MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post xcichy
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 8:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,
wiecie coś o Miki Tattoo z Łodzi? Ma badzo fajną stronę i opis swoich umiejętności jako ponad przeciętne ale galeria stara a wzory bardzo średnie.

xcichy
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 8:16 pm
Odpowiedz z cytatem

Sam sobie odpowiedziałes...galeria mowi wszystko. Pisac o sobie to kazdy moze wszystko. Najwazniejsze są prace...

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 10:07 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]... Najwazniejsze są prace...[/quote]

Ale one są z 2009r. Czekam na maila zwrotnego z jakimiś ostatnimi ale jak nie będzie... Moze ktoś wie coś o nim obecnie...

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 12:16 am
Odpowiedz z cytatem

a myslisz, ze nagle zaczał robic dobre tatuaze? cud sie stał? jak ktos robi cos nowego i to dobrego to to pokazuje...logicznie myslac.

Gość
Post cyberdex Posty: 30
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 10:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. W chwili obecnej MIKI TATTOO już nie działa (od początku roku 2012). Andrzej wyjechał (prawdopodobnie na stałe) do Stanów. Jestem administratorem tej strony i informacje o studiu zostaną usunięte.

SUPER ADMIN
cyberdex Dołączył: 07 Mar 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 11:20 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="cyberdex"]Witam. W chwili obecnej MIKI TATTOO już nie działa (od początku roku 2012). Andrzej wyjechał (prawdopodobnie na stałe) do Stanów. Jestem administratorem tej strony i informacje o studiu zostaną usunięte.[/quote]

Miki tatoo nie działa... A możesz mi odpowiedzieć kto mi zwróci za Grupon, który kupiłam w listopadzie za 200zł? Ma on jeszcze termin ważności... Nie rozumiem dlaczego człowiek wystawił Grupony ważne do połowy lutego skoro zamierzał wyjechać za granicę!!!! Zwykły oszust i naciągacz???

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="cyberdex"]Witam. W chwili obecnej MIKI TATTOO już nie działa (od początku roku 2012). Andrzej wyjechał (prawdopodobnie na stałe) do Stanów. Jestem administratorem tej strony i informacje o studiu zostaną usunięte.[/quote]

Miki tatoo nie działa... A możesz mi odpowiedzieć kto mi zwróci za Grupon, który kupiłam w listopadzie za 200zł? Ma on jeszcze termin ważności... Nie rozumiem dlaczego człowiek wystawił Grupony ważne do połowy lutego skoro zamierzał wyjechać za granicę!!!! Zwykły oszust i naciągacz???[/quote]

No właśnie! Jestem w takiej samej sytuacji, planowałem zrobić tatuaż w lutym i kilka dni temu próbowałem się dodzwonić i nic, patrzę na stronę, a tu ogłoszenie sprzedaży! Ktoś coś wie? Jest jakiś dobry kontakt do niego? Ten mail ze strony pewnie też (jak strona) należy do administratora... I przede wszystkim: CO MY MAMY NIBY TERAZ ZROBIĆ?!

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 2:10 pm
Odpowiedz z cytatem

Macie sie cieszyc, że nie bedziecie miec na sobie byle czego. Oczu nie macie??? W jego galerii są same tragicznie wykonane buraki. Od lat ludzie znajacy sie na tattoo smieja się z mikiego, jego maszyn i tego co on sam nazywa tatuowaniem. Zakrywanie czy usuwanie jego "dzieł" jest potem znacznie droższe. Wiec cieszyć sie!!!

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Gru 06, 2013 4:16 pm
Odpowiedz z cytatem

I ąałuję, że skorzystałam z Gruponu. Ten koleś to frustrat i domorosły dziargacz! Wykonał mi tatuaż, który był 1/45 wzoru, koślawy, masakra. Poprawienie trwało kilka godzin! A i tak cudu nie ma!
A jak narzekał, że za Grupony musi vat odprowadzić! Że uczył się "sztuki" na świniach.. kurna, jak pomyślę, że nie uciekłam w porę stamtąd! Ile $$ było by w kieszeni! I profesjonalny tattoo!

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)