MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post dzidzior
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 8:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Siema !!! Kto mi poleci jakies fajne studio w Krakowie , gdzie robią naprawde dobrą robotę . pozdrawiam Very Happy

dzidzior
Post onomato
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 11:27 pm
Odpowiedz z cytatem

3rd eye w Grudzadzu i nie pier**l ze nie w Krakowie, moze i kawałek jest ale warto i kropka.

onomato
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 1:46 am
Odpowiedz z cytatem

a co takiego wspanialego jest w tym grudziadzu??? koles naparzający kolorowe rybki koi i inne w tym guście kolorowanki bo nic innego nie jest w stanie dobrze zrobic?
Polecasz a pojecia nie masz o jaki tatuaz chodzi....

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 8:44 pm
Odpowiedz z cytatem

A ty mówiąc w ten sposób o tych kolorowych rybkach nie wiesz czym jest dobrze wykonana robota. Wiec rozmowa skończona. Aha, nie spinaj sie bo ci tatuaz spłynie(ten dobrze wykonany)

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 1:38 am
Odpowiedz z cytatem

spinac sie? czym???? zauwaz, że ja nie polecam nikogo innego..pojecia nie mam co takiego chce miec autor tematu...moze chce realistyczny portret? Może mega straszne demony...pojęcia nie masz w swiecisz w oczy kolesiem od japońszczyzny. który nie da rady dobrze wykonać takich motywow. Widziałem jego "portret" chłopca wykonany na konwencji bodaj w szwecji za spora kasę....juz usuniety laserem.Masz pojecie o temacie jak żaba o lataniu....jestes zapewne fanem-klientem, i bedziesz wszystkim na sile wpychał to co ci sie podoba. Sa w pl tatuatorzy, ktorzy oriental potrafią zrobic duuuużo lepiej niż twój idol.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 02, 2012 12:15 pm
Odpowiedz z cytatem

jednemu podoba sie to innemu tamto, a wykluczyć nie można również tego, ze gosciu nie chce orientala. To zaden mój idol, ja nawet tatuażu nie mam, ale oglądając galerie widzę ze jest mocny i tyle, nie tylko w rybkach.

Gość
Post gościu
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 1:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Skoro są w Polsce tatuatorzy lepiej robiący japońszczyznę od 3rd eye to czemu jej nie robią ?
Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś jest dobry we wszystkim to znaczy że nie jest dobry w niczym - póki co jeszcze się na tym nie przejechałem.

gościu
Post gościu
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 1:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Skoro są w Polsce tatuatorzy lepiej robiący japońszczyznę od 3rd eye to czemu jej nie robią ?
Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś jest dobry we wszystkim to znaczy że nie jest dobry w niczym - póki co jeszcze się na tym nie przejechałem.

gościu
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 03, 2012 8:59 pm
Odpowiedz z cytatem

w sumie racja, a japonie robi jedna z lepszych nie tylko w Polsce

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 12:49 am
Odpowiedz z cytatem

a skąd ta wiedza, że nie robią? Kazdy dobry polski tatuator jest w stanie zrobic dobry oriental pod warunkiem, że będzie chciał oczywiscie. Mam na mysli wykonanie jako takie. Japonszczyzna wymaga dobrych umiejetnosci technicznych a takie kilku posiada. Nie każdego kręcą takie prace wiec robią je niezbyt czesto.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 04, 2012 8:33 am
Odpowiedz z cytatem

a moze niechetnie robia bo jest specyficznym stylem i nie kazdy ten styl czuje? A w 3 er eye wyraznie jest to wyczuwalne.

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach