MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 8:30 am
Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tak - Gówno zawsze wypłynie.
Który to juz raz zamyka lokal, najpierw był na florianskiej, puzniej w m1 teraz szewska. Co to tatuator obwoźny. Jakby był dobry trzymał by sie jednego miejsca. dla tych co go szukaja, nie martwcie sie gdzies bedzie tatuowac, albo lepiej martwcie sie z tego powodu.

Gość
Post ice77
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 10:55 am
Odpowiedz z cytatem

Ok, jeśli się coś stało, że musisz zamknąc studio to odwołujesz umówione spotkania. Jeśli jest to naprawde pilna sprawa, że na to nie masz czasu to zapewne nie miałbyś czasu wywiesić kartki , że jamykasz do odwołania.
Nie wnikam w jego prace ponieważ nie skączył mojego tattoo, chce tylko dostać to za co już zapłaciłem.

ice77
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 7:07 pm
Odpowiedz z cytatem

Kolega pokazal tatuaze, co prawda szalu nie ma, za to ja mam jeden wykonany przez tego "Pana", znajomy rowniez i totalna porażka! Co gorsza mamy je na rękach i wstyd z nimi chodzic. Nikt nie chcial sie podjac coveru i wcale sie nie dziwie. Krzywo, pozlewane, zresztą, gdzies powinnam miec zdjecia, to by wam szczeki opadly. TRAGEDIA! Nie polecam nikomu, po co sie krzywdzic? Chyba, ze ktos chce swoje cialo wypożyczć na marne próbki a potem chodzic w tym i sie wstydzić.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 15, 2012 11:41 pm
Odpowiedz z cytatem

grupony srupony wynalazki...jak sie chce miec konkreta to sie szuka dobrego artysty a nie korzystnej cenowo oferty. Tatuaz to nie kapusta czy ziemniaki, zeby szukać gdzie taniej. Jesteście na maxa nie ogarnieci to potem biegacie z g ownem na sobie.

Gość
Post ice77
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 6:35 pm
Odpowiedz z cytatem

gość się znalazł więc śmiało można do niego pisać

ice77
Post Prawdziwy
Wysłany: Sob Maj 25, 2013 10:51 pm
Odpowiedz z cytatem

Jestem właścicielem powyższych fotek i mam ksywkę Pley.
Ktoś podszywa się pode mnie wykorzystując fotki, które kiedyś umieściłem na pewnym portalu o tatuażach.

Sprawa wyglada następująco - Cover wykonany przez właściciela tego studia został poprawiony przez innego tatuazyste.

Kot? Wyglada jak wyglada - tłumaczyć nie musze.

Orzeł mi się podoba i do niego nie mam zastrzeżeń.

Prawdziwy
Post alex345678 Posty: 45
Wysłany: Pią Paź 04, 2019 9:18 am
Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że ogólnie tatuaż z grupona to nienajlepszy pomysł, chyba że jakieś małe coś, czego się nie da popsuć


alex345678 Dołączył: 24 Wrz 2019
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)