MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post katarek
Wysłany: Wto Mar 12, 2013 10:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam Wink
Z góry przepraszam, jeśli taki temat pojawił się już na forum, w takim razie słabo przykładałam się do poszukiwań.

Niedługo skończę 21 lat. Blizny na obu rękach. Na prawej jednak obejmują one zdecydowanie większą część. Powstały one na skutek zrzucenia na siebie garnuszka z grzałką, w którym gotowała się woda. Ot, taka mała sierotka Smile

Niedawno ktoś napomknął mi, że zrobienie tatuażu na bliznach nie powinno być problemem. I jak w temacie - czy rzeczywiście istnieje taka możliwość?

Blizny są już stare, bo mają 20 lat. Nie są zaczerwienione, mają kolor skóry, nie bolą, "reagują" na ból/ciepło/zimno, jak normalna skóra. Nerwy działają Smile Jedynym "problemem" jest to, że po prostu są. Rzucają się w oczy. Zdążyłam je zaakceptować, przyzwyczaić się do nich, ale zasiane już zostało ziarenko nadziei, że nie musi to wyglądać nieestetycznie Wink

Już dawno myślałam o tatuażu, nie będzie więc to nieprzemyślana decyzja, pod wpływem chwili. Tylko jedynym możliwym dostępnym miejscem dla mnie były te "czyste" części ciała. Jeśli jednak będzie możliwość ukrycia blizn, byłoby... Świetnie Razz Dwa marzenia - jedno mniejsze, drugie większe - w jednym.
Póki co muszę ugasić swój zapał i na spokojnie wybadać grunt.
Pozdrawiam i liczę na jakąkolwiek odpowiedź Wink

katarek
Post Goldi
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 4:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam
Mnie również interesuje ukrycie blizny na barku. Dołączam i odświeżam zapytanie katarka.

Goldi
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 14, 2013 10:03 pm
Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej można...ale....wybierz dobrego artystę z najwyższej półki. Zaiteresuj się najpierw tatuażem jako takim, dowiedz się kto kim na rodzimej scenie tattoo jest. Kogo zalicza sie do elity, kto prezentuje najwyzszy poziom. Znajomi i przypadkowi ludzie zaczną ci polecać kogo popadnie...obyś nie dala się namówic na byle kogo. Obejrzyj galerie kilku artystów- TOFI,ANABI,AERO,PANAS,MYSKOW,KOSA,PORTUGAL. Dopisz do kazdego tattoo, wujek google znajdzie. najlepiej strony www i FB. Powodzenia zyczę

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)