MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Koziolek Matolek
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 3:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Mi koles robił 4h na poczatku bolało ale z czasem sie przyzwyczailem tylko koncowka pod samym kolanem była bardziej odczuwalna dodam ze tatoo mialem robione w domu u znajomego i jest piękny Very Happy

Koziolek Matolek
Post DULAS
Wysłany: Pią Lut 04, 2005 2:57 am
Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Arrow Evil or Very Mad rOBIENIE NIE BOLI TAK JAK TEN MOCZ JEST FANTAZJĄ JAKIŚŚŚŚŚŚŚ DZIECIAKÓW A CO WY MOŻECIE - WIEDZIEĆ O DZIARACH...:
ZAJMIJCIE SIĘ LEPIEJ TYM MOCZEM Exclamation NARA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation [color=red][/color][size=24][/size][b][/b]

DULAS
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Wto Lut 15, 2005 10:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem ten temat i osłabłem , jak dziaram już 5 lat to niespotkałem się z wiekszymi głupotami niż tu i teraz, Moczem to 20 lat temu się rozrabiało sadze w ciupie żeby zrobić czarny barwnik, ale szły zatym infekcje, czekam aż ktoś tu napisze ze zamiast alantanu warto tatuaż smarować kupą.

Co do bólu to niekuażdego jest tak samo
strefy zazwyczaj najbardziej bolesne jaki mi przyszło tattooać :
kostka, stopa, żebra, okolice pempka, boczne częsci lędzwi i bicepsu, wszelkie miesca w kótrych jest zginalny staw jak łokieć, boczne i wewnętrzne strony szyi, mostek, okolice sutka, kosci jak kolano czy łokieć, wewnętrzne częsci ud.
co do mitów to bym plecy wstawił ze są "bolesne" bywają fragmęty że zabolą ale trochu dziar na całych plerach zrobiłem (wtym dziewczyną) i jak dotąd prawie nikt się specjlnie nieskarżył
A co do fachowego sprzętu i bólu to uważam ze duże znaczenie ma to ze profesjonalista robi ostrymi dobrymi igłmi a nie zle naostrzoną kolką z struny, to ma duży wpływ, jak jest jakiś żeźnik co ci wbija igłe do kości (próbuje może grawerować) to niema się co dziwić ze mozn wyjsc z siebie i stanąć obok.
Ale najwazniejsze jest nastawienie psychiczne, jak ktoś przyjdzie z znajomymi którzy go wkręcą że pewnie zemdleje z bółu to tak zazwyczaj jest , i takiego klient zaboli pierwsze przetarcie wacikiem.


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post er
Wysłany: Nie Lut 27, 2005 7:52 pm
Odpowiedz z cytatem

terapia moczem nazywa sie urynoterapia i jest stosowana bardzo czesto niektórzy to nawet piją ale ja bym na waszym miejscu jednakl został przy alantanie pomysł ze spirytusem też stosowałem i jest dobry tylko ze ja przemyłem po zakonczeniu roboty zeby sie nic nei sączyło nie wiem czy ma to wpł na kolor albo cos ale u mnie kolor sie trzyma i nie miałem zadnego strupa na tym tatuazu

er
Post KoDeX CK Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 04, 2005 2:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie ma sie czego bac, to nic nie boli, powiem ci ze sam przed zrobieniem myslalem ze bede przerywal co 5 sekund,ale nie bylo zle. Duzo ludzi pyta sie jakie to uczucie,ale tego moim zdaniem nie da sie opisac, trezba zrobic dopiero sie bedzie wiedzialo!!! Ale zapewniam, ze to nie jest takie straszne. Ten koles co mnmie tatuowal mowi ze zalezy jakie kto ma cialo,jednego boli mniej drugiego bardziej. Ja robilem akurat na lydce a tam jest duzo miesni wiec boli mniej.Bardziej boli na kosciach!!

KoDeX CK Dołączył: 04 Mar 2005 Skąd: CK
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post byk
Wysłany: Nie Mar 20, 2005 12:26 am
Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem wszystko zależy od kilku czynników. Jak ktoś twierdzi że nie boli to łga, albo znieczulał. Jak ktoś sobie zrobił coś małego co trwało 15 min u doświadczonego tatuatora a w dodatku w miejscu mało wrażliwym to mógł o bólu szybko zapomnieć. Natomiast jeżeli wzór jest duży, ma dużo wypełnień, szczegółów i cieni, a tatułowanie trwa ok 5h to każdego ból ruszy. Nie ma bata żebyś nie marzył wtedy o zakończeniu... Ból ten jest o tyle znośny że trwa tylko w momencie kłucia a po pewnym czasie można sie przyzwyczić.
Także przed duzym wzorem polecam psychicznie i fizycznie sie przygotować bo to jednak męczy.

byk
Post zbyhu
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 2:48 pm
Odpowiedz z cytatem

po wykonaniu tatuazu bol jest porownywalny do popazonej przez slonce skory.
najbardziej mnie bolalo tatuowanie uda od spodu, naprawde momentami bylo ciezko. noi ostatnio poznalem bol na piszczelach, tez niczego sobie uczucie Cool

zbyhu
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 1:21 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja wlasnie sobie zrobilem na zewnetrznym boku stopy, wzdluz krawedzi. BOLI JAK CHOLERA!!!

Gość
Post lokata Posty: 9
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 10:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio dziergałam się na ramieniu i cóz moge powiedzieć. Nie jest to jakis straszny ból. Zresztą ja wiem czy to mozna nazwac bólem? Poprostu szczypało i tyle. Szczerze powiedziawszy to podczas tatuowania spanie mnie ogarniało Very Happy Przed zrobieniem tatoo miałam pewne obawy co do bólu ale na szczęscie miło się rozczarowałam Smile


lokata Dołączył: 14 Lip 2005
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Lip 22, 2005 7:59 pm
Odpowiedz z cytatem

Zgadzam Sie z bykiem Very Happy ze jesli ktoś mówi ze nic nie bolało to klamie, fakt że wszystko zalezy od osoby czy jest wytrzymala na ból czy nie, ale ważne jest nastawienie psychiczne i "fizyczne"...może to troche dziwnie brzmi..... ja zrobiłam sobie dziare na wyjeździe oszczedzałam kase przez kilka dni i przed zrobieniem sobie tattoo byłam 1,5 dnia na głodzie przy 30 stopniowym upale..Sad masakra Exclamation no i mialam skutek w salonie prawie zemdlałam ale nie z bólu tylko z wycieńczenia....AHa a co do wrażliwych miejsc...troche mocniej bolało na kościach ale ogólnie do wytrzymania, bo po zrobieniu (jeśli jesteś zadowolony Very Happy ) masz tak pozytywną faze ze zapominasz o bolu Cool

Gość
Post amelka21
Wysłany: Pon Sie 08, 2005 10:26 am
Odpowiedz z cytatem

nie boli az tak bardzo.ja mam na brzuchu-tez delikatnie mnie bolalo,drugi na krzyzu-juz wiekszy bol,ale tez znpsny:)

pozdr

amelka21
Post cHrzanek
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 2:17 pm
Odpowiedz z cytatem

To jest jedyny przyjemny ból.

cHrzanek
Post sabus
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 6:55 pm
Odpowiedz z cytatem

ja robiłam sobi edziare wczoraj:D na łopatce mały znaczek.cierpiałam około 15 minut ale sie opłacało!!!jest sliczny:) w sumie trafiłam w ból-tak sobi eto wyobrazałam, oczywisci ebyły ciezkie momenty(czułam jakby mi do kosci jechał) ale efekt sliczny:D pozdrawiam i nie bojcie sie!!!!!

sabus
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 23, 2005 12:31 pm
Odpowiedz z cytatem

3 godziny siedzenia jak mi kumpel dziurkowal lopatke i ramie i jedyne miejsca gdzie bolalo to - okolice kregoslupa, okolice w ktorych kosc lopatki sie konczy (tam troche ciensza skora jest, dziwne uczucie), obojczyk. Nie ma sie co denerwowac i nie spinac miesni "zeby mniej bolalo" bo wtedy jest gorzej Wink

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 02, 2005 10:44 am
Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem przedwczoraj na plecach, mnie bolało ale nie aż tak żeby chociaż poprosić o chwile przerwy, nie wiem dlaczego bardziej boli lewa strona ciała, jak robił wypełnienie to paliłem jednego szluga za drugim, pomaga.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)