MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post magnum Posty: 1
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:24 am
Odpowiedz z cytatem

Zamierzam zrobić tatuaż na przedramieniu od wewnetrznej strony począwszy od nadgarstka do miejsca w ktorym zgina sie reka. Czy to bardzo boli? I ile moze taka dziara kosztowac w studio? nie ma byc to napis tylko jakas postac w stylu diabeł lub anioł. powtarzam ze ma byc to na przedramieniu od wewnetrznej strony.

magnum Dołączył: 02 Wrz 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post babul7 Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 29, 2007 2:55 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Zrobiłem kilka dni temu mój pierwszy tatoo na barku 30 minut roboty i nie bede zgrywał kozaka, że mnie nie bolało bo bolało, ale bez przesady, ból moge porównać ( kontury ) jak gdyby ktoś wbił Ci igłę w bark, w moim przypadku, i ciągnął, nie za przyjemne. Przyznam, że gdyby trwało to ze dwie godziny to jakąś przerwe bym musiał zrobić, a jeśli chodzi o ból po, to po zejściu z fotela nie czuje nic, dosłownie nic, żadnego szczypania, swędzenia, bulu, a smaruję Alantanem Plus Very Happy

Pozdrawiam[/quote]
ja robilem na lopatce trwal prawie 3 godziny..pierwsze 1.5 godziny bylo spoko bo mi robil kontury a to nie bolalo..schodzy sie zaczely przy wypelnianiu bo to juz bolalo i to niezle...ale nie byl to bol nie do wytrzymania...teraz sie ladnie goi i jestem bardzo zadowolony

babul7 Dołączył: 29 Mar 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Yoszhi123 Posty: 14
Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 7:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc od wewntrznej strony bardziej boli niż od zewnętrznej poniewarz jest tam delikatniejsza skóra.Mnie np.bolało i to nawet bardzo ale każdy organizm ma inną tolerencje na ból.Ale wkarzdym razie niejest to ból niedowytrzymania.Pozdro!


Yoszhi123 Dołączył: 06 Kwi 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post karollorak Posty: 4
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 1:02 pm
Odpowiedz z cytatem

do najbardziej bloących miejsc należą: okolice członka i jąder, okolice warg sromowych no i oczywiście cała twarz i głowa... ale jak ktos naprawde chce miec tattoo to nie bedzie sie martwil jakims tam bólem tylko poprostu sobie zrobi i potem bedzie pisal innym zeby sami robili bo nie boli;P

karollorak Dołączył: 16 Kwi 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 5:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Dlaczego niektórzy zgrywają twardzieli.. ? Fakt jednego moze boleć mniej ,a drugiego bardziej. Zależy to także od miejca Wink Moja koleżanka miała robiona dziarkę na łopatce przez 10 minut to jej to nie bolało... xD nie zdążyła nawet tego bólu porzadnie pozuc Rolling Eyes Ale musicie przyznać ze wkońcu każdego ten ból trochę rusza Smile Momentami moze nie bolec ,ale większości czasu robienia tattoo czuję sie ten "specyficzny" ból Wink
Pozdrawiam Smile


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:07 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="frank"]jak to w rzeczywistosci jest z tatuażem, czy robienie go bardzo boli? oczywiście przy użuciu profesjonalnej maszynki[/quote]

Tatuaz zawsze boli, raz mniej raz mocniej, zalezy od czesci ciala gdzie ma byc i od nas samych, jak reagujemy na bol. Pamietaj, ze naruszany jest zaledwie naskorek, jest to owszem nie przyjemne uczucie, ale napewno wytrzymsz ten bol. Nie jest on az tak ogromny. Zawsze mozesz zasotosowac mascie zneczulajace, ktore zakupisz w aptece, ale wiekszosc z nich dziala niczym efekt placebo Smile Zajrzyj na www.tattoo.vdd.pl tam tez uzyskasz pomoc i nie tylko. Ja mam na sobie 6 tatuazy, gdyby bol byl niedozniesienia, to zapewne bym mial tylko jeden Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Ciemny
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 3:01 pm
Odpowiedz z cytatem

mój brat ma na gardle (na jabklu adama) i na powiece iksa i mowi ze kuresko bolało,ale to było wykonane amatorsko. Jesli chodzi o profesjonal to jesli nie boisz sie zastrzyku albo przeklucia uszu to nie masz czego sie obawiac.

Ciemny
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 10:29 am
Odpowiedz z cytatem

Ciemny i jak te dwie kropki?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post manieklbn Posty: 8
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 8:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wczoraj zrobiłem sobie 1 tatuaz i kazdy widze pisze ze to nie boli, widocznie chcecie byc tacy TWARDZI ale to naprawde tak boli, nie powiecie ze nie, a jeszcze jak poprawia 2 raz w tym samym miejscu to wtedy juz wogole HARDCORE !


manieklbn Dołączył: 28 Lut 2008 Skąd: Lublin
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post baton
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 12:35 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="manieklbn"]Witam wczoraj zrobiłem sobie 1 tatuaz i kazdy widze pisze ze to nie boli, widocznie chcecie byc tacy TWARDZI ale to naprawde tak boli, nie powiecie ze nie, a jeszcze jak poprawia 2 raz w tym samym miejscu to wtedy juz wogole HARDCORE ![/quote]

Jakby nie bolało to praktycznie każdy by się dziabał.Dużo zależy od miejsca w którym robisz tatuaż np ja jak robiłem pierwszy to tylko trochę napierdzielało (zew część przedramienia) a jak robiłem nie dawno drugi (wew część przedramienia) to tylko sie modliłem żeby skończył (czas ok 5 godzin) .Na ścięgnach kościach i zgięciach to jest ból.

baton
Post ja
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 10:17 pm
Odpowiedz z cytatem

co wy pierdolicie to nie boli bardziej jak sie goi a ogolnie jest spoko nie ma zle i da sie wytrzymac i jakies znieczulenie to pierdoly bo to - WYMODEROWANO - daje

ja
Post baton
Wysłany: Nie Sie 17, 2008 12:39 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ja"]co wy pierdolicie to nie boli bardziej jak sie goi a ogolnie jest spoko nie ma zle i da sie wytrzymac i jakies znieczulenie to pierdoly bo to - WYMODEROWANO - daje[/quote]

A w jakim miejscu robiłes TATTOO??? Jestes kozak to zrób sobie na szyji to pogadamy Twisted Evil

baton
Post mufon Posty: 5
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 3:01 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam szesc chinskich symboli na plecach tatuowanie trwalo ok 50 min masaz to to niebyl ale czy ja wiem czy mozna nazwac to bolem cos w w stylu golenia zuzyta maszynka do golenia hehe


mufon Dołączył: 23 Sie 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post :):)
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 4:54 pm
Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie.jaki jest ból na łopatce???jest to czesc bardziej wrazliwsza??a jezeli ktos hmmm jest jakby to powiedziec??gruby to bedzie mniej bolalo??z gory dzieki

:):)
Post kirooolla
Wysłany: Sob Paź 25, 2008 10:20 pm
Odpowiedz z cytatem

a co z szyja tylnia czescia, bardziej po prawej stronie dalej od kregoslupa. chcialabym zrobic sobie naprawde maly tatuaz, gwiazdka albo motyla.? ile to by moglo potrwac i czy faktycznie tam straszliwie boli?

kirooolla
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)