MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Pon Lut 18, 2008 2:59 pm
Odpowiedz z cytatem

hm... a można wiedzieć ile masz lat? Smile i w jakim miejscu zamierzasz go zrobić ? zawsze lepiej żeby rodzice byli o tym poinformowani... Wink jak cos to pisz na e-meila Smile mam w profilu jak cos Wink


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
_________________
" Gdy jedne drzwi wiodące do szczęścia zatrzaskują się, otwierają się następne... Smile "
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 03, 2008 9:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Ludzie w Olsztynie nie ma zadnego salonu z renomą !
Same papraki, chcecie mnieć pasztety na ciele ?
Olsztyński Zbych- tragedia- poczytajcie na forum tattoo-art. koleś został wyśmiany ! Co z tego, że ktoś napisał, że kolega robi tatuaże 10 lat ?
To nie znaczy, że ma doświadczenie. Porównajcie jego galerię z galerią dowolnego dobrego studio.
Nie ma żadnego porównania, za żadną cenę nie wiem jak niską nie niszczcie sobie ciała !
Każdemu kto się tam tatuował proponuję cover w jakimś renomowanym salonie. A jakie to są można dowiedzieć się tutaj :
-- SPAM --www.tattoofest.pl/index.php/podStrona/pokaz/43/19
Najlepsi z najlepszych.
Salon "Lew" ?- renoma jaka ? Przecież oni nawet własnej strony nie mają.
Skąd ta renoma się wzieła ? Znane poprzez osoby tam tatuowane ?
Kto się tam tatuował to i chwali, bo co innego mu pozostaje ?

-- SPAM --www.tattooart.pl/forum/ - to jest konkretne forum.
Tutaj można uzyskać najlepsze odpowiedzi, wystawić jakiś wzorek, a ludzie podpowiedzą w jakim studio najlepiej sobie z nim poradzą.

Gość
Post Finpl
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

POLECAM shadowtattoo.pl naprawde dobra robota.

Finpl
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 9:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Finpl"]POLECAM shadowtattoo.pl naprawde dobra robota.[/quote]

zgadzam sie warunkli sterylne narzedzia jednorazowego uzytku...tatuaz zrobione perfekcyjnie

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 02, 2008 9:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Magdalena"]Z tego, co pamietam to jest jakies studio nad Impulsem. Slyszalam, ze dobrze robia. Sama nie moge tego potwierdzic.[/quote]no nie polecam,

Gość
Post TommiCrazy Posty: 27
Wysłany: Pon Lis 10, 2008 9:03 pm
Odpowiedz z cytatem

zajmuje sie tattooazem, wiec wiem kiedy tattoo jest dobry kiedy nie , mam na sobie wiele dziar, moge polecic z tamtad Macieja ktory pracuje w studio LEW, studio to nalezy do pani Dany, moze studio lew niema strony tattoo , ale napewno jednym z pierwszych studii tattoo jakie powstalo w polsce.
Pani Dana prezentuje dosc stara szkole tattooazu, ale to kwestia co kto chce miec. Ja dla Macka mam zarezerwowana cala moja lewa noge.

Oczywiscie kwetia tez tematyki tattoazu, kazdy tattoator ma jakies swoje preferencje.


TommiCrazy Dołączył: 15 Lut 2005 Skąd: POLSKA / ANGLIA
_________________
www.tommicrazy.com
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Post Dragon
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 10:17 am
Odpowiedz z cytatem

Do Zbych art tatoo jechałem aż z Mlborka! Prace Zbyszka znałem jedynie z galerii na Jego stronie i postanowiłem zaryzykowac. Jestm bardzo zadowolony z jego pracy. Wszystko sterylnie, profesjonalnie czemu dodatkowo towarzyszy super atmosfera. Jeżeli ktoś nie korzystał z usług Zbyszka niech nie pisze bzdur. Żadne zdjęcia z galerii nie oddadzą rzeczywistego wizerunku tatuażu więc radzę spotkac się z gościem i przekonac się na własne oczy.[/code]

Dragon
Post gosc
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 2:20 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Ludzie w Olsztynie nie ma zadnego salonu z renomą !
Same papraki, chcecie mnieć pasztety na ciele ?
Olsztyński Zbych- tragedia- poczytajcie na forum tattoo-art. koleś został wyśmiany ! Co z tego, że ktoś napisał, że kolega robi tatuaże 10 lat ?
To nie znaczy, że ma doświadczenie. Porównajcie jego galerię z galerią dowolnego dobrego studio.
Nie ma żadnego porównania, za żadną cenę nie wiem jak niską nie niszczcie sobie ciała !
Każdemu kto się tam tatuował proponuję cover w jakimś renomowanym salonie. A jakie to są można dowiedzieć się tutaj :
-- SPAM --www.tattoofest.pl/index.php/podStrona/pokaz/43/19
Najlepsi z najlepszych.
Salon "Lew" ?- renoma jaka ? Przecież oni nawet własnej strony nie mają.
Skąd ta renoma się wzieła ? Znane poprzez osoby tam tatuowane ?
Kto się tam tatuował to i chwali, bo co innego mu pozostaje ?

-- SPAM --www.tattooart.pl/forum/ - to jest konkretne forum.
Tutaj można uzyskać najlepsze odpowiedzi, wystawić jakiś wzorek, a ludzie podpowiedzą w jakim studio najlepiej sobie z nim poradzą.[/quote]


nie ma renomy w olsztynie? a moze Bazyl legenda europejskiej sceny? chyba o tym zapomiales

gosc
Post Ewelina
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 9:45 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dorota"]Czy w Olsztynie jest w ogóle jakieś studio z renomą i wieloletnim stażem...?!
Jeżeli tak,proszę o odpowiedż i czekam na namiary.




Pozdrawiam ciepło wszystkich forumowiczów.[/quote]

tak..ja robiłam w Olsztynie nad Impulem.Babka dziara jeszcze w niemczech i angi.Jest zajebista..I tatuaż jest jak nowy;D nie no polecam;D

Ewelina
Post Gość
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 12:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Można wbijać również do Przasnysza.
Połączenie autobusowe jest dobre, samochodem można śmiało jechać samemu.
Studio wygląda bardzo konkretnie.
A tatuator jest dobry.
-- SPAM --cezartattoo.ovh.org/

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 18, 2009 8:24 am
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ja również posiadam tatuaż wykonany przez czarka w studio w Przasnyszu.
Polecam jeśli nie jesteś zdecydowany/a na Olsztyńskie studia, decyduj się na mały wypad do Przasnysza !
Do dobra decyzja, tatuator po szkole plastycznej, pobierał nauki tatuowania w jednym z najlepszych salonów w kraju, wciąż się rozwija.
Atmosfera w salonie miła, tatuator jest sympatyczny, można z nim porozmawiać, można siedzieć cicho. Można se nawet film włączyć na kompie i oglądać w trakcie gdy tatuator nas upiększa Smile
Zachowane wszelkie zasady higieny, sprzęt sterylny.
No zdecydowanie można napisać, uzdolniony tatuator, artysta.
Polecam.

Gość
Post tattooooooo
Wysłany: Wto Cze 23, 2009 8:19 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dorota"]Czy w Olsztynie jest w ogóle jakieś studio z renomą i wieloletnim stażem...?!
Jeżeli tak,proszę o odpowiedż i czekam na namiary.


oczywiscie ze w olsztynie jest zaje .. .studio mansarda na starowce bardzo polecam sam tam robilem sobie i jestem zadowolony

tattooooooo
Post ERT
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 9:50 am
Odpowiedz z cytatem

Ja szukałem dobrego studia w Olsztynie około dwa lata temu i sprawa wyglądała tak: Pierwsze kroki skierowałem do Shadowtattoo (wtedy w "Dukacie"). W studiu była akurat tatuowana jakaś dziewczyna, tatuował ją Maciek a obok niego siedziało czterech kolegów. Jak pokazałem wstępny wzór tatuażu to mnie wyśmiali - że za mały, że obciachowy, że mi zrobi coś lepszego. Trudno się było dogadać bo wszyscy kolesie się równo udzielali i gdyby nie fakt że akurat laska była tatuowana to bym nie wiedział kto tam pracuje. Maciek stwierdził, że własną wizję wzoru który przyniosłem narysuje mi flamastrem na skórze i po ewentualnych poprawkach mi to wytatuuje. Kiedy zapytałem co zrobimy jeżeli mi się nie spodoba jego pomysł, bo nie mam czasu przychodzić do niego kilka razy i służyć za brudnopis - stwierdził, że jest taki dobry, że wszystkim się zawsze podoba i każdy jest zadowolony... Reszta rozmowy zeszła na temat pieniędzy i wyglądała tak: jak chcesz się ze mną umówić to najpierw zapłać przedpłatę, jak ci coś narysuję, to będzie musiało ci się podobać bo nie będzie na mnie tracił za wiele czasu, jak będę chciał wyjść z rysunkiem narysowanym flamastrem to zapłacę jak za tatuaż, ogólne wrażenie - zapłać to coś ci wytatuuję i spadaj. Chłopak zanim pokazał próbkę jakichkolwiek umiejętności kazał sobie najpierw zapłacić... Podsumowując gość jest strasznie zadufany w sobie, chór przytakujących kolegów (połowa wydziabana na jedno kopyto - czarny rękaw z czerwonymi akcentami) podsyca jego ego, galeria jego tatuaży w tamtym czasie nie powalała na kolana (nie wiem jak jest teraz), widać że chętniej tatuuje to co potrafi niż to co chce klient, pieniądze z góry najlepiej bez konkretnych wymagań. Ogólnie podejście do klienta strasznie amatorskie, jak stamtąd wyszedłem to wiedziałem, że już nie wrócę. Kolejne miejsce, które odwiedziłem to studio "Lew". Wrażenie zupełnie inne. Pani (Danka) rozmawiała poważnie, posłuchała chwilę (bo w tym czasie kogoś tatuowała...) o co mi chodzi, wzięła moje rysunki i po trzech dniach przysłała mi wstępny projekt. Miałem kilka zastrzeżeń więc ustaliliśmy termin wykonania tatuażu na za miesiąc (pierwszy wolny) i ustaliliśmy, że poprawki do projektu zrobi do tego czasu. W ciągu tego miesiąca odwiedziłem studio około cztery razy żeby domówić szczegóły i za każdym razem rozmawialiśmy w trakcie pracy Pani tatuatorki. Doskonale pamiętała każdą ze zmian, które chciałem wnieść do projektu ale na papier miała to nanieść dopiero przed terminem tatuowania, więc wszystko mieliśmy dogadane ustnie. Termin z winy studia przesuwał się dwa razy ale w końcu nadszedł. Kiedy przyszedłem do studia, ku mojemu zdziwieniu nie było tam Danki, był jakiś chłopak, którego widziałem pierwszy raz... Na godzinę, na którą ja byłem umówiony był też inny klient. Na szczęście został "załatwiony" w 30 min (jakaś poprawka) i przyszła moja kolej. Na pytanie, czemu On a nie Danka odpowiedział, że jak tak bardzo chcę to on może po nią zadzwonić...(pomyślałem - bez łaski). Żadnego projektu mojego tatuażu nie miał i nawet o takim nie słyszał, powiedział że mi coś narysuje na bieżąco albo żebym sobie wybrał coś z gotowych wzorów... Odpuściłem sobie. Nie widziałem żadnej z jego prac więc nie chciałem ryzykować. Umawiałem się z kobietą przez ponad miesiąc dogadując projekt a ona po prostu nie przyszła. Zostałem najzwyczajniej olany. Po studiu z tak dużą tradycją (chyba najstarsze studio w Olsztynie) można by spodziewać się czegoś więcej... Kolejny pomysł to Bazyl. Wydziarał połowę Olsztyna, cale grono moich kolegów i koleżanek, człowiek legenda (na oczy go nie widziałem a nasłuchałem się o nim tyle, że głowa mała) i powiem, że na kilkanaście jego tatuaży które widziałem podobały mi się najwyżej trzy. Oczywiście to co się komu podoba to kwestia gustu. Do Bazyla jedna nie dotarłem więc się nie wypowiem. Odpuściłem sobie Olsztyn. Po wnikliwym przeszukaniu sieci znalazłem studio w Sopocie (nazwy nie podam żeby nie zarzucono mi że jestem z konkurencji). Galeria robiła wrażenie. Oczywiście w całej Polsce znalazłem kilka lepszych ale Sopot był najbliżej z tych które przypadły mi do gustu. Umówiłem się i pojechałem na konsultację. Tam zobaczyłem jak wygląda profesjonalna obsługa klienta. Tatuator (Maciek)miał dla mnie poświęconą godzinę na omówienie projektu i tego co od niego oczekuję. Nie tatuował w tym czasie nikogo, to był czas na rozmowę z klientem, bez jego kolegów, bez innych klientów i bez telefonów. Po godzinie na podstawie tego co mu przyniosłem mieliśmy gotowy projekt. Facet wiedział co robi i o czym mówi. Umówiłem się na pierwszy wolny termin (około miesiąca). Przyjechałem, miał już zrobioną kalkę i w trzy godziny wytatuował mi prawie cała łopatkę. Zapłaciłem mu 700zł (doszedł do tego koszt dojazdu, dwa razy), w Olsztynie za ten tatuaż zapłaciłbym około 500-600zł w shadowtattoo, 350-500zł w lwie. na tyle się z nimi umawiałem. Biorąc pod uwagę, że tatuaż robi się na całe życie nie zależało mi na zaoszczędzeniu kasy. Na pewno będę sobie robił kolejne tatuaże i nie zamierzam ich robić w Olsztynie. Każdemu kto poważnie myśli o zrobieniu sobie tatuaż radzę nie ograniczać się do pobliskich studiów tatuaży. Czasami warto zrobić sobie wycieczkę. Pozdro

ERT
Post Gość
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 11:36 am
Odpowiedz z cytatem

Fajnie bardzo napisane, luźno i z pomysłem.
Mogłeś jednak podać nazwę studia w Sopocie, po to jest forum, by pisać co i jak u kogo.
Ja bym se w galerię ich salonu wskoczył, podpatrzył.
A w Olsztynie, cóż... tylko Bazyl.
On na prawdę jest dobry.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 9:55 pm
Odpowiedz z cytatem

ja zdecydowanie polecam studio obok Sfinksa. to co robi Krzysiek zwala z nóg. zrobił mi genialny tatuaż. facet ma talent. wykonał kawał dobrej roboty!

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)