MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post gogopo
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 2:05 pm
Odpowiedz z cytatem

siema! mam sprawe. Dostałem groupona na tatuaż w tym studio, ale nie ma nigdzie o nim opinii, a strona jest dosyć uboga ( -- SPAM --ozzy.vot.pl/ )
Dziarał się tam ktoś już może? jak wrażenia ? warto, czy lepiej dać sobie spokój?

gogopo
Post Gość
Wysłany: Pią Sty 13, 2012 10:49 pm
Odpowiedz z cytatem

odpusc. Zdjecia małe i marnej jakosci a i tak widać, że prace sa kiepskie. kilka wyglada jakby nie ich byly..podkradzione komuś. Tygrys np...za chiny nie oni to robili. Oszukuja wiec lepiej nie ryzykowac

Gość
Post redrse88a
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 3:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Byłam tam .. zrobiłam i jestem naprawdę zadowolona. Genialny talent!! Polecam Smile

redrse88a
Post gośc
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 10:35 pm
Odpowiedz z cytatem

Byłem u niego zrobilem 2 dziarki i jest zajebiscie wiec przestan p...... jest git

gośc
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 26, 2012 11:37 pm
Odpowiedz z cytatem

to pokaz te "git dziarki" pajacu i nie pitol. Może zwyczajnie g owno wiesz o tatuazu i tyle. Nie pokazesz bo wiesz dobrze, że masz teraz shit na sobie

Gość
Post anusia 78 Posty: 1
Wysłany: Pon Sty 30, 2012 7:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]odpusc. Zdjecia małe i marnej jakosci a i tak widać, że prace sa kiepskie. kilka wyglada jakby nie ich byly..podkradzione komuś. Tygrys np...za chiny nie oni to robili. Oszukuja wiec lepiej nie ryzykowac[/quote] masakra totalna .jakieś nieporozumienie .Co to w ogóle za studio?Partacze.Z drugiej strony tacy też muszą być,żeby inni mieli póżniej duuuuużo pracy.

anusia 78 Dołączył: 30 Sty 2012
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 11:53 am
Odpowiedz z cytatem

to wcale nie sa partacze, a raczej nie jest bo tam jeden koleś robi tatuaże i jest naprawdę dobry! on wczesniej mial studio na florianskiej. robilam u niego niedawno tatuaz i jestem bardzo zadowolona! wiec nie piszcie opini jak nie byliscie tam

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 24, 2012 1:32 am
Odpowiedz z cytatem

nie trzeba być wystarczy obejrzec galerie. jesteś zadowolona? z czego? co masz, gniotowata gwiazdke, napisik czy mini kwiotka z katalogu? co wiesz o tatuazach, sztuce w ogole? jak wiekszosc gow.no wiesz na ten temat

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 16, 2012 9:28 am
Odpowiedz z cytatem

Nie chodzcie tam !! Bółagam was. Gosciu wszystkie tatuaże które mi zrobił śzjebał. Zero pojecia o tatuażach. Musze je usówac i coverować. Polecam studio tatuażu w tychach. Rewelacja. Pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 23, 2012 10:19 am
Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie wiem co tu gadać.

Widze, że specjaliści sami się tutaj wypowiadają...

Ja mam trzy tatuaże z tego studia, w tym jeden zajebisty cover

-- SPAM --www.tatuaze.org/media/SPAM/1_460_1308083431.jpg

-- SPAM --www.tatuaze.org/media/SPAM/1_460_1329420862.jpg

-- SPAM --www.tatuaze.org/media/SPAM/1_460_1272547991.jpg

Co więcej. Siedze w tym studiu regularnie. Co chwile robie jakieś przekłucia (ostatnio tragusy i surfacebar w karku).

Zawsze byłem zadowolony z tego studia, a Michał (Ozzy) ma naprawdę łeb na karku i wie co robi. Byłem w studiu też gdy znajdował się na floriańskiej i w M1 - widziałem dziesiątki jego prac i wierzcie lub nie; wszystkie są prawdziwe.

Nie jest to ani reklama, a przestroga przed ludźmi, którzy uważaja się za speca, bo oglądali Miami Ink w Discovery...


Pozdrawiam, Rafał "Pley"

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 11:50 am
Odpowiedz z cytatem

I co te zdjęcia maja udowodnić? Są bardzo kiepskiej jakości a mimo to widac, że to nie sa dobre prace.
cover to tatalny śmietnik i chaos, zaciapny. Napis na stopie widać, że się rozlewa a ten koto podobny stworek jet tragiczny. Godło wyglada jak drapane struną, zamiast cieniowania są czerne plamki. To maja być dobre prace????

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 2:01 pm
Odpowiedz z cytatem

O, to widzę, że kolega się "zna"

Pokaż swoje prace, bo widzę, że na razie to tylko szczekać potrafisz, a gryzienia nie widzę Razz


Z resztą, czytam tutejsze posty nie od dziś i posty pisane przez anonimowych użytkowników nic nie wnoszą, bo widać, że to "spece" to gimnazjaliści dziarające od 2 tygodni, bo zafazowali się oglądając popularny program telewizyjny.

Jak widać, jesteś słabo obeznany, bo cienie na początku zawsze są ciemne (w tej chwili orzeł jest szarawy). Cover może dla Ciebie sie zlewa, bo jesteś anonimowy, na żywo powiedziałbyś coś innego.

Kot jest tragiczny? Ciekawe... Jak wyżej; pokaż swoje prace

Rafał "Pley"

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 10:00 am
Odpowiedz z cytatem

Ludzie ten gośt to totalny partacz, jakaś porażka. Też go dobrze znam nie ma jednej reki. Byłem tam od początku, totalna porażka. Wszystko czego sie dotknie zamienia sie w gówno. NiE chodzie tam, tragedia. Uważa sie za wielkiego artyste a umiejetnosci żadnych. Żebyście puzniej nie załowali, znajdziecie w krk innych duzo lepszych tatuatorów

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 9:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Pley, ale sapiesz...Tak, masz rację..znam sie na tym i to baaardzo dobrze. Bronisz kolegę bo ci kilka buraków zrobił. Głupio sie przyznac, że partacz jest autorem tego co masz na sobie. Cienie teraz są szarawe powiadasz? Jakie cienie???? W tym godle nie ma cieniowania, są mazy. Zastanow sie, czy takim pisaniem mu nie zaszkodzisz...im wiecej bedziesz sapał tym wiecej osób to bedzie czytać i znajda się ci nie zadowoleni z jego "usług"
Twój idol to partacz i nic tego nie zmieni.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 2:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli myślisz, że nie bywam u innych tatuatorów, to jesteś w błędzie.
Boli mnie fakt, że zgrywasz speca, podczas gdy proszę trzeci (!) raz o pokazanie swoich prac- nie uważasz, że to troche dziwne?

Dla Ciebie moje tatuaże mogą być denne. JA przynajmniej je pokazałem.

Dziwnym trafem wczorajsze posty napisane są w odstępie 10minutowym, czyżby nieudolna próba antyreklamy?

Nic już nie napiszę, dopóki nie zobaczę Twoich prac Wink

Pley

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)