już się nie grypsuje to chyba z - WYMODEROWANO - siedział o ile siedział, -w pewnym sensie to już nie to samo co kiedyś, grypsera została sprzedana, ale wciąż obowiązują pewne zasady i podziały i o tym sza, chyba że jesteśmy tam nie tu

NIE ZAWRACAJCIE SOBIE TYM GŁOWY... QRWA

PS. do admina temat powinien być zamknięty

Nie wiesz-nie pisz nic!!!
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 12:02 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Anonymous napisał:
Mam pytanie!! co może oznaczać wytatułowany kotek (sama głowa) na kostce ?

Pozdrawiam

kotek na kostce oznacza nocnego złodzieja pozdrawiam!


nie nocnego złodzieja tylko cichego złodzieja , nozny złodziej to księzyc na dłoni!! nie znasz sie to nie pisz!!!

M...[/quote] właśnie widać kto się nie zna cichy złodziej to motyl na stopie palancie

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 10:14 am
Odpowiedz z cytatem

co oznaczają czarne kreski pod oczami i znak (nie do końca wiem jaki ) na lewej ręce miedzy kciukiem a wskazującym?

Gość
Post XXX ciekawskaAAA
Wysłany: Sro Cze 16, 2010 12:42 pm
Odpowiedz z cytatem

a co oznacza gwiazda na łokciu??? mój chłopak sobie zrobił to w wiezieniu

XXX ciekawskaAAA
Post silesian Posty: 4
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 3:41 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="XXX ciekawskaAAA"]a co oznacza gwiazda na łokciu??? mój chłopak sobie zrobił to w wiezieniu[/quote]

gwiazdka na łokciu to znaczy ze jego dupa (odbyt) była tez gwiazdą hehe
ogulnie polecam 2 modne wiezienne wzory ktore mozna robic na wolnosci
1- kropka na czubku nosa ( znaczy ze jestes w porzadku )
2- kropka za dolną czescią ucha ( cos w stylu jestem hardkorem )

silesian Dołączył: 17 Cze 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 03, 2010 7:28 pm
Odpowiedz z cytatem

to są trzy zasady małolata z poprawczaka

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Paź 20, 2010 10:47 pm
Odpowiedz z cytatem

mozecie to ocenic dlaczego kolor jest nie dokladny
-- SPAM --www.youtube.com/watch?v=GsZL-rpSVmU

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 9:45 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.youtube.com/watch?v=GsZL-rpSVmU

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 22, 2010 9:45 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.youtube.com/watch?v=GsZL-rpSVmU

Gość
Post MastaBonzo Posty: 6
Wysłany: Sob Gru 25, 2010 10:23 pm
Odpowiedz z cytatem

uwazam ze aby zrobic wiezienny tatuaz trzeba na niego "zasluzyc" tak dokladnie zasluzyc bo to jest jakas kultura cos z pokolenia na pokolenie cos co nie idzie z moda to bylo jest i bedzie. znam ludzi ktorzy przesiedzieli sporo w swoim zyciu i nadal uwazaja ze nie zasluguja na generala albo cos. Apeluje wiec aby nie niszczyc tej pieknej kultury (tak uwazam ze jest piekna poniewaz tam nie mozna udac kogos kim sie nie jest i kazdy ma oznaczenie indywidualnie i jest mimo to szanowany przez innych "naznaczonych") kultura wiezienna jest bardzo interesujacym zjawiskiem jesli ktos sie tym choc troche interesuje to sie ze mna zgodzi, ale nie kazdemu musi sie to podobac.


MastaBonzo Dołączył: 25 Gru 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 05, 2011 3:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]tatuaze gitow to tatuaze gitow a juz napewno wydziaranie sobie wieziennego tatuazu to robienie z siebie kogos kim sie nie jest Very Happy Jak chcesz zrobic z siebie "bandyte" to sobie zrob cynkówe za uchem Smile polecam Smile[/quote]

kolega jest debilem cynkówka za uchem oznacza c**la!

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)