MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post szellest
Wysłany: Wto Mar 23, 2004 11:00 pm
Odpowiedz z cytatem

no wlasnie jestem ciekaw jak to jest narazie w polsce? czy kazdy moze otworzyc sobie zaklad w ktorym bedzie robil tatuaze? jak to bedzie wygladac po przystapieniu do uni bo tam z tego co wiem na wszystko trzeba miec papiery i uprawnienia............

szellest
Post Gość
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 8:15 am
Odpowiedz z cytatem

hej!
jak to jak normalnie dalej bedzie kupa studi i tyle nic się niezmieni.....w tym zasranym kraju każdy moze sobie otworzyć studio jak się ma kase oczywiście tylko niejest sztuka otworzyć ja a sie zareklamować aby mieć klientów......i robic dobrze przedewszystkim niebyć taśmą produkcyjną......

Gość
Post szellest
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 2:55 pm
Odpowiedz z cytatem

troche dziwny jest ten nasz kraj... myslalem ze moze jak bedzie trzeba miec papiery i tego typu pierdoly to te - WYMODEROWANO - studia ktorych jest kupa dadza sobie spokoj a tauaz zacznie byc traktowany jako sztuka a nie jako durne stepelki dla zajawkowiczow:)

szellest
Post xIVANx Posty: 3
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 3:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Ujmijmy to w trochę inny sposób.Żeby założyć studio tatuażu trzeba mieć lokal i zgodę , którą uzyskuje się po okazaniu odpowiednich dokumentów.Oczywiste jest ,że trzeba zarejestrować działalność ,która ma przynosić nam korzyść.Co do umiejętności - Fakty są takie ,że osoba nie umiejąca tatuować szybko by splajtowała .Gdyby amator posiadający studio tatuażu spieprzyłby choćby jeden projekt wieść o tym rozniosła by się w mig.Niestety prawdą jest ,że w naszym kraju jest wiele tłumoków ,którzy potrafią spartaczyć sprawę.Pozdrawiam.

xIVANx Dołączył: 22 Lip 2007
_________________
I Will Rise And Fall Again.But Someday I Will Rise Once And For All.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 1:40 pm
Odpowiedz z cytatem

OT: Nie do końca niestety jest tak, że jak takie studio coś spierdzieli, to wszyscy uciekają, to było by zbyt piękne... Wystarczy, że obniży lekko ceny i nadal ma klientów, jeszcze gorzej, jak nie ma konkurencji, ludzie poczłapią do niego i tak, bo przecie wkońcu studio...

Zwyczajnie oglądać galerie każdego studia, wtedy będzie mozna uniknąć bubla. Dobry tatuażysta może mieć 3-4 prace słabsze na 50, gorzej, jak ma 3-4 słabe prace na 8 Wink


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
_________________
www.tattooxx.fora.pl oraz www.tattoo.xx.pl widzę was tam Wink
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post Pred
Wysłany: Wto Mar 04, 2008 12:48 am
Odpowiedz z cytatem

Mój kumpel pracował w sanepidzie i pomógł dla jednego ziomka otworzyć nowy salon. Podobno sanepid bardzo się czepia. I moim zdaniem bardzo dobrze!

Pred
Post abaddonna
Wysłany: Nie Sie 02, 2009 10:26 am
Odpowiedz z cytatem

przeczytawszy na forum o usłudze sterylizacji sprzętu postanowiłem sprawdzić jak to wygląda w praktyce - NIE WYGLĄDA Crying or Very sad
wszędzie robią oczy jak talerze od pepeszy i albo odsyłają do kogośtam albo od razu NIE i bynajmniej nie poprzestałem na moim rodzinnym zadupiu i okolicach. Zakończyłem na stolicy.
Jakoś mniej komfortowo pracuje mi się jednorazówkami a nie chcę się pakować w inwestycję p.t.: autoklaw czy sterylizator.
Będę wdzięczny jak ktoś mi podpowie gdzie w okolicach otwocka wyjałowią mi sprzęt i nie będzie to "gotowanie w rosole"
abaddonnacrane@gmail.com

abaddonna
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 11:46 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]hej!
jak to jak normalnie dalej bedzie kupa studi i tyle nic się niezmieni.....w tym zasranym kraju każdy moze sobie otworzyć studio jak się ma kase oczywiście tylko niejest sztuka otworzyć ja a sie zareklamować aby mieć klientów......i robic dobrze przedewszystkim niebyć taśmą produkcyjną......[/quote]ja naprzyklad pracuje w stanach w studiu jak ktos chce moge zmotac prace a duzo potrzeba tu osob do tatuowania moj email damianstepo@wp.pl

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Prawo a tatuaż

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)