MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Alan
Wysłany: Nie Maj 07, 2006 8:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Chcialbym sie zapytac czy ktos zna lub moze polecic dobray salon tatuazu w Czestochowie (ewentualnie w okolicy). Bede bardzo wdzieczny za kazda okazana pomoc.

Alan
Post Dante Posty: 168
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 12:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Z Częstochowy polecam Marka Misztelę, nie pracuje w salonie ale poziom prac prezentuje wysoki (prace zamieszcza u mnie na forum, dział galeria Smile ) mam tylko jego nr. gg. 5456093. Pozdrawiam

Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 8:55 pm
Odpowiedz z cytatem

witam!!Smilei dzieki a jesli koniecznie studio to na ogrodowej"Diabolik" odradzam lepiej udać sie do studia fresh które mieści sie w budynku montexu przy hali polonii!!!

MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 5:56 pm
Odpowiedz z cytatem

pisze z nowu bo nie chcę nikogo do nikogo prowadzic najlepiej sam zobacz jakieś prace z różnych salonów bedziesz miał jako taki podgląd!!studia z tego co wiem są trzy lub cztery jedno na ogrodowej(poziom mizerny) jedno przy hali poloni w budynku montexu(było oki ale zmienił sie ponoć tatuator i poziom zanizył z tego co widziałem ostatnio) jest jeszcze jedno studio na dekabrystów gdzies w okolicach groty ale sie nie wypowiadam bo żadnych prac nie widziałem!!z tych 3 studii tylko prace diabolika możesz w necie pooglądać i jak masz troche pojęcia to sam ocenisz!! www.diabolik.pro.wp.pl

MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 22, 2006 3:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,
może tutaj znajdziesz to czego szukasz:

http://www.tattooartists.org/Gal7307_wikings_Gallery.asp
www.wiking.z.pl

Pozdrawiam

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 5:04 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie, właśnie co do jakiegoś salonu tatuaży w Częstochowie. Ale tatuaże z HENNY. Ktoś coś może ma do zaoferowania.? xd Bo nie wiem, czy podany wyżej salon oferuje. Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 7:16 pm
Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie chciala bym sobie zrobic tatulaz a jestem nie pelnoletnie gdzie nie tzeba miec zgody rodzico

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Lut 03, 2009 7:17 pm
Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanie chciala bym sobie zrobic tatulaz a jestem nie pelnoletnie gdzie nie tzeba miec zgody rodzico

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 10:54 am
Odpowiedz z cytatem

Alan napisał:
Witam wszystkich. Chcialbym sie zapytac czy ktos zna lub moze polecic dobray salon tatuazu w Czestochowie (ewentualnie w okolicy). Bede bardzo wdzieczny za kazda okazana pomoc.
Razz moim zdaniem najlepiej robi koles o imieniu Jarek. studio ma w domu ul. Limanowskiego,numeru nie pamietam ale nalezy jechac do samego dolu. jest to ostatni dom.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:47 am
Odpowiedz z cytatem

A ja z innej beczki jako ze jest to o częstochowie...

Od pewnego czasu do głowy przychodzi mi myśl ze fajnie by było pracować jako tatuażysta.
W zwiazku z tym chciałbym sie dowiedzieć, czy trzeba mieć ukończony kurs tatuażu, czy po prostu wiara w czyjś talent wystarczy ...

Jestem z cz-wa i mam 19 lat.
proszę o odp :]

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 01, 2009 9:12 pm
Odpowiedz z cytatem

widzę ze nie ma wiekszego odzewu.. no nic. mimo wszystko dziękować.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 10:58 am
Odpowiedz z cytatem

www.saperous.eu - polecam tego goscia. W galeri zdjec nie duzo ale zrobił mi trzy dziary i wszystkie super.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 5:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Link nie działa Very Happy

Gość
Post gość123456789
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 11:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Alan napisał:
Razz moim zdaniem najlepiej robi koles o imieniu Jarek. studio ma w domu ul. Limanowskiego,numeru nie pamietam ale nalezy jechac do samego dolu. jest to ostatni dom.

A napewno omijaj "Maja"-zdolności ipredyspozycje to może i ma,ale brok konsekwencji w działaniu i podejściu do klijenta!!!Mi osobiście zje..ł tatuażSad

gość123456789
Post Lukas
Wysłany: Sro Sie 26, 2009 8:30 am
Odpowiedz z cytatem

Hej,
Jeśli chodzi o salon tatuażu to koniecznie musicie się przejść do Salonu Tatuażu Artystycznego FOKA www.fokatatu.pl Trzeba siąść na tej kanapie i poczuć klimat.. Wink
Ja po zrobieniu mniejszego tatuażu wracałem tam ze 3 razy, żeby go powiększać i rozbudować...
Naprawdę, nawet z ciekawości - idźcie do Foki. Gabinet jest w Alejach (numer 4) po prawej stronie jak się idzie od pl. Daszyńskiego.

Lukas

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach