MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post remczar
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 10:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie poszedlbym robic tatuazu jakiegos kolesia w domu. jesli chodzi o to nie zaluje pieniedzy, zeby nie chodzic z jakims szitem do konca zycia.jesli chodzi o doradzanie wzoru i miejsca przez tatuatora, to mialem maly symbol chinski na lydce i poszedlem do studia, pogadalem z gosciem i zaprojektowal mi wzor na pol lydki, ktory wyglada zajebiscie. nie kosztowal malo, ale nie zaluje ani grosza i tego ze nie poszedlem "zrobic dziare za pol litra".pozdrawiam

remczar
Post szellest Posty: 23
Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 8:19 pm
Odpowiedz z cytatem

dobrze ze nie kazdy mysli jak ty..... Very Happy


szellest Dołączył: 04 Kwi 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post remczar
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 10:47 am
Odpowiedz z cytatem

ja nikomu nie bede mowil co ma robic. jak ktos chce zaryzykowac, to prosze bardzo.niech sie nawet sam wydziarga maszynka z walkmana i struny gitarowej Very Happy pozdro

remczar
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 4:49 pm
Odpowiedz z cytatem

Wiesz co remczar, ty to chyba jestes niską osobą bo mam wrażenie, że ci się gówno z uczuciami miesza (z całym szacunkiem dla niskich osób).
1.Twój miszczunio z salonu tez najpierw dłubał w domu, mogę się założyć.Jak nie to trafiłeś do gwiazdora po 3 dniowym kursie i gratuluje wyboru i odwagii.
2. Jak ktoś pracuje w domu to nie musi odrazu pracować wynalazkiem z twojego opisu (widać masz płytkie pojęcie o tatuażu). Spora liczba "domowych dziargaczy" dysponuje sprzętem, na który ślini się taki miszczunio.
3. Wreszcie warunki sanitarne w domu też są czasem lepsze niż w studiu. Czy to jest normalne, że stado spoconych ludzi kręci się po studiu oglądając wzory gdy tatuażysta pracuje? w większości salonów nie ma nawet parawanów (sic!).
To tyle, jak się nie znasz na temacie to się nie odzywaj.


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post remczar Posty: 8
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 5:09 pm
Odpowiedz z cytatem

nie napisalem przeciez ze kazdy kto robi tatuaze w domu pracuje na badziewnym sprzecie i w niehigienicznych warunkach.chodzi mi tylko o to ze czesto sie tak zdaza, i widzialem dosyc duzo wzorow wykonanych u kogos w domu i jakos nie przemawiaja za tym zeby pojsc i zrobic sobie taki tatuaz.tam gdzie ja robilem, bylo osobne pomieszczenie, gdzie nikt nie mial wstepu poza tatuatorem i np. mna w czasie gdy robil mi tatuaz.po co sie tak od razu obuzac?!mowie tylko, ze studio dla mnie jest pewniejsze i wole zaplacic wiecej i miec peewnosc, ze tatuaz zostanie wykonany w dobrych warunkach i przez osobe, ktora cos o tym wie.moze wy znacie ludzi robiacych w domach, ktorzy robia lepiej niz w studiu i ufacie im to spoko, ale ja do takich nie naleze.poza tym wszyscy ktorzy robili tatuaze "w warunkach domowych" mowili ze zajebiscie boli i dosyc dlugo sie goi.ja wole tego uniknac. peace!! Smile


remczar Dołączył: 09 Wrz 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Olav
Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 9:08 pm
Odpowiedz z cytatem

Może nie napisałeś, ze robi na gównianym sprzecie,ale dałeś do zrozumienia, że kiepsko z jakością wykonania i higieną. Ja osobiście nie oddałbym się u siebie w toruniu do żadnego studia, a dziarałem się u łepka, który:
a.)Zrobił mi dziarkę dobrze i profesjonalnie
b.)W warunkach wysokiej higieny
c.)Taniej niż w studio - przy czym jak twierdzi podczas pracy w studio zarabiał na tym mniej
d.)Chłopak studiuje na ASP, więc ma cokolwiek pojęcia o sztuce
Dlatego też nie zgadzam się z uogólnianiem dziarania w domach jako czegoś zawsze złego itp. itd. Pozdro 600!

Olav
Post Dante Posty: 166
Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 7:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Remczar, srał, srał nogą mieszał. Napisałeś i wygłosiłeś swoje przekonania jescze raz, tylko że w innej formie.

Dla mnie te dywagacje są na równi z tematem "wpływ mandarynek na rozwój wszechświata"
Jeden lubi czekoladę, a drugi jak mu nogi śmierdzą.

Pozdrawiam ozięble


Dante Dołączył: 13 Kwi 2004 Skąd: Łódź
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
Post LuCypher
Wysłany: Pon Wrz 20, 2004 10:22 am
Odpowiedz z cytatem

Brawo Dante !
W 100% zgadzam sie z toba, sam mam kumpla ktory kilka miesiecy temu otworzyl studio. Wczesniej przez kilka lat dziaral ludzi w domu i musze powiedziec ze nawet za czasow struny od gitary robil to swietnie. Teraz ma swoje studio a mimo wszystko pracuje czesto w domu.

LuCypher
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)