MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post redbul000 Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 1:12 am
Odpowiedz z cytatem

Franczeska1987

zrObienie tatuażu nic nie bOli i nienależy sie niczegO Obawiać Smile Ja dziare przemywałam spirytusem ale co kilka dni (2 dni) zeby mi nie wyblakł i nie miałam ani jednego strupa !! naprawde spiryt pomaga tyllko nie przesadzajcie Smile ....

.............................................................................................................

w wiesz ze ten spiryt to moze i dobra sprawa.. Very Happy //

redbul000 Dołączył: 12 Gru 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post redbul000 Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 1:14 am
Odpowiedz z cytatem

Franczeska1987

zrObienie tatuażu nic nie bOli i nienależy sie niczegO Obawiać Smile Ja dziare przemywałam spirytusem ale co kilka dni (2 dni) zeby mi nie wyblakł i nie miałam ani jednego strupa !! naprawde spiryt pomaga tyllko nie przesadzajcie Smile ....

.............................................................................................................

w wiesz ze ten spiryt to moze i dobra sprawa.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

redbul000 Dołączył: 12 Gru 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 10:22 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="redbul000"]Franczeska1987

zrObienie tatuażu nic nie bOli i nienależy sie niczegO Obawiać Smile Ja dziare przemywałam spirytusem ale co kilka dni (2 dni) zeby mi nie wyblakł i nie miałam ani jednego strupa !! naprawde spiryt pomaga tyllko nie przesadzajcie Smile ....

............................................................................................................buahhahahaha


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post anglea421alex
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 2:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie tego typu iż bardzo podobają mi się tattoo na nadgarstku i chciałabym wytatulowac sobie niewielki tekst, tylko nie orientuje się w cenach ;/ i nie wiem czy będzie to kłopotem ale mam bardzo widoczne żyły na nadgarstku, czy to będzie jakąś przeszkoda co do wykonania tatuażu ??

anglea421alex
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 10:07 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="anglea421alex"]Ja mam pytanie tego typu iż bardzo podobają mi się tattoo na nadgarstku i chciałabym wytatulowac sobie niewielki tekst, tylko nie orientuje się w cenach ;/ i nie wiem czy będzie to kłopotem ale mam bardzo widoczne żyły na nadgarstku, czy to będzie jakąś przeszkoda co do wykonania tatuażu ??[/quote]

Nie powiem Ci ile bedzie to kosztowac, bo nie znam wymiarow dokladnych oraz rodzaju czcionki jaka chcesz miec


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post anglea421alex
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 11:20 am
Odpowiedz z cytatem

cos w tym rodzaju -- SPAM --img67.imageshack.us/my.php?image=nowytatuazoliszwed30178db4.jpg

anglea421alex
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 4:40 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="anglea421alex"]cos w tym rodzaju -- SPAM --img67.imageshack.us/my.php?image=nowytatuazoliszwed30178db4.jpg[/quote]

Cos okolo 150-250zl. Tak jak zawsze pisze - zalezy od renomy studia


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 5:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja chcę sobie wytatuować pajęczynę na łokciu, czy w tym miejscu boli bardziej niz w innych??

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 5:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja chcę sobie wytatuować pajęczynę na łokciu, czy w tym miejscu boli bardziej niz w innych??

Gość
Post k. Posty: 5
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 8:02 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Ja chcę sobie wytatuować pajęczynę na łokciu, czy w tym miejscu boli bardziej niz w innych??[/quote]

Boli bardziej, kość jest bardzo blisko skóry.


k. Dołączył: 15 Gru 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

a czy boli robienie tatuazu na biodrach albo troszeczke pod biodrami ??

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 9:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]a czy boli robienie tatuazu na biodrach albo troszeczke pod biodrami ??[/quote]

Masz na mysli po boku biodra u gory? Jesli tak to boli tam bardzo. Ale nie przezywajcie z tym, czy boliczy nie bo to juz smieszne jest. 99% ludzi ten bol przezyje. Nie jest to nie wiadomo jak wielki bol, wiec dajcie spokoj z tymi pytaniami czy boli czy nie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Scream Posty: 18
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś naprawdę chce tatuaż to chyba średnio go obchodzi, czy boli bardzo, czy mniej Wink


Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
_________________
"Milczenie jest najlepszym zwiastunem radości, bo małe jest szczęście, które można wyrazić słowami."
William Shakespeare
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post SundayInk
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 6:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kilka dni temu robiony za uchem, i szczerze mówiąc - ból jest minimalny, praktycznie żaden. Nastawiali mnie w studio na nie wiem co, więc jak usiadłam to zaczęłam zaciskać zęby itp, okazało się ze gorszy hałas niż ból :)

SundayInk
Post cockneyka Posty: 11
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 7:09 am
Odpowiedz z cytatem

kazdy tatuaz boli mniej lub bardziej,kwestia wytrzymałości..ja np akurat lubie klucie igły na skorze Laughing Laughing


cockneyka Dołączył: 13 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)