MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post redbul000 Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 1:12 am
Odpowiedz z cytatem

Franczeska1987

zrObienie tatuażu nic nie bOli i nienależy sie niczegO Obawiać Smile Ja dziare przemywałam spirytusem ale co kilka dni (2 dni) zeby mi nie wyblakł i nie miałam ani jednego strupa !! naprawde spiryt pomaga tyllko nie przesadzajcie Smile ....

.............................................................................................................

w wiesz ze ten spiryt to moze i dobra sprawa.. Very Happy //

redbul000 Dołączył: 12 Gru 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post redbul000 Posty: 2
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 1:14 am
Odpowiedz z cytatem

Franczeska1987

zrObienie tatuażu nic nie bOli i nienależy sie niczegO Obawiać Smile Ja dziare przemywałam spirytusem ale co kilka dni (2 dni) zeby mi nie wyblakł i nie miałam ani jednego strupa !! naprawde spiryt pomaga tyllko nie przesadzajcie Smile ....

.............................................................................................................

w wiesz ze ten spiryt to moze i dobra sprawa.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

redbul000 Dołączył: 12 Gru 2008
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Gru 12, 2008 10:22 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="redbul000"]Franczeska1987

............................................................................................................buahhahahaha

tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Post anglea421alex
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 2:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie tego typu iż bardzo podobają mi się tattoo na nadgarstku i chciałabym wytatulowac sobie niewielki tekst, tylko nie orientuje się w cenach ;/ i nie wiem czy będzie to kłopotem ale mam bardzo widoczne żyły na nadgarstku, czy to będzie jakąś przeszkoda co do wykonania tatuażu ??

anglea421alex
Wysłany: Nie Gru 14, 2008 10:07 pm
Odpowiedz z cytatem

anglea421alex napisał:
Ja mam pytanie tego typu iż bardzo podobają mi się tattoo na nadgarstku i chciałabym wytatulowac sobie niewielki tekst, tylko nie orientuje się w cenach ;/ i nie wiem czy będzie to kłopotem ale mam bardzo widoczne żyły na nadgarstku, czy to będzie jakąś przeszkoda co do wykonania tatuażu ??

Nie powiem Ci ile bedzie to kosztowac, bo nie znam wymiarow dokladnych oraz rodzaju czcionki jaka chcesz miec

Post anglea421alex
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 11:20 am
Odpowiedz z cytatem

cos w tym rodzaju http://img67.imageshack.us/my.php?image=nowytatuazoliszwed30178db4.jpg

anglea421alex
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 4:40 pm
Odpowiedz z cytatem

anglea421alex napisał:
cos w tym rodzaju http://img67.imageshack.us/my.php?image=nowytatuazoliszwed30178db4.jpg

Cos okolo 150-250zl. Tak jak zawsze pisze - zalezy od renomy studia

Post Gość
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 5:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja chcę sobie wytatuować pajęczynę na łokciu, czy w tym miejscu boli bardziej niz w innych??

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 5:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja chcę sobie wytatuować pajęczynę na łokciu, czy w tym miejscu boli bardziej niz w innych??

Gość
Post k. Posty: 5
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 8:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

Boli bardziej, kość jest bardzo blisko skóry.

k. Dołączył: 15 Gru 2008
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 8:10 pm
Odpowiedz z cytatem

a czy boli robienie tatuazu na biodrach albo troszeczke pod biodrami ??

Gość
Wysłany: Nie Gru 21, 2008 9:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
a czy boli robienie tatuazu na biodrach albo troszeczke pod biodrami ??

Masz na mysli po boku biodra u gory? Jesli tak to boli tam bardzo. Ale nie przezywajcie z tym, czy boliczy nie bo to juz smieszne jest. 99% ludzi ten bol przezyje. Nie jest to nie wiadomo jak wielki bol, wiec dajcie spokoj z tymi pytaniami czy boli czy nie

Post Scream Posty: 18
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś naprawdę chce tatuaż to chyba średnio go obchodzi, czy boli bardzo, czy mniej Wink

Scream Dołączył: 02 Mar 2009 Skąd: ja do cholery się tu wzięłam?
Post SundayInk
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 6:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kilka dni temu robiony za uchem, i szczerze mówiąc - ból jest minimalny, praktycznie żaden. Nastawiali mnie w studio na nie wiem co, więc jak usiadłam to zaczęłam zaciskać zęby itp, okazało się ze gorszy hałas niż ból :)

SundayInk
Post cockneyka Posty: 11
Wysłany: Sro Mar 18, 2009 7:09 am
Odpowiedz z cytatem

kazdy tatuaz boli mniej lub bardziej,kwestia wytrzymałości..ja np akurat lubie klucie igły na skorze Laughing Laughing

cockneyka Dołączył: 13 Mar 2009

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach