MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 10:06 am
Odpowiedz z cytatem

aha a dodam tylko tyle drogi radku ze skretyniles sie juz na nk forum wstawianiem nei swoich prac i podpisujac sie pod nimi spoko, ja z natury jestem bucem a zycie to nie miami ink ze ty bys chcial z tatuazysta gadac i sie zalic moze zaczniesz ogladac bardziej realne rzeczy pozdrawiam

Gość
Post ...
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 11:34 am
Odpowiedz z cytatem

[color=gray]do Krausera - hehe widać po moim poście zacząłeś szybko działać bo usunąłeś strone - czyli jednak sam zgadzasz się choć częściowo z tym co napisałem?
Zerknij też na to co ktoś napisał nad moim pierwszym postem:[/color]

[quote="Anonymous"]Michał Krauser nie jest gościnnie w studiu bo jest za słaby. Jest tam tylko na kursie i wątpie aby przyjeli go do Kultu,chyba ma za wysokie domniemanie o sobie,lubi dużo gadać.W Olsztynie był jako PRAKTYKANT a że lubi się chwalić to twój problem Smile[/quote]

[color=gray]...teraz piszesz coś o aktualizacji strony i że kolega rozpisywał się o tobie a nie Ty sam - a to ciekawe bo wszystko było pisane w "pierwszej osobie", więc miej nieco odwagi i przywróć stronę - niech każdy sobie zobaczy Wink

Ja tu nie występuje w roli mentora bo daleko mi do tego, przestawiłem swoje zdanie i nic więcej nie miałem zamiaru dodawać bo nie czuje potrzeby. Nie podpisałem się? Ty również Wink

Boli Cię krytyka? Tak czasem bywa Wink jeśli wydaje Ci się, że miała to być czysta złośliwość to przeczytaj to jeszcze raz i się zastanów bo się mylisz. Wyraźnie przecież napisałem, że [u]masz szanse być kiedyś całkiem niezły.[/u]

Głupio trochę, że rozwinął się z tego taki temat bo wcale nie o to chodziło...

Pozdrawiam i życzę sukcesów.[/color]

...
Post ...
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 11:36 am
Odpowiedz z cytatem

[color=gray]Errata - mialo być "przedstawiłem swoje zdanie", a nie "przestawiłem"[/color] Wink

...
Post Mike2116
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 9:16 am
Odpowiedz z cytatem

Ludzie odpuśćcie sobie Olsztyn, tatuaż to nie są buty które można w każdej chwili wyrzucić i kupić nowe, to jest coś co zostanie na naszym ciele do końca życia, warto więc zainwestować w profesjonalne studio, przecież spokojnie można odłożyć więcej kasy i jechać do innego miasta, ja osobiście tatuuje się w Bydgoszczy u Demolki www.demolkatat2.pl szczerze polecam, w pełni profesjonalne studio, higiena obsługa i wykonanie na najwyższym poziomie.

Mike2116
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 4:55 pm
Odpowiedz z cytatem

no do najwyzszego poziomu to im daaaleko...kosmos

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)