MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Radar
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 4:01 pm
Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zna to studio i może je polecić?
Sprawia ultra-profesjonalne wrażenie.
A jak jest naprawdę?

Radar
Post micz
Wysłany: Czw Sie 19, 2004 6:25 pm
Odpowiedz z cytatem

i takie jest Cool

micz
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 24, 2004 12:10 pm
Odpowiedz z cytatem

tak polecam to studio. sa super ludzire i bardzo profesjonalni dodaja tez swoje wizje co jest bardzo dobre. pomagaja dokonac wyboru nawet narysowac ci tatuaz podchodzacy pod twoj charakter Very Happy

Gość
Post alex
Wysłany: Sob Wrz 25, 2004 6:43 pm
Odpowiedz z cytatem

niezłe studio - polecam, sama zrobiłam tatuaż niedawno, jestem hiper-zadowolona, sterylnie, pomocni, sympatyczni ludzie. ceny dobre, ale jescze lepsze jak Cię polubią Smile

alex
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 12:10 am
Odpowiedz z cytatem

Także polecam Arttoo, niedawno zrobiłem sobie tam tatuaż i także jestem bardzo zadowolony...miałem swój własny znaleziony gdzieś w zakamarkach internetu wzór ale w Arttoo zgodzili mi się go zrobić pod warunkiem że oni najpierw pokarzą mi swoją wizję tego tatuażu..zgadnij która wybrałem Cool ?. Gorąco polecam to studio.

Gość
Post mnse
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 8:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Także polecam to studio, właśnie zrobiłem sobie tam dziarę i jestem b.zadowolony nadal będąc pod wrażeniem pewności ręki Artura. Polecam wiem że jestem jednym z wielu ktorzy naprawdę się nie zawiedli ! POLECAM każdemu warto nawed dojechać z daleka...

mnse
Post lillenn
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 10:01 pm
Odpowiedz z cytatem

to ja mam teraz pytanie:gdzie to studio konkretnie sie miesci??

lillenn
Post bebe
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 12:39 am
Odpowiedz z cytatem

www.arttoo.waw.pl, adres- kasprowicza 62,wawa
arttoo rulez!!! Very Happy

bebe
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 11:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Póki co korzystałam na razie z "usług" Thomasa, ale mam zamiar zrobić tam również tatuaż. Bardzo podoba mi się panujący w studiu klimat. Tak jak ktoś już tu napisał, sa bardzo pomocni i dodają swoje wizje. Jestem przekonana, że nie bede żałować swojego wyboru.

Gość
Post fiola Posty: 1
Wysłany: Pon Maj 01, 2006 8:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[mam pytanie,nie wiecie jak tam sterylizuja sprzet?autoklawu nie maja chyba?a myjke ultradzwiekowa?

fiola Dołączył: 01 Maj 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 5:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Polecam Smile z chłopakami z Artto świetnie się można dogadać Smile profesjonalizm i fajna atmosfera w studiu Smile sama się tam dziargałam i moi znajomi także Smile poza tym robią jeszcze piercing Smile

Gość
Post ONA
Wysłany: Pon Sty 04, 2010 11:06 pm
Odpowiedz z cytatem

nie wiecie może czy skaryfikacją się też zajmują? szukam szukam i szukam i znaleźć nie mogę ;|

ONA
Post ewcik Posty: 1
Wysłany: Czw Sty 07, 2010 7:40 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja byłam we wtorek na tatuażu właśnie w Arttoo. Jestem mega zadowolona, z tego co mi wiadomo skaryfikacją się zajmują Wink Dokładnie robi to Tomas 503 999 929 Wink
Pzdr i polecam ;]

ewcik Dołączył: 07 Sty 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 9:08 pm
Odpowiedz z cytatem

słuchajcie.. a mam takie pytanko.. nie śmiać się proszę ani nie dziwić. słuchajcie.. jak już załóżmy pójde do studia z własnym szkicem, ale wiadomo nie chce jakejsc wiernej kopii tego z kartki tylko jakiś projet 'tego typu' cczy za taki 'projet' płaci się coś jescze czy jak to jest? i czy coverupy sa droższe niz normalne tatuaże?

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 7:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Radar napisał:
Czy ktoś zna to studio i może je polecić?
Sprawia ultra-profesjonalne wrażenie.
A jak jest naprawdę?

Ludzie unikać studia tatuażu Lucky Diablo w W-wie. Embarassed Od 2 tygodni jestem na antybiotyku bo mam zakażenie, to już drugi antybiotyk, prawie nie moge chodzić. To jest jakiś koszmar. Naste na sprawa to cena przy umawianiu terminu inna a podczas dziabania inna

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach