MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Norencja
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 11:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Slyszalam ze najmniej boli zrobienei sobie an lopatce?? ale nie wiem czy to jest prawda mam nadziej ze tak bo mi sie bardzo bodoba dziara na lopatce!! proszew o jakie kolwiek informacje z gory thx Razz

Norencja
Post xxxxxxxxxxxxx
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 9:31 am
Odpowiedz z cytatem

wszystki8e miejsca blisko i na kosciach sa bardziej bolesne niz te bardziej obtłuszczone bądź umięsnione tak wiec najmniej bolesny tat2 bedzie na pośladku bądz na piersi a bardzie bolesny na lędzwich łopate czy kostce ale i tak bol jest kwestia wzglęną kazdy inaczej czuje Smile

xxxxxxxxxxxxx
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 5:33 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Norencja"]Slyszalam ze najmniej boli zrobienei sobie an lopatce?? ale nie wiem czy to jest prawda mam nadziej ze tak bo mi sie bardzo bodoba dziara na lopatce!! proszew o jakie kolwiek informacje z gory thx Razz[/quote]

Ło matko...To tylko ból decyduje o miejscu wykonania tattoo??To trochę niepoważne, tatuaż robisz raz i z głowy, żadna wielka filozofia. A jak wybierasz miejsce najmniej "bolesne" (dla mnie to jest bzdet, wybacz) to górna część pleców jest najlepszym miejscem, ponieważ skupiska zakończeń nerwowych są bardzo luźno rozrzucone. Zastanów się czy warto kierować się takim podejsciem...
Pozdrawiam


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post remczar Posty: 8
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 11:17 am
Odpowiedz z cytatem

z wlasnego doswiadczenia moge poweidziec ze na plecach jest dosyc bolesne miejsce (tj. ja mam tatyuaz miedzy lopatkami), ale np. na lydce duzo mniej odczuwa sie bol, poniewaz jest tam wiecej miesni i "dalej" do kosci Smile


remczar Dołączył: 09 Wrz 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Cze 10, 2008 5:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam ja zastanawialem sie nad tatuazem planuje sobie zrobic na szyji co wy o tym myslicie( z lewej strony za szczenka jakies 5 cm pod uchem)

Gość
Post pa
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 9:48 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Witam ja zastanawialem sie nad tatuazem planuje sobie zrobic na szyji co wy o tym myslicie( z lewej strony za szczenka jakies 5 cm pod uchem)[/quote]

Nie no czlowieku masakra! A co jak bedziesz musial kiedys znalezc prace gdzie ludzie beda na Ciebie patrzysz? nie zalonisz... a to jest powazna sprawa jednak...

pa
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)