MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Angie93777
Wysłany: Czw Lut 07, 2013 10:45 am
Odpowiedz z cytatem

Hej 3 dni temu zrobiłam sobie tatuaż na nodzę z boku nad kostką, dopiero dzisiaj zdjełam folię.Nosiłam ję przez 2 dni,zmieniałam opatrunek 3 razy dziennie i smarowałam alantanem. Pierszego dnia spuchła mi noga, w szczególności kostka,opuchlizna trwa do dzisiaj,używałam lodu ale nic nie pomogło.Lekarz kazał mi moczyć kostkę w sodzie. Czy ta opuchlizna to normalne?i czy to normalne że się tak długo utrzymuje? z tatuażem nic się nie dzieje,nic mi się z niego nie wylewało nie mam jeszcze strupów ale zaczyna mnie czasami swędzieć,zauważyłam także zgrubienia w niektórych miejscach na tatuażu..nie wiem czy to ok..martwie się bo nie moge zbytnio chodzić bo mnie boli czy to normalne? dzisiaj zauważyłam takżże że moja stopa jest bardziej czerwona od drugiej. Boje się że mam jakieś powikłania..Proszę o pomoc,nie wiem co mam robić...

Angie93777
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)