MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post lew115 Posty: 9
Wysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Boli czy nie to zależy od Ciebie

-- SPAM --www.o-tattoo.info/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=11

Pozdrawiam.


lew115 Dołączył: 23 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 11:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Robiłem dość duży wzór na piersi (powyżej sutka). Kolor, dużo cieni, szczegółów. Generalnie boli i to dosyć szerokie spektrum bólu, od pieczenia i różnego rodzaju szczypania, przez kłócie do, chyba najgorszego, nerwobólu, który zaczynał się w miejscu kłócia a promieniował tak, że sztywniała ręka. To było "ciekawe" uczucie, ale zdarzało się tylko czasami, widać jakiś nerw się podrażniał. Nie jest to absolutnie nie do wytrzymania, po pewnym czasie skóra się męczy i jest ok. Najbardziej w sumie bolało na samych żebrach, tam gdzie najmniej ciała (u góry, blisko obojczyka) i przy splocie. Ciekawe, że ten ból jest fizycznie spory, ale psychicznie całkiem przyjemny... być może świadomość, że robimy coś cennego sprawia, że człowie się podświadomie cieszy i docenia to. Generalnie jednak ból jak najbradziej do wytrzymania, nie ma się czego obawiać.

Gość
Post jakub
Wysłany: Nie Kwi 12, 2009 1:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ala"]boli nie boli!a moze mozna sobie kupic jakas masc do znieczulenia miejscowego?? chce tattoo w pachwinie wiec tam bol jak chole..... ? znacie takie masci? "emla" czy "lignocainum"????ktora lepsza, a moze jest cos innego??[/quote]
mam pytanko orietuje sie ktos ile kosztuje taki tatuaz tak od lokcia do asz do ramienia????i jeszcze czy jak go sie zrobi mozna go wystawiac na slonce czy niebardzo????

jakub
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 9:52 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="jakub"][quote="ala"]boli nie boli!a moze mozna sobie kupic jakas masc do znieczulenia miejscowego?? chce tattoo w pachwinie wiec tam bol jak chole..... ? znacie takie masci? "emla" czy "lignocainum"????ktora lepsza, a moze jest cos innego??[/quote]
mam pytanko orietuje sie ktos ile kosztuje taki tatuaz tak od lokcia do asz do ramienia????i jeszcze czy jak go sie zrobi mozna go wystawiac na slonce czy niebardzo????[/quote]


Nie da sie wycenic tatuazu podajac tylko rozmiat. Oprocz rozmiaru bardzo wazny jest rowniez wzor. A co do slonca, to lato jest najgorsza pora na tatuaze, ale niestety wlasnie wtedy duzo ludzi tatuaze sobie robi. Dlatego najlepiej robic je teraz Smile Po zagojeniu sie tatuaz nie mozna sie opalac przez miesiac czasu


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 7:03 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="jakub"][quote="ala"]boli nie boli!a moze mozna sobie kupic jakas masc do znieczulenia miejscowego?? chce tattoo w pachwinie wiec tam bol jak chole..... ? znacie takie masci? "emla" czy "lignocainum"????ktora lepsza, a moze jest cos innego??[/quote]
mam pytanko orietuje sie ktos ile kosztuje taki tatuaz tak od lokcia do asz do ramienia????i jeszcze czy jak go sie zrobi mozna go wystawiac na slonce czy niebardzo????[/quote]


Nie da sie wycenic tatuazu podajac tylko rozmiat. Oprocz rozmiaru bardzo wazny jest rowniez wzor. A co do slonca, to lato jest najgorsza pora na tatuaze, ale niestety wlasnie wtedy duzo ludzi tatuaze sobie robi. Dlatego najlepiej robic je teraz Smile Po zagojeniu sie tatuaz nie mozna sie opalac przez miesiac czasu[/quote]


to najlepiej zrobic sobie na jesien lub zime tak????

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 7:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="jakub"][quote="ala"]boli nie boli!a moze mozna sobie kupic jakas masc do znieczulenia miejscowego?? chce tattoo w pachwinie wiec tam bol jak chole..... ? znacie takie masci? "emla" czy "lignocainum"????ktora lepsza, a moze jest cos innego??[/quote]
mam pytanko orietuje sie ktos ile kosztuje taki tatuaz tak od lokcia do asz do ramienia????i jeszcze czy jak go sie zrobi mozna go wystawiac na slonce czy niebardzo????[/quote]


Nie da sie wycenic tatuazu podajac tylko rozmiat. Oprocz rozmiaru bardzo wazny jest rowniez wzor. A co do slonca, to lato jest najgorsza pora na tatuaze, ale niestety wlasnie wtedy duzo ludzi tatuaze sobie robi. Dlatego najlepiej robic je teraz Smile Po zagojeniu sie tatuaz nie mozna sie opalac przez miesiac czasu[/quote]


to najlepiej zrobic sobie na jesien lub zime tak????[/quot


bodesle mi ktos jakiez fajne wzory tatoo??????czekam na propozycje z gury dzieki Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 8:20 am
Odpowiedz z cytatem

ja mam wyznaczony termin na robienie 13-go Very Happy Tatuaz bedzie na zewnetrznej stronie stopy (podbicie). Problem w tym ze jestem chudy i nie mam tam zadnego mięska Razz ponoc to miejsce bardzo bolesne ale mam nadzieje ze jakos dam rade Razz

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 15, 2009 9:39 am
Odpowiedz z cytatem

No i jestem po Smile Tatuaz na stopie fakt faktem boli zwlaszcza pierwsze 10-15 minut. Pozniej da sie do tego przyzwyczaic i faktycznie zamiast bolec to uczucie bardziej denerwuje. Fakt faktem zalezy to tez od tatuazysty. Mnie podczas rovboty zagadywal tak ze nie wiedzialem kiedy skonczyl Very Happy Ogolnie tam gdzie kosci i malo mięska boli ale da sie przezyc, nie ma chyba takego bolu ktorego nie da sie przezyzc Wink

Gość
Post Franko
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 6:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie [najlepiej do tatuazysty/... 3 dni temu mialam zrobiony tatuaz na stopie i juz widze, ze chcialabym bo pogrubic. kiedy wykonuje sie poprawki tatuazy? po calkowitym zagojeniu?

Franko
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 8:56 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Franko"]Mam pytanie [najlepiej do tatuazysty/... 3 dni temu mialam zrobiony tatuaz na stopie i juz widze, ze chcialabym bo pogrubic. kiedy wykonuje sie poprawki tatuazy? po calkowitym zagojeniu?[/quote]

Mozna juz po 3 tygodniach, ale najlepiej odczekac miesiac czasu od wygojenia sie tatuazu


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Franko
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 9:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzieki! Tak tez zrobie Wink

Franko
Post wlkp
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 12:34 pm
Odpowiedz z cytatem

zdziwiła mnie jedna rzecz a mianowicie jak przeczytałem że klatka piersiowa , piersi są miejscem najbardziej bolącym ..... zdziwili mnie to bardzo , właśnie przymieżam się do zrobienia tatu na całe piersi. Czy ból mały czy nie nie odmówię sobie tego tatoo. Mam wytatuowaną nogę od kolana do kostki dookoła i jedyne co moge powiedzieć że dziaranie piszczela jak i nerwów przy kostce czy miejsca na tyle nogi na wysokości kolana ( inaczej mówiąc pod kolanem ) potrafią sprawić chwilowy bezdech .... 1 podejście 3h robienia sam obrys i wyszło zmęczenie materiału , ale dałem rade
no ale ta klatka piersiowa mnie zdziwiła Smile

wlkp
Post Gość
Wysłany: Pią Lip 03, 2009 3:04 pm
Odpowiedz z cytatem

Właśnie... Przecież tam tyle mięsni.. a podobno bolą miejsca gdzie jest tylko skóra... Ja robiłam plecy i rękę... Najbardziej bolały lędźwie i miejce koło żeber..reszta to pestka... leżałam prawie 6 godzin:) Też dałam radęSmile

Gość
Post Calli
Wysłany: Pią Lip 10, 2009 2:23 pm
Odpowiedz z cytatem

boleć, boli, chociaż zależy w jakim miejscu. za uchem doprowadza do szału, jednakze przestrzeń jest tak mała, że nic dużego i pracochłonnego nie można tam zamieścić, wiec ból nie jest długotrwały. Pomiędzy kośćmi biodrowymi, na podbrzuszu to całkiem przyjemne mrowienie Smile

Calli
Post lew115 Posty: 9
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 9:17 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="ala"]boli nie boli!a moze mozna sobie kupic jakas masc do znieczulenia miejscowego?? chce tattoo w pachwinie wiec tam bol jak chole..... ? znacie takie masci? "emla" czy "lignocainum"????ktora lepsza, a moze jest cos innego??[/quote]



Jak chcesz to poczytaj sobie ten artykuł:
[url=-- SPAM --o-tatuaze.info]"Tatuaż boli czy nie"[/url]

Pozdrawiam.


lew115 Dołączył: 23 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)