MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post gosc77
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 11:21 am
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --www.mansarda.olsztyn.pl/ a co powiecie o tym studio? konkretnie to o MArcina. chce miec kolorowy tatuaż na łopatce.

gosc77
Post AREK
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 12:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gosc77"]-- SPAM --www.mansarda.olsztyn.pl/ a co powiecie o tym studio? konkretnie to o MArcina. chce miec kolorowy tatuaż na łopatce.[/quote]MI ROBI WZORKI TYLKO MARCIN GORĄCO POLECAM ROBIŁ MI COWERA ROBI MI RĘKAW POLECAM

AREK
Post ninnuam
Wysłany: Sob Sie 14, 2010 9:51 am
Odpowiedz z cytatem

Witam, ja też długo szukałem kogoś w Olsztynie, znajomi polecili mi tatuażystę z Niemiec, będzie otwierał studio w Olsztynie póki co tatuuje prywatnie. Wykonuje kawał dobrej roboty, doświadczenie robi swoje 25 lat tatuowania na całym świecie Smile
Ceny dobre praca szybka sterylna i solidna.
W załączeniu moje foty:
[img]-- SPAM --SPAM.nasza-klasa.pl/28494810/4/main/18bc97a38b.jpeg[/img]
4,5h pracy z przerwami na fajeczki.
[img]-- SPAM --SPAM.nasza-klasa.pl/28494810/3/main/74a82c701d.jpeg[/img]
To było 25minut z przerwą na papieroska po konturach.

Podobało mi się to że tylko jednorazówek używa otwierał przy mnie i przy mnie łamał tuby i igły.

ninnuam
Post krys
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 10:30 am
Odpowiedz z cytatem

a ja polecam chlopakow z lake ink , niebawem rusza studio na przeciwko baszty , robilem tatuaz konkretnie u michala "krausera" i jest super. W studio beda pracowac mlodzi nie znani jeszcze artysci , ale chlopaki niezle daja rade i mozna bedzie zobaczyc co potrafia na olsztynskim festivalu ciala z tego co mi wiadomo mieli sie tam wystawiac.

krys
Post Nosferatu
Wysłany: Czw Lis 11, 2010 8:12 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="krys"]a ja polecam chlopakow z lake ink , niebawem rusza studio na przeciwko baszty , robilem tatuaz konkretnie u michala "krausera" i jest super. W studio beda pracowac mlodzi nie znani jeszcze artysci , ale chlopaki niezle daja rade i mozna bedzie zobaczyc co potrafia na olsztynskim festivalu ciala z tego co mi wiadomo mieli sie tam wystawiac.[/quote]

A ja nie polecam:) znam prace michała i szczerze mówiąc zatrudniając go ktoś sobie strzelił samobója. O kolorach nie wie absolutnie nic a w pamięci utkwiła mi jego praca z czaszką wyglądała na ludzką tyle że ludzie nie mają aż tylu zębówSmile

Nosferatu
Post dzownica
Wysłany: Pią Lis 19, 2010 12:45 pm
Odpowiedz z cytatem

ja baardzo polecam stefana z mansardatatoo,robił tatuaż znajomej i wyszło swietnie!!młody koles,ale juz bardzo doswiadczony.sterylnosc i bezpieczeństwo bez zarzutu...starał sie robic bardzo delikatnie. pełne info o pielengnacji i zapewniał poprawki(w przypadku jak tatuaz traci na kolorze)pełen profesjonalizm!!

dzownica
Post malina Posty: 1
Wysłany: Pią Gru 03, 2010 7:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Hej ponieważ wcześniej się tatuowałam w Olsztynie postanwiłam odwiedzić nowe studio INK LAKE ponieważ nie mają żadnej stronki.Studio jest ładne ,czyste i sterylne pracuje tam czterech chłopaków,z czego dwóch tatuuje Mariusz i Rafał a dwóch dopiero się uczy i jeszcze nie tatuują,Przemek i wyżej wspomniany Michał Krauser.Studio mogę śmiało polecić bo widziałam prace Mariusza i Rafała i napewno się u nich wytatuuje.Stigmaty absolutnie nie polecam,pan niby z 25 letnim stażem nie ma pojęcia!!!Wystarczy wejść na ich profil na NK a sami zobaczycie,jak komuś się mogą podobać te prace?!

malina Dołączył: 02 Gru 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Gru 08, 2010 6:41 pm
Odpowiedz z cytatem

droga malino zostalas wprowadzona w blad lub poprostu droga dedukcji zle zrozumialas pewne sprawy, michal krauser obecnie jest w krakwie w studiu f16 goscinnie z tego co ostatnio sie kontaktowalismy dostal propozycje do kultu wiec nie wiem czy wroci do olsztyna, w kazdym badz razie to co moglas podziwiac na scianach to praca mariusza oraz michala uczen jest tylko jeden , przemek a podobno ktos tam jeszcze sie pojawia w roli pomocy , pozdrawiam

Gość
Post m
Wysłany: Pią Gru 10, 2010 7:55 pm
Odpowiedz z cytatem

a ja polecam stigmate w 100%.
fakt faktem że nie ciekawe wzory mają na nk ale ogólnie dobre tatuaże robią i nie ma co się tamtymi zdjęciami sugerować.
Bardzo dobrze podchodzą do klienta. Tatuażysta bardzo sympatyczny no i warunki bardzo dobre bo czysto i sterylnie

m
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 9:26 am
Odpowiedz z cytatem

dob re wzory robia?? fajne podejscie masz- co tam ze koles nie potrafi tatuowac i zjebal mi wzor wazne ze byl dla mnie mily i mial czysto w studiu:d to n ie miami ink ze przychodzisz sie wyzalic i pogadac a w miedzyczasie ci cos na skorze robia, a skoro takie prace wstaawil ktore nie ukrywajmy sa n a poziomie 25 letniego doswiadczenia ale chyb a w kryminale bo uwierz mi ze po wygojeniu nie chciala bys tego ogladac naprawde bo juz teraz wygladaja przechujnie, ale jestes kolejnym dowodem mojej teori polacy lubia tandete byle tanim kosztym i byle aby spoleczenstwo zaakceptowalo

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 11, 2010 1:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]droga malino zostalas wprowadzona w blad lub poprostu droga dedukcji zle zrozumialas pewne sprawy, michal krauser obecnie jest w krakwie w studiu f16 goscinnie z tego co ostatnio sie kontaktowalismy dostal propozycje do kultu wiec nie wiem czy wroci do olsztyna, w kazdym badz razie to co moglas podziwiac na scianach to praca mariusza oraz michala uczen jest tylko jeden , przemek a podobno ktos tam jeszcze sie pojawia w roli pomocy , pozdrawiam[/quote]


Michał Krauser nie jest gościnnie w studiu bo jest za słaby. Jest tam tylko na kursie i wątpie aby przyjeli go do Kultu,chyba ma za wysokie domniemanie o sobie,lubi dużo gadać.W Olsztynie był jako PRAKTYKANT a że lubi się chwalić to twój problem Smile

Gość
Post ...
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 2:42 pm
Odpowiedz z cytatem

[color=gray]Skoro jesteśmy przy temacie Michała "Krausera" Warachowskiego...

Proponuję zajrzeć na jego autorską stronę [url]-- SPAM --krausertattoo.prv.pl/[/url] i najpierw przeczytać co sam o sobie wypisuje, a następnie zerknąć na galerie jego "tatuaży" i "prac"...

Efekt jest piorunujący... nie dla tego, że jego prace są słabe (to oczywiste, że każdy jakoś musi zacząć i nie zawsze na początku jest dobrze) ale całość najmocniej razi właśnie w kontekście jego własnego mniemania.

Jeśli ktoś koniecznie miał zamiar robić sobie tatuaż u Michała to fajnie... ale może lepiej zaczekać jakiś rok czy dwa, aż ten chłopiec nabierze nieco pokory i umiejętności?

Uwierzcie, że testowanie mitów (tym bardziej gdy "tatuator" je sam o sobie rozsiewa) na własnej skórze to kiepski pomysł - chwile później zastanawiasz się "kto ci to ku..wa poprawi i gdzie wcześniej miałeś głowę żeby tego "artysty" nie zweryfikować?".
Lepiej nie ulegać atmosferze nawet jeśli wydaje się być całkiem dobra... przebudzenie może boleć...

Żeby, aż tak bardzo nie straszyć - jeśli nabierze nieco większego dystansu do siebie i co oczywiste doszlifuje umiejętności to może być całkiem niezłym tatuatorem czego oczywiście życzę.

Nie mam w zwyczaju jeździć po ludziach i kogokolwiek w taki sposób pouczać bo nie czerpię z tego satysfakcji (tym bardziej, że sam dopiero zaczynam swoją przygodę z tatuowaniem) - ale skoro przeżyłem "zderzenie" z tym tematem to wydaje mi się, że kilka być może gorzkich ale szczerych słów nie zaszkodzi...[/color]

...
Post Stigmata
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 5:00 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="malina"]Hej ponieważ wcześniej się tatuowałam w Olsztynie postanwiłam odwiedzić nowe studio INK LAKE ponieważ nie mają żadnej stronki.Studio jest ładne ,czyste i sterylne pracuje tam czterech chłopaków,z czego dwóch tatuuje Mariusz i Rafał a dwóch dopiero się uczy i jeszcze nie tatuują,Przemek i wyżej wspomniany Michał Krauser.Studio mogę śmiało polecić bo widziałam prace Mariusza i Rafała i napewno się u nich wytatuuje.Stigmaty absolutnie nie polecam,pan niby z 25 letnim stażem nie ma pojęcia!!!Wystarczy wejść na ich profil na NK a sami zobaczycie,jak komuś się mogą podobać te prace?![/quote]

Skipiemu podoba się to że mówisz co myślisz, jednak powinnaś wiedzieć, że nie odpowiadamy za wzory które wybierają klienci jeżeli ma wolną rękę i miejsce żeby coś zrobić wygląda to tak jak na naszej klasie na chwile obecną. Studio otwarte jest dopiero trzeci miesiąc więc nie było możliwości pracy nad dużymi projektami. Jeśli masz ochotę zapraszamy do studia na darmowy tatuaż żeby pokazać różnicę. Pozdrawiam.

Stigmata
Post mmm
Wysłany: Nie Gru 12, 2010 6:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co chcecie od tych wzorow, wystarczy zaufac tam tatuazyscie. Ja robilem cover up, ktorego inne studia nie chcialy sie podjac tatuazu robinego przez "najlepszych" tatuazystow z Olsztyna. Dalem mu wolna reke i wyszlo swietnie. A co do samego studia obsluga przyjazna, czujesz sie jak krol, tatuazysta zawsze doradzi. Polecam kazdemu.

mmm
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 13, 2010 10:03 am
Odpowiedz z cytatem

heh zerknij najpierw na ostatnia aktualizacje strony i strony ja sam nie tworzylem to co jest wypisane to opinia mojego kolegi ktory ta strone robil polecam odwiedzic mnie na nk lub na facebooku jesli tak bardzo interesuje cie moj progres a czemu sie nie podpisales/las ?? pewnie nie amsz nic ciekawego do powiedzenia skoro potrafisz tylko sie podpisac jako ...Smile pozdrawiam i zapraszam an facebook i nk . Krauser

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)